Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Hey! Nov problem. Enostavno ne morem shraniti oziroma "ustvariti dogodka" ???? Napišem lahko, shrani ga pa ne???? Ima kdo kaj pojma ??
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
če maš možnost poglej v Kies če so ti podatki ki jih ni na telefonu slučajno tam prenesli in shranjeni..
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
jebemtiteprepametnitelefoni ....
evil.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Koledarja se nisem dotikal, hotel sem le izvoziti stike, kar mi seveda ni uspelo .. danes pa opazim da je mi je zbrisalo vse podatke iz koledarja ... ????
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.428
6.565
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:

Sicer pa prebranih cca, zadnjih 15 straneh vidim da sem 100 let za luno in nimam pojma o cem pisete
evo nimam jajc niti ene navi naložiti, vsaj dokler bo to primarni telefon. se kaj prehitro zgodi kaj takega kot stankuzaspanku.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ne ga srat. Najdi program ki ti ustreza, dobi .apk in inštaliraj s tvojim telefonom ne bo nič narobe. Meni se to v 5ih letih androida še nikoli ni zgodilo. Res pa je da ne uporabljam Kiesa že od takrat ko sem preko njega probal nadgraditi SGS 1 in ni šlo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Koledarja se nisem dotikal, hotel sem le izvoziti stike, kar mi seveda ni uspelo .. danes pa opazim da je mi je zbrisalo vse podatke iz koledarja ... ????

Seveda pa stikov in koledarja nimaš sinhroniziranih z Googlom, Outlookom, Samsungom?
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Seveda ne, ker še kar nisem uspel prebrati navodil kako se to naredi
d055.gif


Torej, po pogovoru s strokovnjaki za podporo uporabnikom sem 99,9% zadeve izgubil. Edina možnost je le ta, da so se prenesle v Kies ... samo kako to preveriti je spet vprašanje ...
uf-1.gif


Bom probal pregledati v kompu, ko se zvečer vrnem iz službe, telefona pa ne priklapljam več na Kies, vsaj dokler ne naredim backupa ... fotke imam tako ali tako na sd kartici, stike tudi, jih pa mislim še skopirati v MRokovnik ... al kaj je že tista zadeva.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Vključi možnost "sinhroniziraj" in "WIFI" imej vžgan. Potem greš pod slike in tam deli s pač kar ti ponudi in izbereš dropbox. Pri stikih pa daš izvozi stike na svoj mail in jih boš našel na gmailu pod stiki.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Ali je kakšen način, da se shranijo vse bljižnjice oziroma razporeditev ikon in widgetow v touchwizu, da ko naložim nov rom obnovim vse te bljižnice in widgete popolnoma enako, kot je bilo pri starem romu?
Ker če z titanium backupu backupiram programe in jih na novem romu restoram, ne vem če se obnovijo tudi bljižnice na home screnu in ostalih podstraneh.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.