Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

samotar

Zelenc'
12. avg 2008
11
0
1
Se morem popravit. Nimam nobene možnosti več pošiljat na uradni servis, ker ko enkrat uradni servis zavrne tvoj gsm to vidiji vsi uradni samsungovi servisi po evropi.
lp
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Slovenski servis na SIstem Ena zalavfa šele Februarja, trenutno še ne dela. Sem ravno včeraj bil pri njih ko sem nesel tablico k njim na servis.

Servis v UK pa je Anovo +44 1603 269 217
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik samotar pravi:
Se morem popravit. Nimam nobene možnosti več pošiljat na uradni servis, ker ko enkrat uradni servis zavrne tvoj gsm to vidiji vsi uradni samsungovi servisi po evropi.
lp

Ni res, ker moj je bil na uradnem servisu zavrnjen pa so ga slaba 2 tedna po tem v UK še vedno garancijsko popravili in vsem ostalim, ki so jim pri nas prekinili garancijo na RAM 2, v tujini pa so jim telefon popravili pod garancijo
wink-1.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Sem pomislil tudi na to ja, sem ga po 1 uri izklopil, ko sem videl da ne gre nikamor, pa ne napreduje nič hitreje.

Če z drugim polnilcem normalno polni, potem je Samsungov polnilec odpovedal. Meni se je isto zgodilo, naenkrat se telefon v celi noči ni napolnil, potem pa sem ga takoj napolnil z HTCjevim polnilcem. Polnilec ima 1 leto garancije, naj ti ga zamenjajo..
 

samotar

Zelenc'
12. avg 2008
11
0
1
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Citat:
Uporabnik samotar pravi:
Se morem popravit. Nimam nobene možnosti več pošiljat na uradni servis, ker ko enkrat uradni servis zavrne tvoj gsm to vidiji vsi uradni samsungovi servisi po evropi.
lp

Ni res, ker moj je bil na uradnem servisu zavrnjen pa so ga slaba 2 tedna po tem v UK še vedno garancijsko popravili in vsem ostalim, ki so jim pri nas prekinili garancijo na RAM 2, v tujini pa so jim telefon popravili pod garancijo
wink-1.gif

Najlepša hvala za trud. Vendar sem po tvojem postu klical na servis in so plato že naročil.
uf-1.gif
Jebiga. Ker pa osebno poznam serviserja nemorem zdaj vzet aparat in ga poslati v UK. Bom drugič takoj upošteval tvoj nasvet in pošiljal stvari na popravilo v tujino in ne tu našim v banana republiki.
lp
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Poznaš serviserja, pa te bo raje za 150 eur obral, namesto, da bi ti predlagal drug servis pod garancijo?!?!? ajajaj Povej mu, da naj kar majo plato za naslednjega, ti pa boš vzel telefon, oz. naj jo brezplačno vgradijo če čejo, ker neboš kril stroškov. Pregrobo?! Mislim da ne, ker bi ti moral povedat s prve kaj bo zate najmanjši strošek!
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
366
0
16
Kakšna ideja zakaj se mi go launcher EX skoz reloada?

Katera je kakšna dobra alternativa.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Poznaš serviserja, pa te bo raje za 150 eur obral, namesto, da bi ti predlagal drug servis pod garancijo?!?!? ajajaj Povej mu, da naj kar majo plato za naslednjega, ti pa boš vzel telefon, oz. naj jo brezplačno vgradijo če čejo, ker neboš kril stroškov. Pregrobo?! Mislim da ne, ker bi ti moral povedat s prve kaj bo zate najmanjši strošek!

467716-post_slo.gif
 

samotar

Zelenc'
12. avg 2008
11
0
1
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Poznaš serviserja, pa te bo raje za 150 eur obral, namesto, da bi ti predlagal drug servis pod garancijo?!?!? ajajaj Povej mu, da naj kar majo plato za naslednjega, ti pa boš vzel telefon, oz. naj jo brezplačno vgradijo če čejo, ker neboš kril stroškov. Pregrobo?! Mislim da ne, ker bi ti moral povedat s prve kaj bo zate najmanjši strošek!
Seveda bi mi lahko svetoval, samo on ima malo drugačne iskušnje s tujino in je s tujino dosti delal. Preden sem nesel njemu v popravilo se bral na netu češ pošlji v tujino tam vse popravijo. Toda glejga zlomka nihče razen BVADER-ja ni napisal konkretnih podatkov oz. iskušenj. Na koncu pa sem sam prinesel gsm na popravilov njegov servis in se strinjal s tem stroškom. Ali to pomeni da sem jezen nanj. Ne ker me je dvakrat vprašal ali se strinjam z popravilom in ceno, ker drugače ne naroča materiala. Zato mi tudi niti pod razno nebo vrnil gsm. Seveda bom plačal, ker na koncu sem jaz rekel DA pod temi pogoji. Lahko je biti general po bitki, ko imaš vse informacije.
BVADER tebi pa še enkrat hvala
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.423
6.561
113
pri taščici
Potem pa potrebuješ samo še program SMS backup+, ki ti avtomatsko backupira SMS-e in zgodovino klicev v googla.

[/QUOTE]


In kje potem najdem te sms in klice v googlu?
A enostavno na drug gsm dam sms backup in bo sam poiskal sms v mojem google profilu. Vse mi je uspelo poiskat, razen backup app mi nekako ne uspe najti ikone za pošlji email. Aja delam na galaxy ace
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik samotar pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Poznaš serviserja, pa te bo raje za 150 eur obral, namesto, da bi ti predlagal drug servis pod garancijo?!?!? ajajaj Povej mu, da naj kar majo plato za naslednjega, ti pa boš vzel telefon, oz. naj jo brezplačno vgradijo če čejo, ker neboš kril stroškov. Pregrobo?! Mislim da ne, ker bi ti moral povedat s prve kaj bo zate najmanjši strošek!
Seveda bi mi lahko svetoval, samo on ima malo drugačne iskušnje s tujino in je s tujino dosti delal. Preden sem nesel njemu v popravilo se bral na netu češ pošlji v tujino tam vse popravijo. Toda glejga zlomka nihče razen BVADER-ja ni napisal konkretnih podatkov oz. iskušenj. Na koncu pa sem sam prinesel gsm na popravilov njegov servis in se strinjal s tem stroškom. Ali to pomeni da sem jezen nanj. Ne ker me je dvakrat vprašal ali se strinjam z popravilom in ceno, ker drugače ne naroča materiala. Zato mi tudi niti pod razno nebo vrnil gsm. Seveda bom plačal, ker na koncu sem jaz rekel DA pod temi pogoji. Lahko je biti general po bitki, ko imaš vse informacije.
BVADER tebi pa še enkrat hvala

Ni za kaj
wink-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik samotar pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Poznaš serviserja, pa te bo raje za 150 eur obral, namesto, da bi ti predlagal drug servis pod garancijo?!?!? ajajaj Povej mu, da naj kar majo plato za naslednjega, ti pa boš vzel telefon, oz. naj jo brezplačno vgradijo če čejo, ker neboš kril stroškov. Pregrobo?! Mislim da ne, ker bi ti moral povedat s prve kaj bo zate najmanjši strošek!

Seveda bi mi lahko svetoval, samo on ima malo drugačne iskušnje s tujino in je s tujino dosti delal. Preden sem nesel njemu v popravilo se bral na netu češ pošlji v tujino tam vse popravijo. Toda glejga zlomka nihče razen BVADER-ja ni napisal konkretnih podatkov oz. iskušenj. Na koncu pa sem sam prinesel gsm na popravilov njegov servis in se strinjal s tem stroškom. Ali to pomeni da sem jezen nanj. Ne ker me je dvakrat vprašal ali se strinjam z popravilom in ceno, ker drugače ne naroča materiala. Zato mi tudi niti pod razno nebo vrnil gsm. Seveda bom plačal, ker na koncu sem jaz rekel DA pod temi pogoji. Lahko je biti general po bitki, ko imaš vse informacije.
BVADER tebi pa še enkrat hvala

Ok, nekaj več vemo.Vseeno pa bi ti lahko omenil tujino, če dosti sodeluje s tujimi firmami.Tudi mu nebi smel bit problem dalje spravit plate pa tebi naret uslugo.Ne vem sicer kak dobra znanca sta. Popust si zaslužiš če ne drugega
wink-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Potem pa potrebuješ samo še program SMS backup+, ki ti avtomatsko backupira SMS-e in zgodovino klicev v googla.


In kje potem najdem te sms in klice v googlu?
A enostavno na drug gsm dam sms backup in bo sam poiskal sms v mojem google profilu. Vse mi je uspelo poiskat, razen backup app mi nekako ne uspe najti ikone za pošlji email. Aja delam na galaxy ace

[/QUOTE]

Pravilno sklepaš. SMS backup+ bo sam našel klice in SMS-e v tvojem profilu in jih restavriral na telefon. Sicer so pa podmapa v tvojem gmailu. Tvojega drugega stavka pa ne razumem najbolj.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Potem pa potrebuješ samo še program SMS backup+, ki ti avtomatsko backupira SMS-e in zgodovino klicev v googla.


In kje potem najdem te sms in klice v googlu?
A enostavno na drug gsm dam sms backup in bo sam poiskal sms v mojem google profilu. Vse mi je uspelo poiskat, razen backup app mi nekako ne uspe najti ikone za pošlji email. Aja delam na galaxy ace

Pravilno sklepaš. SMS backup+ bo sam našel klice in SMS-e v tvojem profilu in jih restavriral na telefon. Sicer so pa podmapa v tvojem gmailu. Tvojega drugega stavka pa ne razumem najbolj.

[/QUOTE]

Eni pa znate komplicirat.
bonk.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Evo, prispel telefon iz UK. Zapakiran tako specialno da mu res nima kaj biti, cel v folijah, vse so testirali od klicanja do nwm česa vsega še, zaslon takoj vidim da je menjan ker ni tistih pack na sredini zaslona, sem opazil par malih črnih pikic ampak to velikosti 1% od tistega kar je bilo prej. Ko sem ga prižgal je pa priletel še OTA update na XELLA s popravki za Sudden Death tako samo še root in restoram podatke in upam da bo dobro služil še naprej
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.