Planet Golob

tomi

Guru
1. sep 2007
18.458
9.763
113
40
MB
matej kako boš to preverjal, predvsem pa zakaj bi preverjal? Imaš kup ljudi ki dejansko flikajo iz meseca v mesec, posodobitve ne pridej v poštev ker ni cekinov. Greš v blok, stolpnico, ni placa za TČ, imamo tesle, VW ID je MG je ki porabijo olala štroma 2kw 100l bojler je pa smrtni greh

Matej sam trgovina se bo zamenjala namest merkur, mercator, boš šel v ottimax čez mejo pa bo. Isto okrog ogrevalnih teles...kako je pa mesečna količina električne energjie porabljena, pa razen porabnikov ne ve nihče.

za naše tržišče pa to pomeni še dodatno odtekane cekinov v tujino
Preverjat je treba ze zato da se trume ljudi ki so jih na novo zaposlili da se domislijo take genialne ideje ne bodo pocutili nekoristne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

erikson

Guru
25. avg 2007
22.230
6.065
113
Jefim rešuje problem prepoceni taksijev.

 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in BuDi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.608
15.647
113
Zato, ker vidi kje so Hrvati in kje smo mi, posledično se mu Hrvati smilijo. Za nižje davke se pač ne ve kako bi koristili razen tako, da bi - prosto po Golobu- bilo na računu več denarja katerega bi mogoče zapravljali za večje neumnosti, Slovenija je pa tako lahko vzor celi Evropi!

Premier dr. Golob: Slovenija je lahko vzor celi Evropi​

25. 10. 2024
Predsednik vlade in Gibanja Svoboda dr. Robert Golob je odgovarjal na vprašanja poslank in poslancev. Govoril je o reformi plač v javnem sektorju, stanju v gospodarstvu, uspešnemu spopadanju z inflacijo ter nekaterih prioritetah na področju davčne zakonodaje.
Med drugim je poudaril tudi, da Slovenija v mednarodni skupnosti trenutno uživa velik ugled, kar se je dodatno potrdilo tako ob obisku predsednice Evropske centralne banke Christine Lagarde pretekli teden kot ob obisku dr. Goloba v Beli hiši na povabilo predsednika ZDA: »Prejšnji teden je bila pri nas na obisku predsednica Evropske centralne banke Christine Lagarde. Ona je javno, v treh dneh, ko je bila pri nas, večkrat povedala, da je Slovenija lahko vzor vsem v Evropi. Ta teden pa sem bil na povabilo ameriškega predsednika gost v Beli hiši. Predsednik ZDA, najmočnejše države na svetu, je cel teden hvalil Slovenijo in se ji zahvaljeval za pomoč pred očmi celotne svetovne javnosti. Celemu svetu je želel povedati, da je hvaležen Sloveniji. Slovenija je na to lahko ponosna
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.517
2.995
113
Zato, ker vidi kje so Hrvati in kje smo mi, posledično se mu Hrvati smilijo. Za nižje davke se pač ne ve kako bi koristili razen tako, da bi - prosto po Golobu- bilo na računu več denarja katerega bi mogoče zapravljali za večje neumnosti, Slovenija je pa tako lahko vzor celi Evropi!

Premier dr. Golob: Slovenija je lahko vzor celi Evropi​

25. 10. 2024
Predsednik vlade in Gibanja Svoboda dr. Robert Golob je odgovarjal na vprašanja poslank in poslancev. Govoril je o reformi plač v javnem sektorju, stanju v gospodarstvu, uspešnemu spopadanju z inflacijo ter nekaterih prioritetah na področju davčne zakonodaje.
Med drugim je poudaril tudi, da Slovenija v mednarodni skupnosti trenutno uživa velik ugled, kar se je dodatno potrdilo tako ob obisku predsednice Evropske centralne banke Christine Lagarde pretekli teden kot ob obisku dr. Goloba v Beli hiši na povabilo predsednika ZDA: »Prejšnji teden je bila pri nas na obisku predsednica Evropske centralne banke Christine Lagarde. Ona je javno, v treh dneh, ko je bila pri nas, večkrat povedala, da je Slovenija lahko vzor vsem v Evropi. Ta teden pa sem bil na povabilo ameriškega predsednika gost v Beli hiši. Predsednik ZDA, najmočnejše države na svetu, je cel teden hvalil Slovenijo in se ji zahvaljeval za pomoč pred očmi celotne svetovne javnosti. Celemu svetu je želel povedati, da je hvaležen Sloveniji. Slovenija je na to lahko ponosna
Oh, prav cuker se mi je dvignil, ko sem to bral...
 

B81

22. jul 2007
36.674
10.316
113
jbg, 30 B je šlo za migrante, to samo v nemčiji...

država rabi dnar, da ga usmerja v zombije, zmanjka za potrebe svojih ljudi...inflacija, padec kupne moči, narod več novih audijov in passatov ne kupuje, pa smo tam.
đihad deluje brez ovir.
 
  • Žalosti me
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.281
10.592
113
brutalno dvigovanje cen je začel prav vw se mi zdi... tako da je prav da crkne vsaj malo. delavci v de imeli velike place zdaj pa streznitev.