Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Za to že obstaja tema
rolleyes-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Za zaslon čistit vzameš prvo čistilo za stekla, ki ga maš pri roki.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Za zaslon čistit vzameš prvo čistilo za stekla, ki ga maš pri roki.

Tnx, tisto za LCD monitorje bo verjetno tudi o.k., ane.
zmaga.gif


Kaj pa nosilec/držalo za v avto? Ali obstaja kaj dobrega za na šipo, da bi telefon lahko služil tudi kot kamera in/ali navigacija?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Tudi tisto bo vredu ja.

Glede nosilca pa ti težko pomagam, ker ga nimam.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Koncno se je tudi Mobitel zbudil.. mi je zjutraj ponudilo posodobitev ampak bom posodobil popoldne. Je se komu?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Koncno se je tudi Mobitel zbudil.. mi je zjutraj ponudilo posodobitev ampak bom posodobil popoldne. Je se komu?

Ja, tudi meni Kies (po nadgradnji) javi tole:
Trenutna različica vgrajene programske opreme : PDA:LH1 / PHONE:LH1 / CSC:LH1 (MOT)
Najnovejša različica vgrajene programske opreme : PDA:LJ4 / PHONE:LID / CSC:LJ1 (MOT)


Je pa zanimivo, da sem bil sinoči v Mobitelu pod bivšo Metalko in jih spraševal, kdaj bo tudi pri njih nadgradnja za S3, pa so me gledali, kot da bi z lune padel.

Pa tudi na http://www.sammobile.com/firmware/ to potrjujejo:
Time Country/Carrier Model PDA CSC
08 Nov 08:07:01 Slovenia (Mobitel) GT-I9300 I9300XXDLJ4 I9300MOTDLJ1
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Pa res tako enakomerno uporablajte telefon, da lahko primerjate na podlagi enega ali par polnenj. Pri meni poraba zelo niha. Če ga pustim na miru je lahko po celem dnevu skoraj poln, pri moji normalni uporabi je ravno nekje do večera prazen, sicer sem ga pa spraznil tudi že v 6-8 urah.

Nekako se mi ne zdi smiselno ugašat neta in ne vem kaj, Wi-Fi imam always on, da se pač poveže kjer je na voljo, ravno tako BT, da se avtomatsko poveže v avtu, mobilni net je itak skos v uporabi, laufa mi sinhronizacija z Exchangeom, pa tudi z ugašanjem GPS in drugim bombončkov se ne zafrkavam, ker želim, da je vse na voljo kar se da hitro, ko telefon primem v roke. Na da bi pustil, da mi v ozadju laufajo brezveze zadeve in mi kurijo baterijo, ampak tisto kar uporabljam, naj dela, temu je pač telefon namenjen. Polnim ga tako ali tako vsak dan, mogoče si edino naročim še kakšno dodatno baterijo iz kitajske za backup, če kdaj ostanem brez.

Tudi jaz delam točno tako kot ti. S tem, da mi GreenPower ugasne Wi-fi, ko je screen off, če ni prenosa podatkov oz. če ni omrežja. Ko je screen off, mi mobilni net, če ni prenosa podatkov, zapre in odpre vsakih 15 minut za eno minuto zaradi sinhronizacij (to je nastavljivo). Pri plačljivi verziji pa lahko managiraš tudi bluetooth in aplikacije.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

OK, test. Po 15 urah in 30 min imam še 56% baterije. Izklapljam GreenPower, jutri nalimam novo sliko.

Evo obljuba izpolnjena. Brez GP je rezultat precej slabši, torej gre GP nazaj

priden.gif
Pokaži History details od prve slike od včeraj.
Razlika v tem če je Wifi vklopljen nonstop(vključno s sinhronizacijo) ali pa ne je lahko tudi do 48ur.

Od prve slike ga ne morem prikazati, ker ga nisem shranil, ga bom pa nalepil jutri, managiranega s GP.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.044
65
48
Mejduš, mi crkne pri 31% ko se hoče updejtat. Dal na tovarniške nastavitve, isto. Adijo mobitelov ROM, sem predolgo čakal na ta update, zdej pa še ta jajcajna. Morda je kriv CF-root? Ne vem, ne da se mi več ukvarjat s tem. Kateri ROM iz sammobile je trenutno najboljši?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

OK, test. Po 15 urah in 30 min imam še 56% baterije. Izklapljam GreenPower, jutri nalimam novo sliko.

Evo obljuba izpolnjena. Brez GP je rezultat precej slabši, torej gre GP nazaj

Samo to mas neki wakelock, ker mas telefon skoz v wake stanju, ne bi smelo tak bit. Probaj z BetterBatteryStats appom pogledat kaj ti drzi Wakelock. Free verzija tukaj : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Jp, jaz pravkar posodabljam.
wink-1.gif

Ti je uspelo? Se novosti opazi takoj?

Nope, sem ga najprej samo downloadal, zaključil bom pa zvečer doma, moram prej narediti varnostno kopijo podatkov.
wink-1.gif


Me je pa prej poklical kolega, ki ga je že prenesel in pravi da deluje super, vse občutno hitrejše.
smile-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Evo jaz sem ga tudi posodobil. Zelo ocitna razlika. Vse deluje veliko hitreje pa takoj sem opazil, da je wifi signal veliko boljsi..
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Ogromno dodatnih bonbončkov in možnosti nastavitev, recimo ozadje pri smsjih, omogočen izklop predogleda smsja v vrstici stanja (meni zelo ljubo!), nič več podvajanja kontaktov v imeniku, prikazane imam samo tiste, ki so na SIM, nov videz brskljalnikov, izboljšana tipkovnica - zdi se mi, da je manj občutljiva, prikaz slik v smsjih, nove možnosti v nastavitvah, nov videz alarma, nov videz koledarja, datum in ura v spuščenem panelu, opcija blokad v bližnjicah. Zaenkrat zelo zadovoljna.
cheer.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne vem kaj čakat in delat backup saj se ti z uradno posodobitvijo preko Kiesa ali OTA ne zbrišejo nobeni podatki?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.