Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Fora je da je pri XXXLu vse v angleščini on pa ima verjetno v slovenščini in ne najde
grims-1.gif

Poišči:stike in shranjevanje stikov
17758-icon_confused.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.345
765
113
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Fora je da je pri XXXLu vse v angleščini on pa ima verjetno v slovenščini in ne najde
grims-1.gif

Poišči:stike in shranjevanje stikov
17758-icon_confused.gif
cool-1.gif

Root ne igra vloge...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Fora je da je pri XXXLu vse v angleščini on pa ima verjetno v slovenščini in ne najde
grims-1.gif

Poišči:stike in shranjevanje stikov
17758-icon_confused.gif
bonk.gif

A si se komaj zbudil
priden.gif

Kaj ima root veze s tem postom?
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Ne morem sparit s3 s bt slušalko jabra bt 2045, kakšna ideja?slušalka je napolnjena, lučke utripajo, telefon išče oa ne najde
cry12bpy.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Ja je bla fora v slovenscini ja
smile-1.gif
Nekaj pise v slo, nekaj pa v ang, cudno...
Tnx
wink-1.gif

Ja in kako pise to v slovenscini? Kontakti recimo ni. Sem sel tudi po ikonah, torej imenik, pa sinhronizacija google stikov, pa g talk, pa shranjevanje stikov, vs epocistil pa se kr so notr v gtalku stiki ki jih na pcju ni.

PS: full dobr zdej mam vse zbrisano od kontaktov pa do imenika, g talk pa se zmeri ni spucan. Nevem kako zdej nemorem imenika povrnt iz google accounta al pa samsung al pa sim, wtf?
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Ja in kako pise to v slovenscini? Kontakti recimo ni. Sem sel tudi po ikonah, torej imenik, pa sinhronizacija google stikov, pa g talk, pa shranjevanje stikov, vs epocistil pa se kr so notr v gtalku stiki ki jih na pcju ni.

PS: full dobr zdej mam vse zbrisano od kontaktov pa do imenika, g talk pa se zmeri ni spucan. Nevem kako zdej nemorem imenika povrnt iz google accounta al pa samsung al pa sim, wtf?

bonk.gif

A sem napisal kaj piše,oz.kakšen je prevod
17758-icon_confused.gif

Fantje za vas niso taki telefoni,to so pametni telefoni za pametne ljudi
evil.gif

No tako bom rekel,to bi znal povrnt 10 letni mulc,ker ti vse piše lepo v slovenščin razen če tudi tega ne razumeš.
Potem pa vrzi telefon v smeti in si kupi
ena.jpg
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Meni se je danes v zgornjem levem kotu pojavila neka lisa na displeju. Izgleda kot bi neka folija odstopila med displejem in steklom. Se mi pa zdi da je vedno vecja.. Ima kdo podobno izkusnjo? Kdo ve kaj bi to lahko bilo? Je pa telefon star ze 8 mesecev in je šele sedaj prišlodo tega. Verjetno bom nesel na servis. Se vedno obstaja samo Ram2?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Najbrž se ti digitizer lepi od zaslona. Sistem Ena v Mariboru, imaš potem tudi Sistem Ena v Ljubljani ampak oni telefon pošljejo na servis v MB in potem še seveda RAM 2. Jaz bi dal na Sistem Ena
smile-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Aha hvala. Bom nesel v Lj na sistem Ena. Pa mi bodo to zrihtali pod garancijo? Da ne bodo kaj kompliciral. Verjetno pa mi bodo cel zaslon menjal ane?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Če nisi ti kaj naredil takšnega da je prišlo do tega potem ne bi smelo biti težav. Ja, mnenja se celoten zaslon.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Nisem naredil nic taksnega. Se mi zdi da na servisu samo iscejo nekaj kar bi razveljavilo garancijo. Mogoce se pa motim. Drugace pa telefon ni bil nikoli na tleh in zelo pazim na njega. Mi je mal cudno, da se je to pojavilo po vec kot pol leta uporabe in to samk od sebe..
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Potem se ne sekiraj. Mislim da na Sistem Ena ne bodo komplicirali
smile-1.gif
Pošlji in poročaj kako se je izšlo. Če nisi rootal in kaj flashal je že to to, če ne pa unroot, preveri da je original ROM gor in da je CSC pravi.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Mislim da Sistemi Ena še ne popravljajo da bo do konca meseca ali v aprilu komaj možno ali....?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Čudno saj na Simobilovi strani še niso zavedeni kot pooblaščen servis za Samsung, za Acer pa so...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.