Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Super, komaj čakam da zvečer zaključim apdejt.

Evo, tudi moj S3 dela na 4.1.1., nadgradnja preko WiFi-ja je šla brez problema (baterija je od 99% padla na 93%), vse je ostalo na aparatu, ki deluje hitreje, predvsem pa ima bistveno več nastavitev in med njimi so mi najbolj všeč zlasti blokade. V vsakem primeru gre za velik napredek in če bodo decembra res predstavili še v4.1.2. za S3, ki naj bi prinesla še multi-windows (kot naprimer na NOTE II), bo pa S3 težko še karkoli očitati.

Sedaj moram samo še porabo izmeriti, da vidim ali sem kaj pridobil tudi na tem področju.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

OK, test. Po 15 urah in 30 min imam še 56% baterije. Izklapljam GreenPower, jutri nalimam novo sliko.

Evo obljuba izpolnjena. Brez GP je rezultat precej slabši, torej gre GP nazaj

Samo to mas neki wakelock, ker mas telefon skoz v wake stanju, ne bi smelo tak bit. Probaj z BetterBatteryStats appom pogledat kaj ti drzi Wakelock. Free verzija tukaj : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809

Hvala. Sedaj sem škatlo nadgradil na JB, upam, da bo kaj drugače
smile-1.gif
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Tudi jaz sem naredil posodobite. Nekih bistvenih sprememb, ki bi jih rabil (o nekih ozadnjih pri SMS - jih mi je čisto vseeno) ni. Tudi glede hitrosti ne opazim nobene razlike, če sem realen...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Nova Launcher si dej gor in si ga prilagodi, pa bo vse buttery smooth...
 

rupa

Pripravnik
28. feb 2008
137
1
18
imam korejski S3 z 2gb in oznako shv-e210s, kako bi se ga dalo rootat, de se znebim korejske krame
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Pozdravljeni.
Kupuje se SGS3, pa imam nekaj vprašanj:
- Je Simobilov SGS3 zaklenjen na operaterja?
- Ali se Mobitel branding SGS 3 razlikuje od Simobilovega?
- Če ja, kako?
- Je na Simobilovem veliko odvečnih stvari?
Kako se tega rešiti? Z rootanjem?
Hvala za odgovore!
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
- ne vem
- jup
- druge aplikacije, namenjene mobitelovim storitvam
- ne vem, nimam simobilovega
- root in nato instalacija titanium backupa, ki zmrzne/uninstalira te aplikacije. Ali rootanje in namestitev drugega roma, brez teh dodatkov.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Pozdravljeni.
Kupuje se SGS3, pa imam nekaj vprašanj:
- Je Simobilov SGS3 zaklenjen na operaterja?
- Ali se Mobitel branding SGS 3 razlikuje od Simobilovega?
- Če ja, kako?
- Je na Simobilovem veliko odvečnih stvari?
Kako se tega rešiti? Z rootanjem?
Hvala za odgovore!

-Ne ni zakljenjen na opareterja..
-Ja na Mobtelovem so naložene aplikacije od Mobitela od Si.mobila je čist brez aplikacij od oparaterja..

Vem ker se sam pri njih kupil SGS3 pred 2 mesecema..
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Omega v31. Vsec mi je, ker je bazirana na Samsungovih romih in ima vse kar ima samsungov touchwiz + dodatki.

Nekateri prisegajo na Cyanogen 10, ki pa je baziran na izvornem googlovem Androidu in je popolnoma "cist" brez navlake proizvajalcev. Ima pa pri S3 neke minimalne tezave, z gonilniki za mislim, da chipset. Samsung pa bojda se ni izdal teh driverjev, vprasanje ce jih sploh bo.

Imas se RevolutionHD, ki je podobno, kot Omega baziran na Samsungovi verziji, le da je se malce hitrejsa verzija napram Omegi, ponuja pa malce manj dodatnih opcij.

Drugih romov nisem sprobal.
 
Nazadnje urejeno:

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Company pravi:
Pozdravljeni.
Kupuje se SGS3, pa imam nekaj vprašanj:
- Je Simobilov SGS3 zaklenjen na operaterja?
- Ali se Mobitel branding SGS 3 razlikuje od Simobilovega?
- Če ja, kako?
- Je na Simobilovem veliko odvečnih stvari?
Kako se tega rešiti? Z rootanjem?
Hvala za odgovore!

1. Simobil že dolgo ne zaklepa oziroma "bloata" aparatov. Najbrž noben Android ni bil nikoli zaklenjen na Simobil.
2. Obstajajo različni firmwari za Samsunge, prilagojeni posameznim operaterjem in objavljeni na straneh sammobile.com
3. Simobilov S3 v osnovi nima nikakršnega bloatware-a. Branding? Če je nek program del firmware-a ga onemogočiš, pa je.
4. Razvoj verzij SW oziroma FW prinaša nove možnosti in malenkost drugačen nabor aplikacij.
5. Simobilovi aparati nimajo odvečnih stvari, v kolikor ti določeni programi ne ustrezajo, jih onemogočiš v sistemu.
6. Rootanje? Če se ti da s tem ukvarjati, najdeš v tem koristi in te ne skrbi za morebitne okvare - go for it. V kolikor imaš težave z delovanjem aparata oziroma želiš novejšo verzijo androida, lahko brez škode namestiš novejši originalni preizkušen FW (sammobile) s pomočjo Odina.

lp,
Mpix
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Vidim, da imaš Simobilov aparat. Katera verzija Androida je zadnja za Simobil?
Hvala!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.