Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.801
113
davorinm.wordpress.com
jaz kar precej drkam mobilni internet + gmail sinhronizacija + MS exchange sinhronizacija, par widgetov itd...pa mi je 1 GB zadosti.

Sem pa zvečer, ko sem doma, pač na wi-fi-ju. Logično.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
ksz
vceraj sem dobil cca 30. telefon + darilo - @M majico... Se igral, sprobal, danes pa je sel naprej. Ostajam pri iPhone-u(zaradi iOSa, jailbreakan iPhone mi je boljsi)!
Navdusil me je zaslon, hitrost, sploh brskanje po internetu je bomba - se mi samo zdi ali odpre strani dooosti hitreje kot iPhone? Kamera dela zelo lepe slike, mogoce boljse kot 4s. Funkcijo ima tudi da naredi vec fotk na 1x in zbere najbolse. GTA 3 igrati na takem telefonu je poezija, zvocnik me pa ni navdusil - zadaj je + zvok ni cist. Aja, wifi mi je kazal da imam samo 1/4 signala, ceprav je normalno delalo, na istem polozaju 4s 2/3. Market mi je proti AppStoru beden, glupo je tudi to, da se ne moras normalno odjaviti in prijaviti z drugim racunom. Ima pa ta ICS kar nekaj for, ki so kul.
Obcutek, ko ga drzis v roki - materiali, bi lahko bili boljsi. Mi je pa zelo lep v zivo(imeli so samo bele).
Velikost je za moje pojme se zadnja sprejemljiva za delo z eno roko - imam povprecno velike dlani, pa je kar velik.
Ce koga kaj zanima naj vprasa, sem kar nekaj sprobal.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
422
67
28
Citat:
Uporabnik mare92 pravi:
Market mi je proti AppStoru beden, glupo je tudi to, da se ne moras normalno odjaviti in prijaviti z drugim racunom.

Menjava računa je le nekaj klikov (pritiskov) stran... pri meni v bistvu 3 dotike... sicer pa je vse stvar navade
wink-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
V bistvu odlično ohranjen, le med updejtom je neki šlo narobe in je bil v boot loopu, sem uredil v 5ih minutah
wink-1.gif
Drugače sem pa zadnjič na bolhi videl Nexus S-a za okol 140€ se mi zdi.
 
Nazadnje urejeno:

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
zadnji....

je mogoče kdo, ki je menjal S2 z S3, pa bi lahko iz prve roke primerjal ta dva modela...kaj se pridobi z menjavo?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Realno rečeno.... Nič preveč posebnega, razen parih bombončkov..

Senzor pri ekranu spremlja tvoje oči in se ekran ne zatemni, če kej bereš.
quadcore proc jih itak 90% nebo izkoristilo, tko da tu za neke regular userje ni razlike,
Fotkič je isti, S3 je malo težji, ima 720p ekran, pa malo boljša baterija...

To je pa načeloma to...


@unga, k ga integral jebe
smile-1.gif
; če boš imel 4gb prenosa, nerabiš integrala... Integral je super zadevca, če imaš službene maile in moraš biti res up-to-date. Preko integrala je celotni prenos podatkov brezplačen (beri, če imaš priponko veliko 1gb in jo hočeš prenest na telefon, se ti ta 1gb nebo štel v tvojo zakupljeno data), ves prenos podatkov preko vgrajenega email clienta na telefonu se ti pa zaračunava oz. porablja tvojo zakupljeno količino... + mobilna TV je brezplačna...
Integral v ozadju uporablja cca. 20MB rama, če imaš, recimo odprta SMS sporočila, ti jih pa 17MB, tko da nek požrešen program res ni...Logično pa nemoreš nastavljat refresh time-a na integralu, ker je konstantno povezan na tvoj email.


Pač, imaš neke + in - ....


sej veš.... vedno sta 2 poti, izbereš pa tisto, ki je ni
grin1.gif
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.118
728
113
EU
Kot sem že dejal, tisti ki imate S2 lahko vsaj po mojem mirno preskočite S3, razen če res dobite kakšno dobro ponudbo za menjavo, in počakate na S4; S2 je namreč še vedno up to date mašinca
smile-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
hvala za informacije...

"pa malo boljša baterija... "....je baterija boljša samo na papirju, al dejansko več zdrži?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
To ga pa še nisem imel možnosti testirat..

2.3.6 mi je zdržala en dan (oz bolj točno cca. 14h), sedaj na ICS mi zdrži slabe 2 dneva..
Skoraj da upam rečt, da bi mogu S3 zdržat 2 dni BP... roke pa ne dam v ogenj
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.611
5.811
113
Citat:
Uporabnik mare92 pravi:
Aja, wifi mi je kazal da imam samo 1/4 signala, ceprav je normalno delalo, na istem polozaju 4s 2/3.

A ni ravno iPhone znan po tem da kaže več kot v resnici ima. Vem da je tako bilo za gsm signal, in malo sumim da bi lahko bilo za WiFi enako.

Drugače se mi pa zdi iPhone igrača proti temu. Fizično je sicer bolje grajen, bolj fiksni, trden, težji, samo ko pa enkrat gledaš 4,5" + ekran, potem se ti iPhone zdi telefon ki ga uporabljaš za nič druga kot telefoniranje.
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Nexus S je star model... Galaxy Nexus pa aktualen, v rangu Galaxy s2

To mi je kristalno jasno samo za punco bi bil to super telefončk na katerem bi imela ICS in malo je manjši kot S2.
Za nezahtevnega uporabnika super.
cool-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Tudi sam sem po obisku trgovine v areni prišel do enake ugotovitve. S3 sicer še niso imeli, sem se pa nekaj časa igral z HTC One X in šel potem še na iphona in se mi je zdelo kot bi šel generacijo ali dve nazaj. Pa sem sicer pristaš appla (imam tudi ipada), a tukaj so jih tekmeci prehiteli. Govorim seveda o naprednejši uporabi telefona (net, igre, mulitmedia), saj je za tiste ki samo telefonirajo iphone še vedno daleč najboljša izbira (ker ni prevelik).

Zadeve se očitno zaveda tudi apple, saj bo naslednji iphone menda 4 colski.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.118
728
113
EU
In takole, ko malo razmišljam, tudi tisti, ki kupujete nov telefon in razmišljate o S3, ampak še niste odločeni, se vam morda zdi malo predrago vse skupaj, ampak vseeno bi, pa spet ne bi
crazy1.gif
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Tudi sam sem po obisku trgovine v areni prišel do enake ugotovitve. S3 sicer še niso imeli, sem se pa nekaj časa igral z HTC One X in šel potem še na iphona in se mi je zdelo kot bi šel generacijo ali dve nazaj. Pa sem sicer pristaš appla (imam tudi ipada), a tukaj so jih tekmeci prehiteli. Govorim seveda o naprednejši uporabi telefona (net, igre, mulitmedia), saj je za tiste ki samo telefonirajo iphone še vedno daleč najboljša izbira (ker ni prevelik).

Zadeve se očitno zaveda tudi apple, saj bo naslednji iphone menda 4 colski.
Prehitel so jih samo v velikosti zaslona pa parih bonbonckih..pa 4s je zuni ze 3/4 leta...

Aja tisto za wifi, mozno da iphone laze..oba sta pa ok vlekla.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Ima kdo kakšne bolj točne informacije kdaj ga bo mobitel imel v modri barvi?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Baje ima Samsung težave z izdelavo v modri barvi... zato pošiljka zamuja.


Od naslednjega tedna bo SIII na voljo tudi pri T-2 operaterju.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.