Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Artist

Pripravnik
20. feb 2011
133
0
16
MB
ma sedaj si lahko vsaj Galaxy SII poceni kupite. Sedaj je naj-naj 15..

nahrung002.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Sam zadaj bi se zadrl nekdo , da je bomba nastavljena al pa da je rop, pa bi vsa drhal šla ven
hysterical-1.gif
.
Res ne razumem fore, da greš v vrsto čakat na mobitel. Ne rečem, da bi se SGS3 prodajal samo en dan v letu. Sam tako, kot je pa bilo pri prodajai Audiovoxa, pa še vseeno ni, ko je bila vrsta še pred mobitelom.
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Včer šel pokukat v Areno (SiMobil) v LJ okoli 20h in ni bilo posebne gužve kot je tukaj na sliki pri Mobitelu ...

Sam se tudi odločam za SIII in mi glede na trenutne možnosti bistveno bolj odgovarja SiMobil kot Mobitel ...

Na ORTO U NULO z Mega prenosom me pride telefon 90Eur in imam vse skupaj 4GB + 1GB prenosa in 40€skupne naročnine

Pri Mobitelu pa bi me prišlo paket 2012 + 23€ za telefon - 43€ skupne naročnine

Torej pri Mobitelu plačujem 23€ samo za telefon, pri SiMobilu pa za to razliko 28€ dobim dodatnih 4GB podatkovnega prenosa

Ali se slučajno pri M@ motim?
 

darinkoman

Pripravnik
29. feb 2008
319
0
16
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Ja, v naj paketu imaš še brezplačno integral (torej, nimaš naročnine+prenos podatkov v integralu je brezplačen, kar pomeni, če dobiš na mail 100mb velik file, ti ga prenese mimo zakupljenih količin data), + mobilna tv je brezplačna (torej isto, naročnina=0€ + prenos podatkov je brezplačen).

Integral mi je fajn, edino moti me, da nima možnosti avtomatskega prikazovanja v html obliki...
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
In kaj se Integral razlikuje od Gmaila???

Torej - Integrala ne potrebujem ... Tudi če je brezplačen ...

4GB + 1GB (v paketu) za maile ne pokurim v treh mesecih ...
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Lorus pravi:
In kaj se Integral razlikuje od Gmaila???

Torej - Integrala ne potrebujem ... Tudi če je brezplačen ...

4GB + 1GB (v paketu) za maile ne pokurim v treh mesecih ...

ORTO U NULO ma 100MB in ne 1GB, kolikor vem. Kaj pa potrebuješ 4GB? Tega res ne razumem...a boste filme vlekli dol al kaj?
Če pa imaš integral lahko pa gledaš VSE e-maile ZASTONJ in ti ne kuri prenosa podatkov, kjer ti ga po drugi strani, ko odpiraš gmail.
Aja...pa pri ORTO U NULO računaj še +5€ za to, da imaš kaj klicev v druga omrežja, razen če ne kličeš samo tistih, ki so na simobilu.
Potem te pa pride 24x45 na mesec (tisti tvoj paket kot si napisal) + 90€ za telefon...po dveh letih pa je to 1170€.
Če pa pri M@ vzameš đabest+petka pa pride 24x47 + 1€ za telefon...to pa znese v dveh letih 1129€.
smile-1.gif

Če pa pokuriš 4GB podatkov, potem ti pa priporočam, da si kupiš kak mali prenosnik, pa se raje s tistim ubadaš, pa seveda mobilni internet...pride bolj poceni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
4 GB vzameš naprimer zato, ker preko telefona uporabljaš internet tudi na drugih napravah.
 

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Zdaj pa lahko začnem iskati S2 :p za 200€.
Hmm, to sploh ne bi bil slab nakup. Če ga najdeš v beli barvi z NFC takoj kupim!

Načeloma sem bolj za HTC, ampak tale SIII me skoraj bolj mika. Verjetno ravno zaradi hypea...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik Lorus pravi:
In kaj se Integral razlikuje od Gmaila???

Torej - Integrala ne potrebujem ... Tudi če je brezplačen ...

4GB + 1GB (v paketu) za maile ne pokurim v treh mesecih ...

ORTO U NULO ma 100MB in ne 1GB, kolikor vem. Kaj pa potrebuješ 4GB? Tega res ne razumem...a boste filme vlekli dol al kaj?
Če pa imaš integral lahko pa gledaš VSE e-maile ZASTONJ in ti ne kuri prenosa podatkov, kjer ti ga po drugi strani, ko odpiraš gmail.
Aja...pa pri ORTO U NULO računaj še +5€ za to, da imaš kaj klicev v druga omrežja, razen če ne kličeš samo tistih, ki so na simobilu.
Potem te pa pride 24x45 na mesec (tisti tvoj paket kot si napisal) + 90€ za telefon...po dveh letih pa je to 1170€.
Če pa pri M@ vzameš đabest+petka pa pride 24x47 + 1€ za telefon...to pa znese v dveh letih 1129€.
smile-1.gif

Če pa pokuriš 4GB podatkov, potem ti pa priporočam, da si kupiš kak mali prenosnik, pa se raje s tistim ubadaš, pa seveda mobilni internet...pride bolj poceni.

valjda rabim prenos na telefonu, zato ga pa imam. Pa nisem dal (preračunanih) 600€ za telefon, da bom iskal, kje se lahko na wifi prikopim.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik Lorus pravi:
Včer šel pokukat v Areno (SiMobil) v LJ okoli 20h in ni bilo posebne gužve kot je tukaj na sliki pri Mobitelu ...

Sam se tudi odločam za SIII in mi glede na trenutne možnosti bistveno bolj odgovarja SiMobil kot Mobitel ...

Na ORTO U NULO z Mega prenosom me pride telefon 90Eur in imam vse skupaj 4GB + 1GB prenosa in 40€skupne naročnine

Pri Mobitelu pa bi me prišlo paket 2012 + 23€ za telefon - 43€ skupne naročnine

Torej pri Mobitelu plačujem 23€ samo za telefon, pri SiMobilu pa za to razliko 28€ dobim dodatnih 4GB podatkovnega prenosa

Ali se slučajno pri M@ motim?

Kaj paket 2012 se se da dobit pri Mobitelu?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nič več.Sam 2 ali 3 mesece je bil na voljo. Zdaj pa imaš paket 2000 in seveda džabest in dodatek petka.
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Re Rocky9

Se opravičujem ... Res je Orto v nulo ima 100MB Prenosa ...

Kaj mi koristijo maili oz Integral gratis?

Integral ni vreden 23Eur na mesec ker ni nič posebnega samo še ena aplikacija ki mora pri M@ tečt in je podvojena temu kar sam telefon že ima in še to ti ponovno "podarijo" gratis ...

4GB je pa tudi premalo za filme dol vlečt
smile-1.gif


Tvoja računica je sicer blizu realne ... Sam pri Džabest dodaj opcijo prenosa podatkov pa te pride koliko?

Mobilni internet 5GB je 15€ na mesec ... 15*24=360€ in 1129 se spremeni v 1489€ ... Se še splača?

Netbook ni vedno priročen ... Na busu al pa nekam v hribčke ga sabo nosit in ga uporabljat ...

Nimamo vsi istih potreb in načinov uporabe. Pač vsak ima svojo računico ...

Kot sem že prej napisal: meni se bolj splača Si opcija kot pa M@ opcija ...
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Še vedno se mi zdi 4GB porabit na mesec na telefonu ogromno...razen če stalno kake filmčke na youtube gledaš.
Če ga imaš bolj za poslovno rabo, pa za pogledat vsake toliko kako stran mislim da ne prideš do 1GB...je pa res, da na Androidu lahko aplikacije poberejo ogromno, če ne prav nastaviš.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.