Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
ksz

Meni je pa S3 kul. Prvi Android, da mi je res kul, da je hiter, smooth, super zaslon kljub pentili, pa se tiste malenkosti podpira, ko jih hocem imet [urejanje app drawerja s folderji, ipd].

Kar me je edino motil je mal cheap izgled, OK glanz plastika mi je itak kic vsepovsod, pa (pre)tanek je. Tiktak kaj nehote stisnes po zaslonu ali touch knofih na dnu.
 

dex

Pripravnik
27. sep 2007
80
0
6
Pozdravljeni!
Ali kdo ve, kdaj bo prišel novi kontigent S3 v Slo, natačneje, k Simobilu?
Lp
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Povsod pišejo da bo dobava modrih S3 zamaknjena za 2-3 tedne tak oda pričakuj telefon v modri barvi čez slab mesec dni.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
A se komu sanja kako naložiti na ICS-u certifikate za bančništvo? Za NLB Klik ter Abanet? Zadevo instaliram, se hočem povezat na NLB klik pa mi napiše da je neka varnostna napaka skratka ne gre... jebal sem ti Android... Na Symbianu ni nič zabavalo
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
hocem imet [urejanje app drawerja s folderji, ipd].

kaj nima to vsak android
confused-1.gif

Uporabljam go launcher, kjer se mi zdi, da je to že od začetka not.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.044
65
48
Settings - Security - install from SD card. Dokler imaš uvožen certifikat moraš imeti vklopljen screen lock (pattern, pin ali password)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Settings - Security - install from SD card. Dokler imaš uvožen certifikat moraš imeti vklopljen screen lock (pattern, pin ali password)

Ja ja saj sem instliral pa mi nikakor ne gre not v Klik, to neumnost da moraš pa met telefon zaklenjen pa sem tudi skapiral ja
smile-1.gif
Če grem na mklik.nlb.si mi vrže Sistemska napaka, Not allowed (Status Code:403), če pa grem na NLB stran pa povezava NLB Klik pa mi vrže: Težava s povezavo. Varne povezave ni bilo mogoče vzpostaviti.... Je pa NLB certifikat instaliran tako kot si napisal zgoraj, mi je takoj ob instalaciji zahtevalo da določim geslo ali PIN ali... Lp
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Firefox si naloži in na FF še addon cert manager....potem boš lahko naložil certifikat in vstopil v klik NLB. Žal boš najvrejetneje moral vsakič sproti nalagati certifikat, ker meni po izhodu iz FF Klik brez predhodno na novo naloženega certifikata ne deluje. Ker na mobilcu rabim Klik le redko, me to ne moti...samo da deluje, ko res potrebujem.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Ma ko jih šiša amerikance butaste, saj konec koncev niti ne rabim spletne banke na telefonu ampak sem mislil da bo to delalo normalno ko je že bilo govora da bo ICS imel podporo...
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.314
21
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Baje ima Samsung težave z izdelavo v modri barvi... zato pošiljka zamuja.


Od naslednjega tedna bo SIII na voljo tudi pri T-2 operaterju.

Res je. Ima tokrat Samsung vsaj fer odnos. Ne pa HTC, k dobiš HTC ONE X-a z miljon napakami...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
ja res...grdi poredni htc. aja one x je ze zunaj en cas, s3 pa glih 2 dni, tako da kje pise da bo brez napake?
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Eno vprašanje za tiste, ki ste videli in Galaxy Nexus in SGS3.

Kako izgledata siva in bela barva na zaslonu? Na Galaxy Nexus mi je bila zadeva komaj sprejemljiva, kako je tukaj?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
KSZ...to ste mi eni smesni papki, ko se menite o barvah na TELEFONU!? pa kaj boste oblikovanje delali pa morete barvne lestvice v nulo trofit al kaj bos filme gledal pa te moti ce je crna malo manj crna al pa siva malo amnj siva al pa bela bolj bez...

komaj sprejemljiva siva barva AHAHAH...eh saj nebom nikoli ugotovil...
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Za kaj se aparat uporablja je stvar posameznika. V kolikor bela barva (večina spletnih strani) ni bela ampak je lisasta rumeno-modro-bela to ni v redu. Enako velja za sivo.

Zakaj je lahko na HTC One X, bela lepa bela? Prav tako siva? Razlagi o tehnologiji zaslonov si lahko preberem sam.

Ker zaslona SGS 3 še nisem videl me to zanima, ker tisto na Galaxy Nexus je bilo zelo slabo. Ali pa sem jaz imel aparat z napako.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.