SiOL TV novosti

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
se strinjam... skakanje po zanrih je bilo hitro in dejansko uporabno. plus je katastrofa od vmesnika. sedaj samo se naprej in nazaj ali pa z memoriziranjem stevilke kanala...

butasto do amena
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
temveč tudi za ukinitev 120min brezplačnih pogovorov v telekomovo omrežje.

kje si pa to zasledil?
bemu mast skrivajo vse te info, da moreš res vsak dan cel portal prebrat
jezen.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
V tej primerjavi ni omenjeno, da je 3eur za HBO samo promocijska cena, ki bo po novem letu enaka kot pri konkurenci (8eur). Sicer pa načeloma sploh ni problem cena... problem je to, da je bilo prej ceneje. Vsaka podražitev bo sprožila nezadovoljstvo... še sploh, ker bomo plačevali za slabšo programsko shemo več (če primerjaš novi mega paket brez HBO-je in stari polni paket). Podražitve so "kao" na račun vsebin na siol tv plus portalu (igre, ambient in ostale zadeve), ki jih pa velika večina uporabnikov nikoli ni in verjetno tudi nikoli ne bo uporabljala.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Ne gre samo za zvišanje cene na 42€ + 8€ (začasno3€) temveč tudi za ukinitev dvournih brezplačnih klicev v telekomovo omrežje.

S čim pa to opravičujejo?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
rabijo denar za strišenje ovac, ker jih je vedno več v banana republiki
smile-1.gif
 

Srotko_Bos

Pripravnik
13. nov 2008
144
0
16
Laško
www.pivo-lasko.si
Upad profitov, ha, ha. Pa nove, pardon stare, pijavke se morajo nainštalirat nazaj na Telekom in Mobitel, pa je treba poskrbet, da je kak cekin v blagajni in se lahko tala biznise frendom. :=
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Vmesnik Siol PLUS je katastrofa. In ker ne mislim zapravljat, 5 minut časa, da si poiščem en željeni kanal z višjo številko ki si jo nisem zapolmnil, (pri starem vmesniku je blo to hitro in preprosto in programi ločeni po tematiki) sem se odločil da vzamem osnovni paket.

Izbira tega paketa je pa vse prej kot enostavna. Po dolgotrajnem iskanju sem le prišel do strani, kjer lahko izberem željen paket, in ko ga označim mi podrditev sveti sivo, spodaj pa piše, " Menjava paketa ni mogoča. Potreben je podpis nove pogodbe z družbo Telekom Slovenije. " Kaj sedaj?

Očitno so izbiro novih paketov zakomplicirali ali celo onemogočili, da bi tako avtomatsko podelili dražji paket tistim, ki se skoz to zakomplicirano proceduro ne bodo prebili.

Sej podražitev bi še nekako spregledal, da so mi vsilili ta katastrofalen Siol PLUS (beri minus) vmesnik, jim pa ne bom pustil, že gledam za novim ponudnikom.

Kakšne komunikatorje pa uporablja T2?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Vmesnik Siol PLUS je katastrofa. In ker ne mislim zapravljat, 5 minut časa, da si poiščem en željeni kanal z višjo številko ki si jo nisem zapolmnil, (pri starem vmesniku je blo to hitro in preprosto in programi ločeni po tematiki) sem se odločil da vzamem osnovni paket.

True, true, jaz sem se zato odločil za telekomovo kabelsko (ker druge možnosti nimam). Ko sem prebral, da bo od 22. junija samo še plus vmesnik me je zmrazilo. Kabelsko so mi priklopili prejšnji teden in sem zaenkrat zadovoljen. Slika je celo boljša, pogrešam pa epg. Ampak za 5€ mesečno bom to preživel. Pa še dodatne škatle pa daljinca sem se znebil. Tistih par programov manj pa ne pogrešam, ker gledam samo dokumentarne.
 

kihko

Pripravnik
15. sep 2007
474
0
16
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
temveč tudi za ukinitev dvournih brezplačnih klicev v telekomovo omrežje.

S čim pa to opravičujejo?
A ni bilo to samo promocijsko do letos?
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Jst imam promocijsko vse klice brezplačne od konca oktobra se mi zdi. So imeli leto nazaj opcijo, da zastonj naročiš. 120 minut pa bi težko rekel, da je bilo promocijsko. Prej, da je bila kar redna ponudba.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.191
1.367
113
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Jst imam promocijsko vse klice brezplačne od konca oktobra se mi zdi. So imeli leto nazaj opcijo, da zastonj naročiš. 120 minut pa bi težko rekel, da je bilo promocijsko. Prej, da je bila kar redna ponudba.

120min je bila redna ponudba
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik brgo pravi:

True, true, jaz sem se zato odločil za telekomovo kabelsko (ker druge možnosti nimam). Ko sem prebral, da bo od 22. junija samo še plus vmesnik me je zmrazilo. Kabelsko so mi priklopili prejšnji teden in sem zaenkrat zadovoljen. Slika je celo boljša, pogrešam pa epg. Ampak za 5€ mesečno bom to preživel. Pa še dodatne škatle pa daljinca sem se znebil. Tistih par programov manj pa ne pogrešam, ker gledam samo dokumentarne.

Mi lahko morda poveš, kaj je "hec" te kabelske? Če prav zastopim, dobiš eno škatlico na katero priklopiš drugi fiber iz doze, naprej pa potem ko "normalna" kabelska TV?
Kako pa bo s shemo kanalov? Kateri paket dobiš z naročilom kabelske tv, ker s tole prenovo paketov je ena sama zmešnjava
rolleyes-1.gif



Lp
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ja tako je, dobiš dodaten optični kabel, ki gre v svojo škatlico, iz nje gre pa ven navaden koaksialec. Kot vsako drugo kabelsko ga lahko potem spelješ na več televizorjev in ne rabiš STB-ja. Programov je manj kot pri polnem siol tv-ju, ampak meni je dovolj, ker gledam samo enih par dokumentarnih. 5€ na mesec je vredno.

Shema je pa tu.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Superca... ker sem "ravno" lepo potegnil koax kabel, pa da bi zdaj še enkrat vlekel utp
rolleyes-1.gif


Po shemi rečeno, pa mislim da je čisto dovolj, oziroma, zelo podobno tem kar imam zdaj pri telemachu. Edino punca bo pogrešala šport TV ki je pa itq samo v mega paketu ki je pa (pre)drag
tongue-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Štos je v tem, da po oni drugi žnurci streamajo vse kanale iz sheme na enkrat. Zato lahko obesiš gor n televizorjev in vsak gleda svoje. Glede na "alternativne" vire filmov in nadaljevank, ki so na optiki še bliže, kot na bakru, je shema na kabelski res več kot dovolj.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Heh, saj meni niti na pamet ne pade, da bi po tv gledal filme in nadaljevanke, ki jih dobim iz "alternativnih virov" in so boljše kvalitete in jih gledam kadar mi paše. Zato sem s shemo zadovoljen.

Odisej: nek ŠportTV je v shemi kabelske, razen če kakega drugega misliš