Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bostjangtline

Fizikalc
12. dec 2012
216
25
28
Ne to imam račun od svojega lokalnega operaterja in če si pri mobitelu v nastavitve smtp strežnika vpišeš: smtp.planet.si
 

bostjangtline

Fizikalc
12. dec 2012
216
25
28
Sem probal vse živo, kontaktiral celo svojega kabelskega operaterja, vendar ne dela, v telefon pošta pride poslati z njim pa ne moreš nič. Poizkusil na drugem telefonu, sicer HTC in stvar dela, ali je možno, da je narobe kaj s softwarom, ki so ga na novo naložili????

pop3: pop3.telesat.si, vrata 110
smtp: smtp.telesat.si, vrata 25 (ko sem na Wi-fi), ki dela!!!, smtp.planet.si, vrata 25 (ko sem na Mobitel omrežju)
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
....zadnji....

no danes je moj umrl....brez predhodnega opozorila....na lepem se več ne prižge...sploh trzne ne...
frown-1.gif


v glavnem gre na servis
frown-1.gif

telefon dobil nazaj.....zamenjali so ploščo v garanciji.....noben me nič ni vprašal, samo telefon so mi vrnili in se zahvalili....
jest nimsm slabe izkušnje
cheer.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik bostjangtline pravi:
Sem probal vse živo, kontaktiral celo svojega kabelskega operaterja, vendar ne dela, v telefon pošta pride poslati z njim pa ne moreš nič. Poizkusil na drugem telefonu, sicer HTC in stvar dela, ali je možno, da je narobe kaj s softwarom, ki so ga na novo naložili????

pop3: pop3.telesat.si, vrata 110
smtp: smtp.telesat.si, vrata 25 (ko sem na Wi-fi), ki dela!!!, smtp.planet.si, vrata 25 (ko sem na Mobitel omrežju)

Port 25 je običajno zaprt iz varnostnih razlogov. Pri operaterju poglej za alternativni port. Običajno je to 587, ki zahteva tudi SSL ali TLS povezavo in avtentikacijo.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Dnevnik klicev mi dela dosti bolj tekoce. Galerija je drugacna. Dodali so gledanje Planet TV-ja
smile-1.gif
Ce se podatki racunajo, ce nisi na WiFi-ju, ne vem.
Mogoce je se kaj, tolko na hitro
wink-1.gif

Aja pa seveda se tisto kar je ze blo omenjeno, da imas lahko odprtih vec oken naenkrat
wink-1.gif

 

bostjangtline

Fizikalc
12. dec 2012
216
25
28
Citat:
Uporabnik bostjangtline pravi:
Sem probal vse živo, kontaktiral celo svojega kabelskega operaterja, vendar ne dela, v telefon pošta pride poslati z njim pa ne moreš nič. Poizkusil na drugem telefonu, sicer HTC in stvar dela, ali je možno, da je narobe kaj s softwarom, ki so ga na novo naložili????

pop3: pop3.telesat.si, vrata 110
smtp: smtp.telesat.si, vrata 25 (ko sem na Wi-fi), ki dela!!!, smtp.planet.si, vrata 25 (ko sem na Mobitel omrežju)

No takole, včeraj nesel telefon nazaj na RAM2 in sedaj vse dela brez problema, namestili gor drug software. Pa da opišem svojo zgodbo kako se je vse skupaj odvijalo, najprej sem klical Samsung podporo in še enkrat razložil težavo in so mi šli toliko na roke, ko sem jim razložil, da je bil kupljen na Tušmobilu(očitno jim je to vzbudilo nekakšen dvom), da so oni sami klicali na RAM2, še prej sem jim dal vse podatke o telefonu, verzija prog.opreme, imei, s/n, itd. in me pokličejo nazaj in sicer so preverili za kam je bil telefon narejen(regija, država) in na moje veliko začudenje izvem, da za Češki trg in mi predlagajo naj pokličem na Tušmobil, ker v Sloveniji naj bi se prodajali telefoni namenjeni samo za Slovenski trg, najprej ni nihče nič vedel, ko sem jim omenil urad za varstvo porošnikov, so pa hitro začivkali, da telefone kupujejo od Janus Trada, iz Češke in še nekaterih držav, samo iz Bangladeša še ne!!!!, vmes mi je še prijazna gospodična zaupala tel.številko od Tušmobil servisa, ki je dejansko servis samo na papirju, ker oni samo pošljejo aparat naprej na RAM2. Na tem kvazi Tušmobil servisu me prepričujejo, da je RAM2 dolžan popraviti telefon, oni se s tem ne bodo ubadali, to že res, vendar ko so mi menjali software, so namestili gor update tiste regije, države kot je bila predhodno naložena, v mojem primeru Češka, tak je postopek nadgradnje. V glavnem za vse, ki imate oziroma kupujete telefona na Tušmobilu pazite, če dobite zeleno garancijo (Tušmobilovo)!!!!, ta telefon ni za Slovenski trg in je od nekod uvožen, dokler dela, če dela vse na njem????, je vse ok, potem se pa začnejo težave, s katerimi Tušmobil noče imeti nobenega opravka.
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa vsi telefoni kupljeni kje drugje kot direktno preko Mobitela in Simobila imajo nametano svega i svašta za enih romov tako da je po moje čisto vseeno kaj imaš gor naloženo in bi to lahko rešil tudi sam z menjavo roma pa bi ti še vedno ostala garancija saj verjetno živ bog ne ve kaj je bilo v osnovi naloženo gor.
Kako pa so vedeli da si ti imel že ob nakupu gor ta rom in da ga nisi sam naložil?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.