Samsung TV 37D6000 in višje

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
POP ne bo imel sinhronizirane slike in zvoka, LJ1 in LJ2 bosta v Nemščini,....
smile-1.gif

Brez skrbi - vzami 6770 - VSE bo delalo ok!
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Tudi SLO aplikacije? Ce so kake pametne EU aplikacije bi lazje pozrl nedelovanje slovenskih.

LP
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
1.PVR funkcija: Koliko velik USB ključek je za caa. koliko minut videa.
2. All share se mi prikaže na TV šele po caa. 5 minut po zem, ko prižgem računalnik. Ali je to normalmo?
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
alfist : a je kakšna Slo aplikacija sploh? Pa saj imaš delujoč brovser na tv-ju.
lalan : preko wirelessa pač traja toliko da se zadeve povežejo
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
@mamomu
Pojma nimam. Sprasujem, da vidim ce je sploh kak problem s temi nemskimi modeli TVja.

LP
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Pri branju iz USB hdd si Samsung naredi verjetno neko začasno datoteko, da kasnejše branje ni tako dolgotrajno.
Ko sem po tem na računalniku mape na USB hdd urejal, je po ponovnem priklopu na TV le ta prikazal prejšno strukturo map in novo. po tej logiki bi moral to začasno Samsungovo datoteko pobrisati, vendar je v Windowsih ne vidim, dudi če dam pogled začasnih map. Kako bi prišel do te datoteke 8razen formatiranja seveda9?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
1.PVR funkcija: Koliko velik USB ključek je za caa. koliko minut videa.

Računaj, da je 1h snemanja cca. 5Gb, medtem, ko je 1h snemanja HD programa cca.8Gb. Jaz imam ključek velikosti 16 Gb.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
samo opozorilo.
pri novih serijah - D serije - snemanje na USB ključke ne deluje več. Razlog je, da so uvedli preverjanje hitrosti zapisovanja USB vira, kjer pa večina ključkov pade. Minimalna hitrost je namreč 20mb/s...
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Uporabljam Samsungov Allshare. Zadeva je za moj 10 let star comp nekoliko požrešna, tako da bi za sheranje slik potreboval kaj drugega. Imam XP-je. Kaj misliš pod dobro?
 
Nazadnje urejeno:

darinkoman

Pripravnik
29. feb 2008
319
0
16
Mislil sem na to, da je program odziven in da so zadeve hitro dostopne na Tv-ju. Da dela. Začel sem s serviiom in mi je čudežno izginil iz TVja. Allshare je pa na trenutke nodziven, počasen...
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Ja, sem ugotovil. Sedaj testiram Serviio-ta in se je za engrat izkazal najbolje. Podpira vse datoteke in deluje manj požrešno.
 
Nazadnje urejeno:

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Tudi sam sem se vceraj za**baval z Allsharom in zadevo nisem usposobil. Internet in vse aplikacije delajo, allshare pa mi je zaigral samo en film, pa se to le ce sem ga zagnal iz allshare programa. Pol pa televizor javlja da ni prikljucena nobena naprava. Sepravi kateri dlna server uporabit (namesto allshare) za share-at vsebino iz racunalnika?

LP
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Tudi sam sem se vceraj za**baval z Allsharom in zadevo nisem usposobil. Internet in vse aplikacije delajo, allshare pa mi je zaigral samo en film, pa se to le ce sem ga zagnal iz allshare programa. Pol pa televizor javlja da ni prikljucena nobena naprava. Sepravi kateri dlna server uporabit (namesto allshare) za share-at vsebino iz racunalnika?

LP
pa je računalnik v domačem omrežju (home network)? drugače so lahko ravno te težave
smile-1.gif


in ja, serviio je boljša rešitev kajti je manj požrešen...