Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.800
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Jest upam, da res (skoraj) ni opazno. Se pa vidi na linku zgoraj pod mikroskopom kakšen "sekret" je amoled od mojga SGS1, čeprav nekateri trdijo da ne moreš opaziti razlike. Vsi hvalijo kontrast, barve, črna je črna pa ne vem kaj še, ponavljam, ne rabim jest smartphone večino cajta za igre, filme, muska ipd, kot očitno 90% folka, kjer se razlika pixel densitiy itak ne opazi.

Kje pa rabiš pixel density? Oz. za kaj uporabljaš smarthpone?
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.044
65
48
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Jest upam, da res (skoraj) ni opazno. Se pa vidi na linku zgoraj pod mikroskopom kakšen "sekret" je amoled od mojga SGS1, čeprav nekateri trdijo da ne moreš opaziti razlike. Vsi hvalijo kontrast, barve, črna je črna pa ne vem kaj še, ponavljam, ne rabim jest smartphone večino cajta za igre, filme, muska ipd, kot očitno 90% folka, kjer se razlika pixel densitiy itak ne opazi.

Kje pa rabiš pixel density? Oz. za kaj uporabljaš smarthpone?

Največ ga rabim za e-maile, internet, RDP, VNC. Ravno pri remote dostopu me jezi ta pixel densitiy, ker ne morem dovolj pomanjšat slike, da bi potem lahko še kaj prebral. Upam da bo na SGS3 na večjem ekranu to bolj udobno. Vsekakor ga moram prej v roke vzet.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Bo treba videti v živo. SGS so tudi hvalili kako bi naj imel oh in sploh super display. Meni pa je slika deluje tako rumeno, da me že pošteno moti. Bolj kot dpi je zame vprašljiva kvaliteta reprodukcije barv.

nastavitve + zaslon + način zaslona To si že spreminjal?
Pa razlika je med črnimi in belimi SGS2 telefoni:(
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
redface-1.gif
 

Ausc

Pripravnik
10. sep 2011
584
1
16
Haha, bogi tisti, ki bo placal 200€ premije zato, da bo dobil telefon 2 tedna pred ostalimi..
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Hmmm, zakaj pa pravijo da bi naj 1,4 quad core porabil manj kot, ne vem kolko ze MHz, dual core?
Ali sem jaz kaj narobe razumel?

Aja, pa hotel sem samo pokazat, da ga bojo dali v 2 GB razlicici tudi ven..., ker pred 1 tednom je to bil se za nekatere laptop...
wink-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Sej vem, ni letelo direkt na tebe.

Novejši proci lepše razpolagajo z energijo, to je jasno. Samo že v osnovi so bolj požrešni-vsaj ko niso v idle, tak da malo dvomim, da tvoja trditev drži, ko se telefon uporablja.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
a zdaj je že uradno, da bo dobil 2GB rama?

Zakaj pa taka odločitev?
smile-1.gif
a je bilo preveč kritik s strani oboževalcev in so se morda ustrašili konkurence, katera je takoj napovedala 2GB rama v novem produtku (LG mislim da je nekja omenjal)?
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Kakor sem prebral, da 4jedrni procesor zanič za LTE in da jim dvojederni veliko bolje dela. Potem takem so pač dali 2gb rama za japonski trg, oz. nekaj takega.
 

gogy89

Pripravnik
16. jun 2009
35
0
6
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
ksz..

S3 bo pri M@ na voljo v prvem tednu junija, cena nevem, bo pa NajNaj 23 paket...
smile-1.gif

Upam, da ne bodo kakšne večje cena dali kot naj naj 23, ker HOX je v paketu naj naj 23. A potem lahko računamo, da bo telefon na voljo od 4.6 naprej ali mogoče že kaj prej.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ni varjante;, da se bo ta telefon dobilo za 1€ pri paketu za 23€. Pri taki naročnini bi moralo biti nekje 300€ doplačIla.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ni varjante;, da se bo ta telefon dobilo za 1€ pri paketu za 23€. Pri taki naročnini bi moralo biti nekje 300€ doplačIla.

Odvisno kakšna bo cena v prosti prodaji. Če bo cena nekaj takega kot je pri HTC One X, potem mislim da bi lahko bila cena podobna kot za HOX. Vsaj po mojem no.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.