SUV za okrog 50k

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Komentar na Volvo - zakaj se omenja samo XC60, če pa se dobi že zelo mlad / skoraj nov XC90 za ta denar, ki pa je bistveno bolj premium?
Sem bil na istem, ko sem izbiral (gledal tudi sveto trojico) in po pol leta mi ni žal..

XC90 ne dobis premium pac pa bazicno opremo in osnovnimi sedezi ki so nikakvi. Ce hoces v XC90 sedet moras vzet premium perforirane sedeze z jelenjim usnjem. Ko se enkrat tja vsedes so osnovni sedezi samo za v smeti. Tu seveda mora bit zracno vzmetenje full tempomat, 360 kamera itd. Drugace je 90 samo velik avto in nic drugega.

Za razliko v denarju XC60 napolnis z opremo in se peljes kot gospod.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.951
5.602
113
Etak...in to pri riti odrezano in ustrojeno...da je čimbolj trpežno :D un del okol čmara je pa za šalthebl da gre ročka čez ...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Mah, kaj pa vm, jaz sem se peljal v polno naloženem T8, kar verjetno pomeni tudi tole usnje, pa nič bilo nič exstra, morda malo bolj mehko kot pri večini ostalih. Sedeži so sicer vrhunski.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
Če hoče možak imet zadnji avto bo kupu Land cruiserja ali recimo Rav4. Vsi ostali tech gadgeti bodo preko slej pred (pred, pred, pred) zadnji avto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Dobro, pustimo pri miru sedaj tale ekstremni sarkazem. Ker za zadnji avto bi si lahko omislil tudi MB pogrebna izvedba.

Mod, je mogoče v prvi post vreči anketo?

MB GLC
BMW X3
Audi Q5
Volvo XC60

Me zanima še mnenje tistih, ki niso priložili svojega piskerčka v obliki besed.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.550
15.554
113
Kateri od teh štirih zgoraj naštetih se pa tebi najbolj dopade? Vsak ima svoje pluse in minuse ampak gledano kot celota, torej oblika, oprema, notranjost, motorizacija, itd. za tebi sprejemljiv denar - kateri ti zmaga?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.951
5.602
113
Sej je napisal... Nov ali pa z malo kilometri do 2leti star...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.014
1.233
113
42
Lepota od avta

Sm malo pristranski ker je pač Volvo. Sicer se v xc60 nisem peljal sam če so sedeži in udobje vrhunski v 17 let strem si ne predstavljam da bi bilo tukaj slabše...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Kateri od teh štirih zgoraj naštetih se pa tebi najbolj dopade? Vsak ima svoje pluse in minuse ampak gledano kot celota, torej oblika, oprema, notranjost, motorizacija, itd. za tebi sprejemljiv denar - kateri ti zmaga?

Mercedes. :oops1:

Bo pa verjetno potreben konkreten obvoz po SLO Avtohišah, da eliminiram X3 in XC60.

Ko sem nazadnje kupoval avto, sem moral dati varščino samo zato, da so ga spravili iz salona in da smo šli lahko na testno vožnjo.

Sem pa rekel, da lahko vzamem tudi nekaj kredita nad 50.000. Ne bi rad. Ampak, če je sila ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
XC60 ne sme bit 2.0D, ker je pač jajc in čisto neprimeren celotnemu avtomobilu. Pa ne zaradi zmogljivosti, ampak prav nagravžnega zvoka/neuglajenosti.

GLC pred faceliftom je problem, tako kot prejšnji Q5. Dobiš neko enako armaturo kot v stari C ali pa zelo stari A4, plačaš pa dvojno/trojno.

XC60 pač z drugim motorjem kot dizlom ali pa kot napisano X3 in Q3 če je dovolj velik. Problem je pri X3 dobit veliko opreme, ker take konkretno držijo ceno, samo za 50k gre BP iz Nemčije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.550
15.554
113
XC60 ne sme bit 2.0D, ker je pač jajc in čisto neprimeren celotnemu avtomobilu. Pa ne zaradi zmogljivosti, ampak prav nagravžnega zvoka/neuglajenosti.

2019 letnik 2.0 turbobenz 5-valnik s 250imi ihahaji dobi za malo pod 50k. Res pa ni oprema najboljša možna ampak glede na opis ima bolj kot ne vse potrebno.

Link iz prve strani kot primer:

Aaaaaampak Runo se je očitno zagrel za MB tako da bo treba res iti bolj v detajle oz na višjo ceno zaradi boljše opreme v kolikor bo potrebno premgati MB plus ne vemo še kako mu odgovarja notranjost te vulve, komu je enostavno nesprejemljiva :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in Runo

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Torej je summa sumarum odločitev Alterja Volvo XC60! :cool::biceps:

Dejansko ustreza vsem pogojem:
- cena
- oprema
- motorizacija
- luksuz

Vidim, da je na Avto.net mnogo ponudb vozil, ki so dobavljivi, a ne na lagru. Katerega Volvo prodajalca bi priporočali?

Kakšna je kakovost teh Volvo bencinarjev? Je to primeren motor za v tak SUV? Teh 190 KM, ki jih ponuja T4 pa je verjetno več kot dovolj.
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Če vama sede... GLC Coupeja sem tudi sam želel, samo tako butasto Coupeji držijo ceno za notri premalo avta. Pač dobiš E klaso za enak denar pa je dosti boljši avto, sam dvignjen ni gor...

Nekaj stvari mi je bilo všeč v XC60 napram srednje opremljeni X3, samo tako opremljena kot ta je pa :zmaga: Ponavadi ravno babe navijajo za belega GLC ali pa XC60, tipi pa BMWje. Pa da nisi poročen slučajnos CAster Semenya? :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.014
1.233
113
42
Volvo je zelo verjetno najugodnejši. Tudi najlepši. Notranjost pa mora tebi ustrezat :)
Prva stvar ki jo naredim v avtu je da odložim komolce nekam in če mi ne paše položaj je takoj minus točka. Vsak ma nekaj :)
Itak pa se pejt peljat :) Mislim ka ti vsak da probno vožnjo :)
Jaz bi Volvota imel Hybrida...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.513
4.622
113
Sicer pa razumem, da je summa sumarum odločitev Alterja Volvo XC60! :cool::biceps:

Kljub vsemu si ne ženi preveč k srcu mnenj tukaj, ker večina še ni vozila avta te kategorije, niti si novega ne more kupiti.

Seveda bo sedaj pogrom in ven metanje, ampak vemo realnost :)

Predvsem pojdi v salone in pelji vse avte, bo več jasno. Ko sem sam hodil po salonih, me v BMW salonu niso šmirili 5%, Audi je takoj ponujal popuste in testno vožnjo, MB zelo prijazni in takoj testna vožnja, Volvo naduti, ne poučeni, na testno vožnjo le s spremstvom.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Še eno opcijo si poglej GLB - me je zadnjič prijetno presenetil. Mislim, da je kar v velikostnem razredu X3, XC60. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.134
319
83
Sicer nobenega ne morem predlagati, ker me vsi ti modeli puščajo hladnega.
Upam da ni namen nakupa tega avta le za glancanje in pozranje pred bajto.
Namesto odplačevanja mesečnih obrokov, pa ra raje mal cenejši model, denar za obroke pa porabit za izlete - potovanja.

Sem si pa ravno zaradi te teme danes še enkrat pogledal film Gran torino, to bi pa imel. Predlagam ogled tega filma tudi avtorju te teme.