Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
izberi
tongue-1.gif

http://naredisam.blogspot.com/2012/06/kako-prenesti-imenik-na-nov-telefon.html
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Če imaš prenosnik ali računalnik z BT in imaš gor outlook samo narediš sinhronizacijo kontaktov, prvo z Nokio, potem pa še s Samsungom.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Evo, prvih 36 ur uporabe za telefonom. Bateroija je zdržala 28 ur, zadnje 3 sem imel telefon na power savingu.

28 ur ti je baterija prvi dan zdrzala? Kako ti je to uspelo?
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.801
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik mm46 pravi:
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Torej ko mate telefon priključen na avto polnilec se namesto da bi se polnil le ta prazni?

LP
Tako je...meni se je tudi Desire ob prižgani navigaciji praznu na usb avto polnilcu iz bb. iPhone se na istem polnilcu normalno polni tudi z navigacijo
confused-1.gif

Jaz sem prevozil celo Toskano z Samgung S2 in navigacijo...se ni nič praznilo.
 

gogy89

Pripravnik
16. jun 2009
35
0
6
Kakšna je razlika med costum room in CM9 na SGS3. Vem da CM9 nima samsungove navlake, kaj pa kej dizajn se razlikuje? In pa zanima me ali se da naredit backup sedanjega originalnega roma, da če naložim CM9 lahko potem dam nazaj costum ozr originalni room.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Ne se hecat no, ni stran zamenjala l za i no
smile-1.gif

Prisežem. Ko sem dobil S3, se nisem mogel prijaviti v Googlov account, ker imam v uporabniškem imenu in geslu črko i. Potem sem pa videl ta nagravžni bug, da namesto i tolče l

Imam isto, pa se mi to ni dogajalo
smile-1.gif
Pa sem probal z UK input keyboard in Slovenian....
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Imam modrega, ne duha ne sluha o pregrevanju...
Tudi po enourni intenzivni uporabi ne?

Seveda se segreje, tisti ki reče, da se ne si pač zatiska oči. Res pa je, da pa ni to tako segrevanje, da zadeve nebi moral držati v roki
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Tako je... Segreje se, ampak telefon je topel, nikakor ne vroč - kar zame pomeni pregrevanje. Je pa bil topel po kakšnih 30 minutah Reckless racing 2 (HD, stresno za CPU in GPU)... Po tem času temperatrura ni več naraščala. Ni to iPad 3 (pardon, new iPad), da bi si lahko jajčke pekel :)
 

Ausc

Pripravnik
10. sep 2011
584
1
16
CM9 se v bistvu kar precej razlikuje od originala, vsaj na prvi pogled no. To je v bistvu plain vanilla ICS, samsung pa ima v svojim romih se njihov TouchWiz. S CM9 je telefon potem prakticno enak Nexusu. Meni osebno je plain ICS dizajn lepsi, to je tudi glavni razlog da imam CM9 na S2. Backup se pa kolikor vem da narediti s Clockwork modov, naj ti pa za sigurno se kdo potrdi..
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Ali se kaj pridobi če se kupi SIII z 32Gb ali ne?

Cena je 50€ višja pri Simobilu ob isti naročnini ...

32Gb MicroSD je pa okrog 19€ ...
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Več prostora nikoli ne škodi, ne vem koliko sicer izkoriščaš telefon ampak meni osebno je 16+32Gb (na S2) občutno premalo. Glasba, par epizod kakšne tv serije, navigacija, nekaj iger, potem ko pa hočeš naredit kako sliko ali posneti video pa ugotoviš da na telefonu nimaš prostora in moraš stvari brisat. Tako da jaz bi rekel vzami 32gb pri simobilu, potem pa po potrebi še enkstra SDkartico če bo nuja
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.