Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne vem kaj se tebi scrolla in kje,ima rawr prav scrollanja ne vem,mislim pa da od 4... naprej ni več.Ne vem kaj komplicirate z obrezovanjem in ne vem kakšnimi resolucijami.Za Wallpaperje ki jih je možno dobit preko neta pojdi preko telefona na net tam poišči sliko katero si si že zaželel jo daš v polno velikost da ti jo prikaže čez cel ekran držiš par sekund na njej prst in ti prikaže ali shrani ali pa nastavi kot ozadje in ti jo avtomatsko prilagodi tvojemu zaslonu,to je vsa znanost.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Tudi jaz sem bral da so dali scrolanje namizja v novih TouchWizih ven in je samo pač ena slika na vseh zaslonih, se ne "pomika".
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Nope, ni tako. Ne morem potem videti nič drugega kot to kaj sem si nastavil, ne morem skrolati če grem čez menije. Saj me ne bi motilo to, ampak namesto da bi se slika lepo raztegnila po zaslonu, gledam na tričetrt zaslona glavo Jamieja Foxxa..... presneti "pametni" telefon
crazy1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Nope, ni tako. Ne morem potem videti nič drugega kot to kaj sem si nastavil, ne morem skrolati če grem čez menije. Saj me ne bi motilo to, ampak namesto da bi se slika lepo raztegnila po zaslonu, gledam na tričetrt zaslona glavo Jamieja Foxxa..... presneti "pametni" telefon
crazy1.gif

iOS in wp8 imata to ok narejeno, android pa kr nekaj pomeša resolucije al kaj.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Najbrz je potem to plus omega roma.. Pri meni ima wallpaper parallax efekt, tako kot je tu od 1:30 naprej.

 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ne pametuj, pa bodi raje uporaben.

Na 4.0.1 vem, da se je dalo. Jellybean sem pa res vedno samo s custom romi uporabljal in se je vedno dalo, zato mi ni jasno.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
In kdo sedaj tukaj pametuje
priden.gif

Drugič bodi raje tiho če ti zadeve niso jasne!Jaz sem v zgornjem postu podal uporaben predlog medtem ko ti govoriš že celo stran same traparije.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
@Oktopusy: Jaz moram sliko najprej potegniti na komp, ne morem je kar iz neta nastaviti za ozadje. Kot drugo, moram vsako sliko croppati, neglede na resolucijo...... in tako si lahko, namesto cele slike, nastavim kvečjemu pol slike za ozadje, izpade pa bedno. Telefon je NE ZNA sam prilagoditi zaslonu in to je to kaj me razkuri..... kao pametn telefon. Symbian jajca od nokije je to naredila z lahkoto......
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Zakaj jo moraš potegnit prvo na komp?Delal sem poskuse ravno za djangota kot si v prejšnih postih izrazil željo da bi ga imel za ozadje.Če v Googla-slike vpišeš django-unchained-quentin(govoriva preko telefona),kot ti je že prej dal slike MViper,ti prikaže kup slik v zvezi z filmom,greš na sliko ki jo želiš imeti za ozadje po potrebi raztegneš čez cel ekran in potem držiš prst par sekund na sliki da ti pokaže shrani sliko,nastavi kot ozadje....Kakorkoli jo boš shranil oz.nastavil takšno boš potem imel ozadje.To je primer za slike,ki jih dobiš preko nete za osebne slike je pa seveda drugače.Če to ni to potem ne vem kaj bi rad?Če sva se narobe zastopila mi pa prosim še enkrat razloži.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Ja, jaz nimam opcije kar nastaviti slike za ozadje, samo share ali download......

Našel sem rešitev..... da se slika v nulo prilega, je primerna resolucija 720x1280. Slike ne odreže nič.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
In kdo sedaj tukaj pametuje
priden.gif

Drugič bodi raje tiho če ti zadeve niso jasne!Jaz sem v zgornjem postu podal uporaben predlog medtem ko ti govoriš že celo stran same traparije.

Oprostite iz dna mojega srca, vasa arogant.. ekselenca. Me veseli, da ste cloveku z dvema besedama resili tezavo... khm... umm.. aja niste. Hudica, kako si ta presneta tehnologija dovoli nagajati Vasi arogan.. ekselenci in tudi bukslnom, kot smo mi.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Ja, jaz nimam opcije kar nastaviti slike za ozadje, samo share ali download......

Našel sem rešitev..... da se slika v nulo prilega, je primerna resolucija 720x1280. Slike ne odreže nič.

Sorry, sam mi res ni bilo jasno. Na 4.0.1 vem, da mi je scrollalo WP ze od zacetka. Res pa je, da se ne spomnim vec kater launcher sem tocno imel. Nato sem sel kmalu na custom rome (bazirane na originalu) in vedno uporabljal quickpic za galerijo, nova launcher in zedge za wallpaperje in mi je vedno scrollalo. Tudi sedajle mi na touchwiz scrolla, ne glede na wallpaper.

Ce se ti da, pa imas zeljo po scroll wallpaperjih, si daj gor nova launcher (je free), pa se mal poigraj. Ce ne, pa nevermind.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Vem da je na starejših verzijah scrolling wallpaper, nisem pa vedel da na JB nimam, imam 4.1.1........ pa ok, zaenkrat bo tako tudi ostalo.

Povej mi samo, s katerim programom spreminjaš resolucije slik...... bom si sam wallpapere delal.....
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Ja, jaz nimam opcije kar nastaviti slike za ozadje, samo share ali download......

Našel sem rešitev..... da se slika v nulo prilega, je primerna resolucija 720x1280. Slike ne odreže nič.

Kako da nimaš te opcije?Kaj pa imaš potem za en telefon?Kateri rom?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
ne-ne-1.gif

Kakorkoli.
Glede roma pa ne vem zakaj vztrajaš na T Mobilovem romu
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
A če naložiš nek stock ROM (sedaj mislim, da imam polskega) a potem tudi delajo posodobitve al moraš vedno sam updejtat? KEr recimo, če hočem prodat telefon in mi ne delajo updejti...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.