Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darinkoman

Pripravnik
29. feb 2008
319
0
16
Navodila za uporabo
Dostop do navodil za uporabo: v glavnem meniju zgoraj izberite Pripomočki in poiščite Widget Navodila za uporabo. Pritisnite in pridržite na ikono ter jo premaknite na namizje. Sedaj lahko do navodil dostopate hitro in enostavno.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Danes dobil S3, ampak nimam micro SIMa, tako, da ga bom šele jutri začel uporabljati. Modrega so pa fotru odsvetovali, baje problemi s pregrevanjem.

P:S: glede na funkcionalnost telefona, sem pričakoval malo bolj zajeten manual. Kateri android/samsung forum se priporoča?

LP

Tukaj boš našel dolga slovenska navodila.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Težave s pregrevanjem? Prvič slišim. Se bo treba pozanimat. Hvala za info.
smile-1.gif
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.118
728
113
EU
Mogoče so ga hotel na hitro prepričati, da raje vzame tistga, ki ga slučajno imajo na zalogi
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne razumem... Tudi ko je zaklenjen? Obstajajo namenski appi, direkt mislim, da se ne da...
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
tudi z imenom aplikacije bi bil več kot zadovoljen...

aja, uro želim na displayu v stanju pripravljenosti... ko se v to postavi sam (po preteku časa) ali pa ko ga v to postaviš s stransko on/off tipko.

seveda, mislim stanje pripravljenosti, ne stanje popolne ugasnjenosti... ddd
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.130
68
48
123
Evo, prvih 36 ur uporabe za telefonom. Bateroija je zdržala 28 ur, zadnje 3 sem imel telefon na power savingu.
Cel dan sem se je.bu, ker se nisem mogel logirati na nobeno spletno stran. Končno sem ugotovil, da je problem, ker tipkovnica črko "i" napiše kot "I" in potem strani mislijo, da je to mali "L". Sedaj dela vse v redu.
Eno vprašanje za konec: če neka aplikacija sporoči, da bo uporabljala svoje data sockete, kaj točno to pomeni? Najbrže ne, da bo avtomatsko odpirala povezavo z netom?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Mislim, da točno to pomeni. Zato se je tudi že v preteklosti android avtomatsko konektal na net, kljub izklopljeni data povezavi. Neumno...
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Evo, prvih 36 ur uporabe za telefonom. Bateroija je zdržala 28 ur, zadnje 3 sem imel telefon na power savingu.
Cel dan sem se je.bu, ker se nisem mogel logirati na nobeno spletno stran. Končno sem ugotovil, da je problem, ker tipkovnica črko "i" napiše kot "I" in potem strani mislijo, da je to mali "L". Sedaj dela vse v redu.
Eno vprašanje za konec: če neka aplikacija sporoči, da bo uporabljala svoje data sockete, kaj točno to pomeni? Najbrže ne, da bo avtomatsko odpirala povezavo z netom?

Strani mislijo, da je i l ( L )
aplauz.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Evo, prvih 36 ur uporabe za telefonom. Bateroija je zdržala 28 ur, zadnje 3 sem imel telefon na power savingu.
Cel dan sem se je.bu, ker se nisem mogel logirati na nobeno spletno stran. Končno sem ugotovil, da je problem, ker tipkovnica črko "i" napiše kot "I" in potem strani mislijo, da je to mali "L". Sedaj dela vse v redu.
Eno vprašanje za konec: če neka aplikacija sporoči, da bo uporabljala svoje data sockete, kaj točno to pomeni? Najbrže ne, da bo avtomatsko odpirala povezavo z netom?

Strani mislijo, da je i l ( L )
aplauz.gif

Pri tem sem tudi sam znorel in zamenjal tipkovnico za Smart keyboard pro. Ta dela kot šus, pa še nastaviš jo lahko po želji.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
No jz sm ga danes tud končno dobu
smile-1.gif


Me pa zanima kako prenesti kontakte iz Nokie (Symbian) na Androida? Prekopiram samo na sim kartico?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Ne se hecat no, ni stran zamenjala l za i no
smile-1.gif

Prisežem. Ko sem dobil S3, se nisem mogel prijaviti v Googlov account, ker imam v uporabniškem imenu in geslu črko i. Potem sem pa videl ta nagravžni bug, da namesto i tolče l
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.