Samsung TV 37D6000 in višje

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Prosim ce odgovoris se na tole: se Samsungove LCD TV za nemski trg da prepricati da najdejo DVB-T programe pri nas ? Ce je odgovor da, kako ? Hvala.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Hvala, sicer sem to ze neuspesno poskusal. Moj postopek je takle: na daljincu pritisnem source, izberem TV, v glavnem menuju izberem channel, pod antenna je izbrano air, pod country imam za analogue na voljo cel kup drzav, pod digital pa samo Nemcijo, Svico in Avstrijo. Ali delam kaj narobe ?
 

Klimanakup

Zelenc'
23. jun 2011
29
0
1
kaj če se da gor slovenski firmware oz. firmware za slo model? Če seveda TV sprejme firmware za drugo oznako seveda..
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
@janezpesec
Kje si nabavil TV? Imam enako namem nabavit Samsunga, pa da se ne opecem pri nabavi v tujini.

LP
 

Klimanakup

Zelenc'
23. jun 2011
29
0
1
Citat:
@janezpesec
Kje si nabavil TV? Imam enako namem nabavit Samsunga, pa da se ne opecem pri nabavi v tujini.

LP
jaz sem ga videl v big bangu v City Parku v Lj.
 
Nazadnje urejeno:

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ja v BB imajo z oznako XXH. Mene zanima kje je nabavil TV da je imale na koncu oznako LSXZG.
LP
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Tam kjer je ceneje... Pod to oznako so za nemški trg. Sedaj pa ima cene, ker ne more gledat tv programov...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Na nemški strani za ta model piše

Digitaler Fernsehempfang (DVB) DVB-T/C/S2 (MPEG4/HD)

torej bi mu morali delati tudi naši dvb-t kanali.
 

Klimanakup

Zelenc'
23. jun 2011
29
0
1
Jaz sem xxh dobil 400€ ceneje v Avstriji kot pri nas (model d6500). Danes sem pa po enem tednu dobil še 3D očala 3700CR iz južne Koreje preko ebay-a za 120€ skupaj z našo carino in poštnino (katera je bila v bistvu zastonj-free shipping).
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Pri Mediamarketu, kakor sem gledal ima enak model se Makspro. Sicer ko sem jih o tem povprasal pravijo da naj bi delovalo.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Kdo pravi da ne morem gledati TV programov ? Ce mislis da sem tako neumen da se bom spustil v nabavo takega TVja brez da bi se preprical ce bom lahko gledal TV se zelo motis. Vprasanje sem zastavil iz enega samega razloga, namrec cudno se mi zdi da bi Samsung prodajal lokalno prilagojene modele, konec koncev to za njih podrazi stvari ker je vec dela.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik janezpesec pravi:
Kdo pravi da ne morem gledati TV programov ? Ce mislis da sem tako neumen da se bom spustil v nabavo takega TVja brez da bi se preprical ce bom lahko gledal TV se zelo motis. Vprasanje sem zastavil iz enega samega razloga, namrec cudno se mi zdi da bi Samsung prodajal lokalno prilagojene modele, konec koncev to za njih podrazi stvari ker je vec dela.

Delal jih je , dela jih in delal jih bo tudi v prihodnje !