SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

jello

Guru
22. sep 2008
10.097
3.836
113
Ste vsi pametni zdaj, a? Ko pa nekdo kupuje avto pa enačite renaulte s toyotami, prav tako se dela primerjave s cenami itn.. Pač navajam primer. In potem vsi glasni kak so to vrhunski avti :D no, zdaj se ve zakaj nekaj košta morda več. Clio pa brez skrbi, se bo najbrž hitro prodal, glede na to, da je to najbolj prodajan avto v naši državi. Kot kaže je večina ljudi zadovoljnih s polizdelki. Malo grobo napisano, ampak zakaj bi olepševal...

Kaj se zdaj dereš, če nisi imel časa med čaščenjem toyote brat še o failih cliotov, si si sam kriv. Še v temi v kateri si kupoval cliota sem še tistočprvič po alinejah opisal kaj vse je s clioti narobe in da je zadeva iz generacije v generacijo smao še slabša. Kot češnja na torti in fail številka ena je bilo pa tvoja ideja da če ga nalovdaš z opemo bo pa napak manj. :obesise:
 
  • Haha
Reactions: Generik

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.440
6.572
113
pri taščici
Pa verjetno ni problem s testerjem nastaviti, da ob prenizki napetosti ne tolce skoz S/S ampak da drži prižganega kot takrat ko je hladen, ko je
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Škoda Karoq - se splača doplačati za Aktivni informacijski zaslon cca 400 EUR?
Ima kdo kakšno mnenje glede videza - uporabnosti?
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
zena ma karoqua z aktivnim displayem, prej je mela pa polota z aktivnim displayem, in kar se mene tice se splaca samo ce mas navi, ker mas pol mapo na aktivnem displayu.
 

ngc2392

Guru
4. okt 2007
2.167
509
113
kranj
no, če ne drugega, imaš lahko še kak drug displejček tam na sredi, ne le 100 letne klasike (obratomer in brzinomer :)
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Hvala za lepe želje, dobava naj bi bila do avgusta, oprema je vsa, ( manjka panorama, induktivno polnjenje telefona, kamera v vzratnem ogledalu za slikanje/snemanje in najdražje usnje) bo tudi avtomatski menjalnik, alcantara in webasto...
Adblu naj bi poštimali, če crkne gre pod garancijsko popravilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in tony

hermann

Guru
19. mar 2014
9.619
6.477
113
Dizli grejo očitno še kar za med in folk vsaj v SLO ne jebe "alternativ" 5%. Sem še kar pozoren, ko gre mimo relativno novo vozilo in redka so, ki ne šklopotajo.

V zadnjem času sem videl 3 nove golfe 8. Vsi dizli.

Sicer kaj pa boš kupil. A super kompliciranega evropskega plugin hibrida? Hyundaija mild hibrida s turbo bencinarjem? In pol pravijo, da so dizli komplicirani in da se kvarijo.