SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.007
113
Sodelavc ga ma, full loaded, zadnji model. Vozu ga nisem, kot sovoznik nimam pripomb. Mi je pa top kar se dizajna tice. To je bil point.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Kodiaq je pa zunaj grd ko garjav pes pa še notranjost ni nek presežek. :)
Vse te nove škode so dejansko kozlanca kar se tiče zunanjosti. Notri so pa vse enake, dolgočasne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.478
113
Škode spadajo nekako v isto kategorijo ko toyote.

Moraš pod površje pogledat, da jih vzljubiš :evil:
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Renoja ma za izgovor, pripadnosti religiji pa ne more skrit.
Dejstva fant, dejstva. Vedno navajam dejstva. Če je nekaj crap bom to tudi povedal. Ne glede na znamko.
Toyota ima celovito gledano določene pluse, ki meni osebno pomenijo veliko, nekomu drugemu pa nič. Tako recimo, navajam primer - meni za infotainment gladko binglja, nekdo pa zaradi tega ne bo kupil toyote. S čimer se popolnoma strinjam.
 
Škode spadajo nekako v isto kategorijo ko toyote.

Moraš pod površje pogledat, da jih vzljubiš :evil:


tkole ..... škode so za Slovence, ki ne želijo biti preveč Balkanca. Torej Janša, cerkev/maša v nedeljo in goveja juha..za tak tip ljudi je škodawagen

Vagi so nacionalna prevozna sredstva tistih ki so se iz južno od Kolpe preselili bolj severno in želijo biti Bolj Janezovi kot so janezi ki tu prebivajo že stoletja. To jim še kar uspeva, izdajata jih glasba tipa Šaban Šaulic ali pa Cece, ter obiskovanje fast food restavracij, kjer se odločajo med bureki in pleskavicami

Bavarski vozovi so poglavje zase. Rabljeni so za tiste ki želijo biti nekaj več,amapk žal v sivem povprečju, sicer bi posegli po kaki alternativi. Novi so za tiste, ki so že pregloboko zasvojeni s švabawagen in jim ni več pomoči.

Tisti, ki vemo da je vožnja ljubezen do avta in ceste raje posegamo po kiah, hyundaih, toyotah, kakem infinityju, accuri. To je tista prava odločitev. No pa na alfe ne smemo pozabiti. To je pa čista ljubezen, poezija, popolnost
 

bev

Majstr
25. apr 2017
372
257
63
Moj pa Tucsona za škodo in ne more prehvalt. Kaj pa zdaj? Aja moj nima pojma tvoj pa.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.478
113
Sam da je skoda top (đizs). Sicer pa v info: taisti sodelavc je ravno Octavio zamenal s Tucsonom. Ne more prehvalt :)

Odkar imam škodo nisem napisal ničesar pozitivnega niti negativnega o škodi razen, da jo imam. Za razliko od lastnikov najbolj "priljubljene" znamke na alterju ne posiljujem in prepričujem nikogar. Pred tem pa so mi sicer šle škode blazno na jetra. In še vedno ne bil kupil nobene druge škode razen te, ki jo imam.

In da jo imam, me je morala z določenimi lastnostmi kar precej impresionirat. Tucson je kul, ampak kodiaq je pač preprosto več avta na večini področij. Če ne bi bil bi lahko imel tudi tucsona, ker je fajn avto. Pa lep tudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in tomi

ngc2392

Guru
4. okt 2007
2.167
509
113
kranj
Odkar imam škodo nisem napisal ničesar pozitivnega niti negativnega o škodi razen, da jo imam. Za razliko od lastnikov najbolj "priljubljene" znamke na alterju ne posiljujem in prepričujem nikogar. Pred tem pa so mi sicer šle škode blazno na jetra. In še vedno ne bil kupil nobene druge škode razen te, ki jo imam.

In da jo imam, me je morala z določenimi lastnostmi kar precej impresionirat. Tucson je kul, ampak kodiaq je pač preprosto več avta na večini področij. Če ne bi bil bi lahko imel tudi tucsona, ker je fajn avto. Pa lep tudi.
in kaj te recimo najbolj moti? razen morda imena :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.007
113
Moj pa Tucsona za škodo in ne more prehvalt. Kaj pa zdaj? Aja moj nima pojma tvoj pa.

O cem ti? Ti kompleksi spilajo? Na glup alterjevski ticamerjenje post kako je Hyundai zanic oz. v rangu Toyote sem napisal odgovor. Ce ti ne pase to ni moj problem. Oz. ce tvojmu sodelavcu al partnerju (nisi napisal kaj je ta 'tvoj') ne pase, ej to mene ne zanima - nisem tebi odgovarjal. Stekas?