Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
No da ti povem...
Pricakoval sem VSAJ 1.5 ali celo 1.8 GHz CPU... Nekaj se je celo o 2.0 govorilo...
2 GB RAM-a...
Min 32 GB spomina... (v SLO bo ziher naprodaj 16 GB verzija...)
Vsaj 60 fps snemanje ali se boljse 120 fps pri takem CPU-ju...
Ko sem ravno pri videu, zakaj "samo" 8 MP kamera (ja vem da ni vse v pixlih, samo vseeno)?
Pa se kaj bi se naslo
wink-1.gif

Pozabi ti na številke ( očitno na njih pališ ). Kaj ti pomaga 2 ghz procesor in 2 g brama, če v praksi dela počasneje...?
60fps oz 12o fps snemanje videa
hysterical-1.gif
Prvo se pozanimajkaj fps sploh pomeni.
8 mpx...zaradi mene jih ima lahko 80Mega...kaj ti pomaga, če ni OPTIKE ! !

Še enkrat, vklopi glavo, preden pišeš traparije
nahrung002.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
ksz

Nevem, če je že napisano ... k nam pride v prodajo konec maja.

V evropo ali v Slo? Ga že komaj čakam. Upam, da ga bodo tud operaterji mel v ponudbi...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.799
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
No da ti povem...
Pricakoval sem VSAJ 1.5 ali celo 1.8 GHz CPU... Nekaj se je celo o 2.0 govorilo...
2 GB RAM-a...
Min 32 GB spomina... (v SLO bo ziher naprodaj 16 GB verzija...)
Vsaj 60 fps snemanje ali se boljse 120 fps pri takem CPU-ju...
Ko sem ravno pri videu, zakaj "samo" 8 MP kamera (ja vem da ni vse v pixlih, samo vseeno)?
Pa se kaj bi se naslo
wink-1.gif

Pričakoval je 4-jedrnika 2.0 gigaherza na telefonu ter 2 GB rama in sedaj je razočaran.



Kupi si laptop
hysterical-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ah ah, za ifon 5 itak pricakujem, intel i9, 32 gb rama, 500 gb ssd, 8core, dolby tr00 surround 5.1 sound, usb3 + thunderbolt pa radeona 690.

crazy1.gif



Jao, geeki, grow up..

Galaxy S3 je hardwarsko top, za moje pojme celo overkill. Ni sicer po mojem okusu, ampak vseeno je zadeva spica.
 
Nazadnje urejeno:

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Specifikacije telefona niso bog ve kaj, glede na to kaki "pomp" se je delal okol tega gsm-a...
Od HTC One X ima boljso samo baterijo, CPU pa celo za 100 MHz slabsi.
Sem pricakoval malo vec.
Me pa nekaj zanima. Kaj tisti mali zvocnicek na zadnji strani daje zvok? Kaj to pomeni da ni niti "stereo" zvoka?

lool...a vsi benchmark testi so krepko boljši od One X...še celo One S ima boljše rezultate kot pa One X!!
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Pa kaj ste vsi pol pismeni??
Napisal sem samo kaj sem v vsem tem casu, ko so vsi fopali, bral kaj bi naj mel...
In JA, med drugim so tudi pisali o 1.8 in celo 2.0GHz in o 2 GB rama pa tudi o 60 fps... (Simon_VI kaj tebe pegla???) Daj, razsvetli me kaj pomeni fps...
Kaj vam zdaj ni jasno?
Glede na to kak so ga skrivali in ves oh in sploh, sem mislil da bo vec kot je.
Ja vem da je super oh in sploh pa kaj jaz vem kaj se vse... in mogoce si ga bom celo nabavil, povem samo, da nisem tja padel, ko sem videl specifikacije, tak kot ocitno eni onanirate poleg...

Kaj se tu ne sme met svojega mnenja brez da ga pospukate?
In se enkrat, za vas pol pismene..., glede na to kak se je napihovalo, sem mislil da bo vsaj 20-25% boljsi od vseh...
Tak, spukajte zdaj dalje kak sem nor... :p
 

Artist

Pripravnik
20. feb 2011
133
0
16
MB
Totalna vojna na ravni Samsung - HTC - LG. Po tehničnih karakteristikah se pravzaprav razlikujejo za pasjo dlako. Tudi Benchmarki so bolj kot ne namenjeni marketingu in ne potrošniku. Najboljši je pravzaprav tisti, ki ima najboljše periferne značilnosti (vhodno - izhodne komponente): ekran, tipkovnica, glas, tudi fotoaparat in kamero.

Za telefon je pomembno, da je dobro viden v soncu in ostalo, kar sem prej naštel. To, da ima nekatere karakteristike tehnično boljše, dejansko pa jih lahko zazna le merilna elektronika... je metanje peska v oči. In tega je pri elektronskih napravah veliko... plačajo pa naivni kupci.

P.s.: meni pa je oblika Galaxy S III všeč, morda mi se zdi malo prevelik
cheer.gif


nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

laksikon

Pripravnik
11. dec 2008
220
0
16
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
.
Ko sem ravno pri videu, zakaj "samo" 8 MP kamera (ja vem da ni vse v pixlih, samo vseeno)?
Pa se kaj bi se naslo
wink-1.gif

še eden...

brezveze so te kamere na telefonu saj ne moreš narediti ene DOBRE slike. Zato pa imaš DSLR in odlične objektive
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Citat:
Uporabnik laksikon pravi:
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
.
Ko sem ravno pri videu, zakaj "samo" 8 MP kamera (ja vem da ni vse v pixlih, samo vseeno)?
Pa se kaj bi se naslo
wink-1.gif

še eden...

brezveze so te kamere na telefonu saj ne moreš narediti ene DOBRE slike. Zato pa imaš DSLR in odlične objektive
Slike so slabe predvsem zato ker folk butasto sklepa da več MP je boljše in marketingarji to s pridom izkoriščajo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.