Problemi s sosedo in njenim avtom

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Sumica, preberi si odgovor @gr69 2x!!!!
To, da nekdo pustni namerno premalo prostora, da bi zraven še drug parkiral, pa nisi pomislila???
Lej, meni je že vprašanje tumpasto, ker je avtor te teme zelo poudaril, kakšen avto ima, kolk star in celo kakšne barve. Kot da se takšne avte mora čuvati, vse ostale pa ne. Tud v stare kante ni treba suvati z vrati. Tud to je od nekoga lastnina!!!
Če boš imela srečo, boš tudi ti 60+ (saj ti privoščim in želim) ko boš malo manj okretna, boš rabila male več prostra, da se obrneš... pa ti bo nek mulc prišel težit, da je njegov avto rdeče barve in se ga nikakor ne smeš dotikati. Pol se pa spomn tvojega mnenja, ki si ga tukaj zapisala.
Vsekakor se pa da rešit brez da se o tej ženski piše in debatira na forumu. Nekdo ima pač preveč časa........
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
nemenabijat, po pravici mi povej. Če ti pred nosom zabijem vrata v avto, kaj boš naredil?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
nemenabijat, po pravici mi povej. Če ti pred nosom zabijem vrata v avto, kaj boš naredil?
halooo... do kam smo prišli. Avtor teme je rekel, da je popravljal s polir pasto, ti pa že o zabijanju vrat v avto....
13.gif

na koncu bo prišli do tega, da je ženska njegov avto v stiskalnico dala, al kaj???
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Sumica, preberi si odgovor @gr69 2x!!!!
To, da nekdo pustni namerno premalo prostora, da bi zraven še drug parkiral, pa nisi pomislila???
Lej, meni je že vprašanje tumpasto, ker je avtor te teme zelo poudaril, kakšen avto ima, kolk star in celo kakšne barve. Kot da se takšne avte mora čuvati, vse ostale pa ne. Tud v stare kante ni treba suvati z vrati. Tud to je od nekoga lastnina!!!
Če boš imela srečo, boš tudi ti 60+ (saj ti privoščim in želim) ko boš malo manj okretna, boš rabila male več prostra, da se obrneš... pa ti bo nek mulc prišel težit, da je njegov avto rdeče barve in se ga nikakor ne smeš dotikati. Pol se pa spomn tvojega mnenja, ki si ga tukaj zapisala.
Vsekakor se pa da rešit brez da se o tej ženski piše in debatira na forumu. Nekdo ima pač preveč časa........

Nekomu se pa tako malo fučka, da kljub prijaznemu opozorilu soseda ni pripravljen nalimati gumice na rob vrat, da bi nekomu nehal delati škodo. 60+ ali ne, ni razlike. Raje mu odgovori 'Kaj mi pa moreš?'.
bonk.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.804
-8.621
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
nemenabijat, po pravici mi povej. Če ti pred nosom zabijem vrata v avto, kaj boš naredil?
halooo... do kam smo prišli. Avtor teme je rekel, da je popravljal s polir pasto, ti pa že o zabijanju vrat v avto....
13.gif

na koncu bo prišli do tega, da je ženska njegov avto v stiskalnico dala, al kaj???
Če ženska pušča 0,00001mm velike pikice ali pa če mu vsakič odbije vrata, je popolnoma vseeno. Če to redno počne, se tega zaveda in se ji za to gladko jebe... Je ona za v stiskalnico
evil.gif

 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.552
2.606
113
še v SLO - ampak komaj
Tudi ti še enkrat preberi.
smile-1.gif


Mimogrede - jaz omembo avta in starosti vidim le kot pripombo, da še "bolj boli", ne pa "glej kaj imam, pa prste stran".

@jeznisosed

Ne bo drugo kot morda še enkrat nežno povedati in omeniti, da bo naslednjič pač prijava.

Eskalacija 1: ob naslednjem primeru se "takoj" prikazati z izpolnjenim evropskim poročilom o prometni nesreči. Če podpiše upati, da jo bo povečana premija spravil h pameti

Eskalacija 2: Noče podpisati - povej, da boš klical policijo in bo zraven še kazen


Jaz osebno bi še enkrat poskusil s pogovorom in od tam naprej iskal rešitve (npr. ji določiti parkirno mesto "skrajno levo", da ob svojih levih vratih nima drugih vozil gajbičarhereicome.press ).

Če bo pa še vedno "trmasta" pa pač eskalacije kot zgoraj omenjeno.
 

MojsterS

Fizikalc
10. sep 2007
1.279
45
48
Še eden, ki ne zna brat. Kolikokrat je bilo povedano, da sploh ni poanta pleh. Boš ti določil katera stvar ima zate dušo? Boš ti določil kaj nam mora biti pomembno in kaj ne? Tvoja definicija ne drži vode niti do prvega vogala. Torej kar ima dušo je nedotakljivo, kar je nima, lahko kdorkoli praska in uničuje po mili volji?

Ima dušo pravkar 100% restavriran dedkov avto (dajmo malo popraskat vrata temu plehu ne)? Ima dušo kolo/oblekica pred kratkim umrlega otroka (dajmo kolo še malo popraskat, obleko pa vržt v kanto, itak je strgana ne)? Ima dušo večkrat obsojen pedofil in morilec?
smirk-1.gif


Očitno je nekaterim res težko razumet, da so ljudje lastniki različnih stvari, ki so zame ali zate NEDOTAKLJIVE in nimaš kaj si jemati pravice jih uničevati, ker TI meniš, da niso vredne nič. In, če misliš, da to pravico imaš, si jebiveter tudi ti. In, če bi bilo več takih kot sem jaz, bi lekcijo že zdavnaj dobil.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
lanos, en rek velja, ki pa ga upoštevajo samo inteligentni in razgledani ljudje in namreč: tvoja svoboda se konča tam, kjer se začne svoboda drugega in obratno! Tumpasti tega nikoli ne dojamejo, zato so tumpasti, kot je rekel Sumica!
 

MojsterS

Fizikalc
10. sep 2007
1.279
45
48
Lej, tudi jaz sem že (nenamerno) butnil v druga vrata in počutil sem se slabo, pa se ni poznalo nič. Iz tega razloga ima moj otrok zaklenjena vrata in jih sam ne more odpret, ker nima občutka in bi na parkirišču odprl vrata na stežaj še preden jaz pridem okoli in seveda lahko butnil v soseda.
Jaz se zavedam, da to početje uničuje moja in sosedova vrata in naredim kar lahko, da se temu ognem. Verjemi, če moreš, da sem že lezel v avto na drugi strani, ker je nekdo parkiral preblizu mene. Vsekakor pa nisem butal z vrati in se stiskal notri, če je bilo preozko. Torej sem zaveden človek in ne želim škodovati drugim, kot ne želim, da kdo drug škoduje meni. Zato mi gredo na k. jebivetri, ki o tem ne razmišljajo, saj so avti ja brez duša in nič vredni in bodo zbijali z vrati kot jim paše, drgnili, tolkli, praskali, ni pomembno, saj so vse kante.

In enak princip obnašanja imajo povsod drugje na drugih področjih. Pa kaj, če projekt ne uspe, saj so še drugi. Pa kaj, če sem zakuril pol bajte, ker sem zaspal s čikom, saj je bila stara in se bo že obnovilo. Pa kaj, če je mulec padel in si razbil glavo, ker sem bil prelen mu nataknit čelado, se bo že zacelilo, pa kaj, če otroci ne bodo imeli dejavnosti v šoli, ker nisem podpisal, da plačam 20 eur, saj je ne rabijo, jaz pa rabim za čike. Itd, itd. itd.

Pa, če še kdo v tej temi reče, da se gre o vratih avta, je tudi tumpast
grin1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Sumica, da bi bilo vsaj več takih, kot si ti, ker današnji svet je postal debilen do amena. Bedakov je toliko, da ne moreš verjet.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
nemenabijat, po pravici mi povej. Če ti pred nosom zabijem vrata v avto, kaj boš naredil?
halooo... do kam smo prišli. Avtor teme je rekel, da je popravljal s polir pasto, ti pa že o zabijanju vrat v avto....
13.gif

na koncu bo prišli do tega, da je ženska njegov avto v stiskalnico dala, al kaj???
Če ženska pušča 0,00001mm velike pikice ali pa če mu vsakič odbije vrata, je popolnoma vseeno. Če to redno počne, se tega zaveda in se ji za to gladko jebe... Je ona za v stiskalnico
evil.gif
noo, pa smo prišli tako daleč, da je nekdo za ubit, ker se je naslonil z vrati na drug avto. In glede na to, da avtor teme pravi, da je dobil dol z polir pasto, gre verjetno za tale tvoj 0,00001mm. Je pa ogromna razlika, če se nekdo nasloni z vrati ali odbije vrata (kot ti praviš)
Ja, dejmo vsak dotik poklicat policijo, da bo policaj z mikroskopom gledal poškodbe. Pa 15,000 jih dejmo zaposlit na novo.
Pri takšnih vprašanjih jaz zmeraj pogledam tudi drugo stran, ki je možna. Ena stran zmeraj pove svojo plat zgodbe. Če bi šli zdaj vsi mi pogledati poškodbe laka, bi verjetno bilo zelo zelo malo. Če je pa več, pa naj avto zavaruje še parkirišče. Pove, kdo je povzročitelj pa naj zavarovalnica ugotavlja kdo bo plačal. Al pa dejmo mu svetovat, da naj prijavi na policijo. Pa toži jo naj. Pa Čeferina naj najame.
Dejte tožit, ko poleti v senci pod borovci pada smola na avte, pa vejice.... dejmo tožit, ko sosedov maček skoči na streho (so večje poškodbe od mačjih kremljev), dejmo tožit ker je na cesti kamenje in odleti izpod drugega kolesa v tretje vozilo..... ja po nekaj časa se to vse pozna na laku.... dejmo tožit, da bo enim srce na mestu, ko bo lahko iskoristil višek svojega prostega časa zaradi mikroskopskih poškodb laka.
PS. Sicer pa, tud avtor je napisal, da se mu je opravičila, ne pa samo "kaj mi pa moreš" in tudi naj bi govorili o naslonu vrat, čeprav nekateri že pišete o nabijanju, butanju, odbijanju...... itd v druga vrata. In avtor teme vidi samo sosedo, ker ima čas gledati njo, ko pa pred trgovino ali kje drugje kdo drug naredi, pa ne more vsega videti. Ne zagovarjam te njegove sosede, ampak kot v vsaki temi se iz nekega minimuma zadeva počasi sprevrže v 3 svet. vojno. Še malo, pa bo nekdo napisal, da si mečejo bombe pod kolesa.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Lanos, vsak dan ti bom z roko puščal odtise na haubi, vratih in šipi. Kako se boš odzval? Aja, prask ne bo, obljubim? A mi boš po 1 mesecu tega početja kaj rekel? In če mi boš, se ti bom opravičil, si mislil svoje in ti še naprej pacal s svojimi rokami. Kaj boš storil, ko boš videl, da te imam za norca in se mi jebe za tebe? Kaj boš storil?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.433
3.517
113
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
nemenabijat, po pravici mi povej. Če ti pred nosom zabijem vrata v avto, kaj boš naredil?
Imel sem več novih avtomobilov, vsi so se bleščali, samo ne dolgo časa. Ko sem ugotovil, da sem bumbar, ko zapravljam za polir pasto, da spravim mačje praske stran, soseda lastnica mačka se mi pa iz balkona smeje.
Dostikrat sem bil na parkirišču v avtu, ko je nekdo nevedoč, da sedim notri butnil vrata v avto, pa ga nazjaš, samo buška ostane. Nehal sem se sekirat in mi je gladko vseeno za avto. Pejte si v Pariz pogledat kako se parkira. Na ravni ulici se parkira z odrivanjem avta, da dobiš dovolj prostora za parkirat. Vsi avti so potolčeni, pa noben ne kliče policajev za to. Svoj avto konec šihta najdeš čisto drugje kot si parkiral. Časi, ko si lahko imel avto brez praske so že davno minili.
Primerjava butanja vrat ali pa hiše je pa bolana, oz lepše povedano jabolka in hruške.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Cash, torej boš namerno to delal. In rekel ti bom že po dveh tednih ne enem mesecu
evil.gif

Očitno me narobe razumejo nekateri. Strinjam se, da se pravice nekoga nehajo tam, ko se začnejo pravice drugega, kot je že nekdo napisal tukaj. Močno pa dvomim, da je v tem primeru zadeva tako huda, da je treba celo Slo oz. alter populacijo spraševati za nasvet. Že po vprašanju sodeč (kako je bilo napisano) sem bil v dvomih. Napisal sem nekaj predlogov. Nekateri so malo
evil.gif
nekateri pa resni. To, da bi stanovalci tega bloka zadevo režil tako, da bi ji enostavno rekli "Gospa, imate težave z parkiranjem, vrati, težo, vrečkami...itd, vam bomo določil mesto, kjer parkirajte samo vi, mi vam bomo puščali ta prostor zmeraj prost." se verjetno ne bo dalo, ker ni nobenim dolžnost urejati parkirišča. Še bolje, da si vsi določijo prostor. In težava rdečega peugeota je rešena. Ampak ne glede na vse, ali je ženska obilna, nerodna ....itd... nobenega ne briga več. Da bi ji pa pomagali zadevo rešit, to pa ne. raje se prijavljat, pa tožit, pa kregat....
Sicer pa dvomim na uspešno rešitev. Takšnih vprašanj je bilo že veliko od blokovskih stanovalcev. Ene moti glasna glasba, druge sex sosede, tretje prezgodnje ustajanje sosedov in posledično slišanje korakov, izpust WC kotlička, da o renoviranju stanovanj ne govorimo..... bla bla bla.. Kolk je pa to vse res, je pa vprašanje oz. kolk in kaj od tega koga moti. Ene vse, druge malo, tretje nič, četrti so pa tolerantni.
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Naredil se bom bumbarja, tumpastega oz. novodobnega bedaka, ki mu ni mar za drugega 1% in ti delal to. Namerno ali nenamerno. Gospa še vedno buta z vrati, čeprav ve, da to ni v redu, torej dela namerno in ji je samo za sebe mar.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.804
-8.621
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
nemenabijat, po pravici mi povej. Če ti pred nosom zabijem vrata v avto, kaj boš naredil?
halooo... do kam smo prišli. Avtor teme je rekel, da je popravljal s polir pasto, ti pa že o zabijanju vrat v avto....
13.gif

na koncu bo prišli do tega, da je ženska njegov avto v stiskalnico dala, al kaj???
Če ženska pušča 0,00001mm velike pikice ali pa če mu vsakič odbije vrata, je popolnoma vseeno. Če to redno počne, se tega zaveda in se ji za to gladko jebe... Je ona za v stiskalnico
evil.gif
noo, pa smo prišli tako daleč, da je nekdo za ubit, ker se je naslonil z vrati na drug avto. In glede na to, da avtor teme pravi, da je dobil dol z polir pasto, gre verjetno za tale tvoj 0,00001mm. Je pa ogromna razlika, če se nekdo nasloni z vrati ali odbije vrata (kot ti praviš)
Ja, dejmo vsak dotik poklicat policijo, da bo policaj z mikroskopom gledal poškodbe. Pa 15,000 jih dejmo zaposlit na novo.
Pri takšnih vprašanjih jaz zmeraj pogledam tudi drugo stran, ki je možna. Ena stran zmeraj pove svojo plat zgodbe. Če bi šli zdaj vsi mi pogledati poškodbe laka, bi verjetno bilo zelo zelo malo. Če je pa več, pa naj avto zavaruje še parkirišče. Pove, kdo je povzročitelj pa naj zavarovalnica ugotavlja kdo bo plačal. Al pa dejmo mu svetovat, da naj prijavi na policijo. Pa toži jo naj. Pa Čeferina naj najame.
Dejte tožit, ko poleti v senci pod borovci pada smola na avte, pa vejice.... dejmo tožit, ko sosedov maček skoči na streho (so večje poškodbe od mačjih kremljev), dejmo tožit ker je na cesti kamenje in odleti izpod drugega kolesa v tretje vozilo..... ja po nekaj časa se to vse pozna na laku.... dejmo tožit, da bo enim srce na mestu, ko bo lahko iskoristil višek svojega prostega časa zaradi mikroskopskih poškodb laka.
PS. Sicer pa, tud avtor je napisal, da se mu je opravičila, ne pa samo "kaj mi pa moreš" in tudi naj bi govorili o naslonu vrat, čeprav nekateri že pišete o nabijanju, butanju, odbijanju...... itd v druga vrata. In avtor teme vidi samo sosedo, ker ima čas gledati njo, ko pa pred trgovino ali kje drugje kdo drug naredi, pa ne more vsega videti. Ne zagovarjam te njegove sosede, ampak kot v vsaki temi se iz nekega minimuma zadeva počasi sprevrže v 3 svet. vojno. Še malo, pa bo nekdo napisal, da si mečejo bombe pod kolesa.

Ker imaš probleme z bralnim razumevanjem, se bom ponovil.
Če to redno počne, se tega zaveda in se ji za to gladko jebe...
Torej se ne gre za "enkrat po nesreči butnjena vrata".

P.S. O ubijanju sanjaš samo ti, jaz nisem bil ekspliciten, kako in s čim se jo "stisne"
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.860
3.563
113
Pa da ne bo samo o parkiranju. Oče je nekoč odstopil del parcele nekemu modelu. Sedaj ta model počasi širi "svoj teritorij". Poleg tega spušča svoje kure, ki veselo harajo tudi izven "njegovega" teritorija. Kljub večkratnim opozorilom, da naj kur ne spušča (pa zanemarimo dejstvo, da se poleg sprehajanja, sranja in intenzivnega brskanja celo pokljuvajo zelenjavo) to vestno naprej počne. Sicer je toliko uvideven, da ko me zagleda leti kure zapirat. Pa se mi postavlja vprašanje ali in kako ukrepati zoper težavo. Se naj lotim zastrupljanja, pobijanja, postavljanja ograje, nabavo lisice za varovanje vrta, atentata na lastnika..... ali zgolj skomignem z rameni in si rečem: ah saj so samo kure.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83


Citat:
Ker imaš probleme z bralnim razumevanjem, se bom ponovil.
Če to redno počne, se tega zaveda in se ji za to gladko jebe...
Torej se ne gre za "enkrat po nesreči butnjena vrata".

P.S. O ubijanju sanjaš samo ti, jaz nisem bil ekspliciten, kako in s čim se jo "stisne"
opaa... preidemo na žaljenje. Ne rabiš se ponavljat.
In da je ona za v stiskalnico si napisal TI. Napisal. Ne sanjal. Tolk o razumevanju.

Citat:
Je ona za v stiskalnico

In ker imaš ti bralne probleme, nisi opazil, da se gre za poškodbe laka, ti pa pišeš o poškodbah kot da vrata raszuje. (ajaa... to je isto za nekatere)
Lej ... brez veze.... takšnih primerov je v LJ , MB, Kr..... na stotine. Zato, ker so/ste nekateri tolk pametni, da jočete po forumih, da bi se pa zmenil kdo bo kje imel svoj parkirni prostor pa ne (sem že 3x napisal) Ajaa... nimate jih dovolj??? Pol si pa tolčte po vratih. Sodišče je idealno za te zadeve, advokati, policija..... izvolte. Jaz isem imel te zadeve rešene. Pa še reševat jih ni bilo treba. Smo se prej dogovoril. Pika.
 

MojsterS

Fizikalc
10. sep 2007
1.279
45
48
Evo ista zadeva. Kot sem že zgoraj rekel nima veze to s plehom, vrati in velikostjo "problema". Ljudje so jebivetri in to gre ostalim, ki jih morajo na svojo škodo prenašat konkretno na živce. Hudič je, da jih je veliko, kot se vidi tudi tukaj. In sploh ne razumejo kje je problem, če se pa malo popraska, če se kura sprehaja pri tebi, če, če, če. Za njih sploh ni problema seveda, saj je vse na tvojo škodo, če bi pa obrnil bi pa kar naenkrat bil problem.

Rešitev zate? Vse kar predlagaš gre na tvojo škodo, tvoje finance in to zato, ker nekdo drug ne razume kje je njegovo in kje je tvoje. Saj so samo kure in njihov drek in ropotanje in čupkanje zelenjave. Potem bo petelin, kasneje sledi mogoče še krava ali kar kmet sam...ni konca. Miroljubno ga obvesti, da kure, ki pridejo na tvoje bodo tudi ostale tvoje. Ali pa si izposodi konkretnega psa, ki ima ketno dolgo do tvoje meje in prej seveda soseda obvesti o tem. Lahko tudi kakšna izgine občasno, ko boš povprašan o tem pa ne veš nič seveda oz. namigneš, da okoli tvoje hiše večkrat pride neki potepuški pes pa jo je mogoče on vzel. Bo že skapiral ko bo škoda na njegovi strani.