Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.783
-444
113
Poglej priponko 93662
Golob 5. septembra samozavestno:

»Dal bom zelo plastičen primer. Ta zakon v celoti ukinja prakse, ko je bil neki zdravnik zaposlen v javni bolnišnici, tam je malo delal, lahko celo nič, preusmerjal svoje paciente v svojo zasebno ordinacijo in tam brez problema, včasih samoplačniško, včasih za javni denar opravljal iste storitve, ki jih nekako ni zmogel v bolnišnici.«.

Golob 21. oktobra konkretnih informacij o pacientih ali zdravnikih zaradi varstva osebnih podatkov nima. V slovenskem javnem zdravstvenem sistemu je izredno zadovoljen s celostno obravnavo, strokovnostjo in odnosom zdravstvenega osebja.

kaj pa je bilo vprasanje?
 
  • Ljubezen
Reactions: Matey
2. jul 2020
4.917
6.445
113
Holob manj popularen od JJa :valjamse:


 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.161
4.034
113
Holob manj popularen od JJa :valjamse:


Še njihovi so nehali lagat.
Konec bo kmalu tu.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

B81

22. jul 2007
36.637
10.321
113
Holob manj popularen od JJa :valjamse:


Kdo za vraga podpira vlado?
Vzrok? Javni sektor dobil navodila?
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

Rekreacija

Majstr
7. avg 2019
883
500
93
Prvo niti ne vem če sem paše..... Ampak vseeno...
Ravnokar sem gledal poročila in vidim tekmovanje gluhonemih v pikadu. Državno prvenstvo v Mariboru. Častna gostja je bila in je Urška Klakočar Zupančič. Vse lepo in prav ampak me je zmotilo to da je slovenska zastava bila in verjetno je še in bo do konca tekmovanja obešena narobe! Ja narobe. In ona kot predsednica državnega zbora bi jih lahko opozorila na to!
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.197
6.033
113
Prvo niti ne vem če sem paše..... Ampak vseeno...
Ravnokar sem gledal poročila in vidim tekmovanje gluhonemih v pikadu. Državno prvenstvo v Mariboru. Častna gostja je bila in je Urška Klakočar Zupančič. Vse lepo in prav ampak me je zmotilo to da je slovenska zastava bila in verjetno je še in bo do konca tekmovanja obešena narobe! Ja narobe. In ona kot predsednica državnega zbora bi jih lahko opozorila na to!
Mene bolj skrbi za varnost teh punc, ki stojijo ob tarčah.

pikado za gluhe maribor.png


Glede navpičnega izobešanja zastave pa imaš itak tudi ločeno mnenje heraldikov.

lega grba.png


 
  • Všeč mi je
Reactions: Rekreacija