Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Pa vsi telefoni kupljeni kje drugje kot direktno preko Mobitela in Simobila imajo nametano svega i svašta za enih romov tako da je po moje čisto vseeno kaj imaš gor naloženo in bi to lahko rešil tudi sam z menjavo roma pa bi ti še vedno ostala garancija saj verjetno živ bog ne ve kaj je bilo v osnovi naloženo gor.
Kako pa so vedeli da si ti imel že ob nakupu gor ta rom in da ga nisi sam naložil?

Kolk vem edini je Mobitel ki ma na svojih telefonih z Androidom nametano še njihove aplikacije ki ni možnosti odstranitve če ne rotaš naprave..ostali pa majo čist rom brez navlake od operaterjev..
wink-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Pri JB lahko odinštaliraš vsa Mobitelova jajca preko Upravnika aplikacij. Root ni potreben.
Tako je.
Pa saj se ne gre za navlako ampak iz katerih vse držav imajo naložene oziroma uvožene telefone.Potem ti pa na servisu teži zaradi CSCja
bonk.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Zdaj če uporabiš uradni ROM z enaki CSC-jem kot je bil gor v originalu ni panike, to pomeni če je zadeva kupljena pri Mobitelu moraš dobiti Mobitelov ROM itd. Če boš naložil ROM za neko drugo EU državo ti bo CSC prepisalo in se bo spremenil na tist CSC, ki ga novi ROM vsebuje. Seveda se da potem CSC preprosto spremeniti itd., tak oda se glede tega ne sekiraj preveč
wink-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
z Janus Tradea in Mobitela so mi odgovorili, da je bila nadgradnja že na voljo, a tzaradi neke napake hitro odstranjena in da bo nadgradnja spet na voljo v kratkem.

govorim seveda offtopično, za Note II, za Galaxy S3 pa je že na voljo.
smile-1.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
ksz

Jp, tudi jaz sem včeraj dobil updejt, a ga še nisem uspel naložiti. Je kaj problemov, prikaz stikov dela tako kot mora
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
ksz

Jp, tudi jaz sem včeraj dobil updejt, a ga še nisem uspel naložiti. Je kaj problemov, prikaz stikov dela tako kot mora
sprasujem se.gif

Dela vse kot mora pa se malo hitrjsi je. Vsaj po mojih opazanjih.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
877
1.911
93
Imam eno težavico s S3, namreč spodaj na zaslonu se je nekako pojavil jeziček z bližnjicami (ko tapnem, se razširi v vrstico z bližnjicami). Kako se ta zadeva odstrani, ker je moteča pri pisanju SMS-jev?
Hvala
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Spodaj ali levo?

Drži tipko nazaj nekaj časa, pa bi moralo izginit/se pojaviti.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
877
1.911
93
Spodaj, taki polkrogec, če ga nekaj časa držim pa ga lahko vozim levo in desno. Bom poskusil, trenutno nimam tega telefona pri sebi.
lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.