Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Na s3 googlova navigavija v slo ne deluje. Obstaja kak nacin, da se jo omogoci?

smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Googlova navigacija ne dela v Sloveniji (ni vezano na S3). Imaš pa na mobilism.org "predelano" verzijo, ki omogoča navigacijo povsod po svetu...
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.118
728
113
EU
Citat:
Uporabnik Aki1 pravi:
In ti dejansko gledaš tv-serije na telefonu?
Jaz gledam večino serij na N900 (kaj šele na kakšni S3, ali pa Note), ki ima še manjši zaslon, predvsem ko sem na poti. Seveda je zaslon premajhen, da bi lahko tudi zares kaj gledal s podnapisi (sicer jih podpira), tako da serije v kakšni kitajščini odpadejo
grin1.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik Aki1 pravi:
In ti dejansko gledaš tv-serije na telefonu?

Občasno ja. Včasih si, če vem da bom moral kje na kaj dlje časa čakat pred odhodom od doma vržem nekaj delov kakšne serije na telefon, in glede na to da imam praktično vse v 720p to pomeni vsaj 2gb manj prostora na telefonu
smile-1.gif
 

gogy89

Pripravnik
16. jun 2009
35
0
6
Imam S3 od drugega dneva v prodaji in sem si takoj po nakupu naročil tudi ovitek iz plastike, tako da telefon varuje pred praskami. Danes pa sem ovitek dal dol in želel pregledati, če se je nabralo kej praha v ovitku in sem opazil, da se mi je na dveh mestih na zgornjem robu aluminija-stega roba pojavila črna odrgnina. Pregledal sem ovitek in ni možno, da bi ga ovitek poškodoval, telefon pa mi tudi še ni nikoli padel na tla. Če pa bi mi slučajno padel, pa tudi ni možnosti, da se bi mi na tistem mestu pojavila odrgnina. Zdej a je možno mogoče kaj to reklamirat al se mi ne splača sploh poskusit.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Kakšna je ta odrgnina....lahko, da je prišla kaka smet zadaj in se je drgnila med ovitkom in telefonom
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
A lahko prosim napisete koliko vam kaj zdrzi baterija? In kaj delate s telefonom?
Naprimer, dal sem svetlost zaslona na ful in pustil telefon cisto pri miru. V okoli 4 min je "skurilo" 1% baterije. Potem sem dal na samodejno svetlost in gledanje TV 10 min, nekje 5% baterije. A je to normalno?
Ko kaj delam s telefonom se mi zdi da % letijo dol skoraj kot minute...

Lp
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Imam ga že 1 teden, baterija zdrži dobra 2 dni ob pisanju nekaj sms-ov, klicanju in nekaj malega interneta in igranja igric. Svetlost zaslona naštimana na samodejno in pa opcija "varčevanje energije" vkopljena.....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Približno 12 ur. Največ mi skuri radio, to je povezava z baznimi postajami. Žal sem in doma in v službi dokaj oddaljen od baznih postaj.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Približno 12 ur. Največ mi skuri radio, to je povezava z baznimi postajami. Žal sem in doma in v službi dokaj oddaljen od baznih postaj.

Simobil? 12 ur
rolleyes-1.gif
Daj naredi kaki screenshot, da se vidi t, kak in koliko in za kaj uporabljaš telefon.Maš nekje v settings.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
A mi zna kdo povedat, kaj je to Allshare aplikacija?

A to je to aplikacija, da lahko prek wlana gledaš slike in video iz s3 na tv?

Doma imamo tudi tv samsung, ki omogoča allshare. Kako sedaj nastavim, da slike ki jih imam na s3 gledam prek wlana na tv?

Al rabim za to katero drugo aplikacijo?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ali ima Samsung LE40C652 allshare, preko katerega lahko gledam preko wlana slikce pa filme iz telefona?

Po specifikacijah naj bi imel, vendar v aplikacijah na samem tv nimam nikjer te ikonce

Hmm morem malo v navodila pogledat. Drugače pa ful kul zadeva, k lahko gledaš lastne slikce pa filmčke posnete na tv

Edit: Sicer pa mislim, da tale moj tv nima glih ta pravega all share. Na pc lahko namestim program all share in v ta program vržem vse živo in potem na tv prek wlana gledam vse. Ne vem pa kako naj to usposobim iz telefona.

Edit 2: našel
smile-1.gif
https://www.youtube.com/watch?v=xEFdjqmgngA&feature=fvwrel
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.