Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.559
9.433
113
Kar si nastel, je repa. Pisi stvari, ki zadevajo vecino ljudi, oz. razlozi ekstremni mimosun cernaceve uredbe in prikazi na realnih primerih.

Sam ves, da desna vlada dela bolje od leve, pa ti tvoj osebni ponos ne dovoli, da ne bi kontriral.
"Nezahtevni objekti so tisti objekti, ki imajo tlorisno dimenzijo približno 30m2, najjači mimosun, ki je bil preprečen ampak ne brez groženj z odpustitvijo in podobnih. Kaj pa to pomeni na realnih primerih si pa sam ustvari mnenje. Sem ti že rekel, da nisva v šoli. Čaki, a zdravstvo se ne tiče večine ljudi? Pa šolstvo? Pa pokojninska reforma?

Glede boljšega dela leve in desne vlade pa odvisno od katere leve vlade se pogovarjava (in ne, ne bom ti našteval). Od te vlade ni težko biti biti boljši, tko da ja, desna je bila boljša.
 

B81

22. jul 2007
36.574
10.276
113
"Nezahtevni objekti so tisti objekti, ki imajo tlorisno dimenzijo približno 30m2, najjači mimosun, ki je bil preprečen ampak ne brez groženj z odpustitvijo in podobnih. Kaj pa to pomeni na realnih primerih si pa sam ustvari mnenje. Sem ti že rekel, da nisva v šoli. Čaki, a zdravstvo se ne tiče večine ljudi? Pa šolstvo? Pa pokojninska reforma?

Glede boljšega dela leve in desne vlade pa odvisno od katere leve vlade se pogovarjava (in ne, ne bom ti našteval). Od te vlade ni težko biti biti boljši, tko da ja, desna je bila boljša.
Pravzaprav je med 20 in 60 m2, GD je kratko GD (skica, opis), namen je bil pa ohranjanje normalnosti v okolju in onemogocanje siritve ciganije po drzavi..edino odmik od meje je mene motil.

In danes rabis nadzornika.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.540
15.545
113
sej a ni namen zamenjave to, da potem nov dela tako kot ti hočeš?
Tole je tvoj komentar na zahteve Goloba, da naj Bobnarjeva odpušča ljudi po njegovem nareku ne zaradi kakšne njihove (kritične) napake in zaradi katere so lahko odpuščeni v skladu z zakonodajo oz. predpisi ampak, ker je on tako rekel kot PV? Daj reci, da si se tole pa malo pohecal, lepo prosim...
 

B81

22. jul 2007
36.574
10.276
113
Ze zamenjas ljudi, da ste kompatibilni v zasledovnju skupnih ciljev, ampak NE V POLICIJI, SODSTVU, TOZILSTVU... tu ni skupnih ciljev (no razen da zjebemo janso :evil: ).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.540
15.545
113
Tudi na teh področjih se (žal) ne nastavlja apolitičnih ljudi zgolj na podlagi strokovnih referenc (kot je Golob lagal pred sestavo vlade) ampak to je nekaj povsem drugega kot pa to, da od njih potem zahtevaš (!) delovanje v obliki instant odpuščanja nekoga, ki se ti je pred nekaj časa zameril iz takšnega ali drugačnega razloga.
 

B81

22. jul 2007
36.574
10.276
113
Iz tega ne bo nic, so itak pricakovali. In policija je morala podati ovadbo zaradi prijave Bobnarjeve.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.540
15.545
113
Ne pravim kaj bo ali kaj ne bo ampak samo izpostavljam (oz. navajam msenjurju, ki sprašuje kje se je sploh zapletlo) kaj je dejansko bilo narobe in se čudim kako se mu poleg ostalih vrhunskih bedarij (vrhuuunskih), ki jih sproducira Golob, očitno tudi to nesprejemljivo dejanje zdi nekaj normalnega v stilu "saj zato pa se menja kadre, da potem tvoji delajo kot ti hočeš".
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.559
9.433
113
Zlovenija pleše

Da ne pozabimo cveta inteligence
Jap. Pa misliš da so take situacije kaj posebno novega? Bi pa vprašal novinarko, kaj je ona sama aktivno naredila v smeri, da pomaga gospe, ker da se dobi v takem primeru posteljo v domu ali pred tem pokoristi vse, kar ti država ponuja, je treba kar konkretno vrtet telefon. Je raje spacala zmazek od članka, kjer se je posrala na nevrologijo v UKC, ki v dani situaciji ni glavni problem. Evo B81 pa imamo še eno kar konkretno nalogo za naslednjo vlado, pomoje se pa tale tiče prav vseh.
 
Levi imajo čisto vsake vollitve vso potrebno podporo iz vseh strani, zmagajo, potem pa sledi polom. Čisto vedno sledi polom, ker pač delat ne znajo. Sam sem sicer računal na Logarja, kaže, da bom v 2026 prvič volil sds. Ne more bit slabše, pa da se jebeš.

kak lotrič zna biti okej izbira če bo šel na svoje, morda SLS če bo mela približno podoben program in sestavo kot pred EU volitvami .SDS je okej sam ma neki felerjev ki jih pač nočejo/ne želijo omiliti, ne odpraviti, vsaj omiliti in to jih tepe
 
Jap. Pa misliš da so take situacije kaj posebno novega? Bi pa vprašal novinarko, kaj je ona sama aktivno naredila v smeri, da pomaga gospe, ker da se dobi v takem primeru posteljo v domu ali pred tem pokoristi vse, kar ti država ponuja, je treba kar konkretno vrtet telefon. Je raje spacala zmazek od članka, kjer se je posrala na nevrologijo v UKC, ki v dani situaciji ni glavni problem. Evo B81 pa imamo še eno kar konkretno nalogo za naslednjo vlado, pomoje se pa tale tiče prav vseh.

za eno večjih firm v mojem okolišu so leta nazaj poiskali rešitev (za podoben primer) kr zaposleni...enega so nabutali, daje potem pr poročilih jokal, enemu so pa povedli da se lahk preseli tud zadaj za mavrico.....
 
s kom preživlja golob svoj prosti čas me najmanj briga, kot me ne briga za jj.

Če da pa za šefa policije hojsa, k se ni izkazal za čist gladkega, me pa moti.

Smrkljo sem enkrat poslušal in taka nas žal ne more zastopat v bruslju. Sej dokler je lapala po nori24, ok... pač gleda, kogar zanima. Zdej pa take klamfe lapa po Bruslju. A res nima koga drugega boljšega?
pa majkemi da nisi diht

Kaj točn je hojs narobe delal znaš pojasniti? vodni top, kazni?

smrkl si poslušal, si poslušal tud bajso al do tja nisi še prišel? V Bruslju maš modela ki niti OŠ skorajda ni bil sposoben končat pa te zastopa (pa mene žal tudi) pa nisi ene napisal okrog njega. Pa maš tam tud Serpentinška ki je podoben patron, pa glej spet si tiho...kaj ti so ti okej? ali je boljš biti tijo okrog njihovih karakteristik? No ne vem kje ti loviš in dobiš noro24, jaz je ne tako da tega ne morem komentirat, komentram pa lahk rdeče medije ki razn kretenizmov ne pišejo nič pametnega. nazadnje so v 2 člankih povedli nekaj okrog mahle ta, po drug strani pa je logar dobil več pozornosti kot teh 600 odpuščenih. To boš tud kaj pokomentiral al boš stisnil šupak in počakal da gre stvar mimo?