Planet Golob

kupujemo ga zaradi Nata. nato se je precej ojacal zaradi rusov.

koliko časa smo v NATU in kake izdatke smo imeli? Bili bi člani a plačali nič.... 20 let smo tja pošiljali kar niti za na deponijo ni blo v redu, zdaj je pa halo ko je treba tošl odpret....

rdečkarji pa naj bodo tiho, ker ko smo podpisali pogodbo smo se tudi zavezali okrog cekinov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.136
2.548
113
Še enkrat by Daniel:

So pač skupek populistov, tulijo tisto, kar jim prinaša nadaljnje prejemanje poslanskih plač.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.171
10.535
113
Vem, ampak nimam nobenega računalnika, kjer bi namensko delal zgolj linux. Imam nek 10 let star prenosnik, ki bolj za silo dela z Windows, tako, da bi kakšna zmogljivejša zadeva bila dobrodošla osvežitev, sploh, če se ob tem lahko naučiš še kaj novega.
alter bi šlo gor poganjat, tukaj je pa tako vse znanost in modrost sveta. to je to.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.575
9.423
113
Premisli ali je to nova ideja ali odgovor na "nekaj".
Vedno je odgovor na nekaj, oziroma nekaj je potrebno, da se take ideje implementirajo, kar pa ne pomeni, da so take ideje za lajkat. Tako da ti premisli o tem, s kom simpatiziraš, ker že tale forum in kar nekaj ljudi, ki jim ti veselo lajkce talaš ima take ideje, ki so pokazatelj, da genocid ni zgolj preteklost. Nenazadnje ti ni treba daleč do tja, ko so se te ideje in rezanje vratov še kako uresničile, čeprav smo mislili, da so del preteklosti.
 

B81

22. jul 2007
36.625
10.313
113
Vedno je odgovor na nekaj, oziroma nekaj je potrebno, da se take ideje implementirajo, kar pa ne pomeni, da so take ideje za lajkat. Tako da ti premisli o tem, s kom simpatiziraš, ker že tale forum in kar nekaj ljudi, ki jim ti veselo lajkce talaš ima take ideje, ki so pokazatelj, da genocid ni zgolj preteklost. Nenazadnje ti ni treba daleč do tja, ko so se te ideje in rezanje vratov še kako uresničile, čeprav smo mislili, da so del preteklosti.
Napisal si, da lajkam ideje. Daj pa postaj link, kjer je nekdo spisal sporen post, jaz pa sem ga lajkal.

Ti živiš v preteklosti, najstnica je mateju spodnesla genocid, sam sem napisal, da se danes to iz te strani ne more več zgodit, iz druge pa... Če se glede na vsa štihanja po evropi s tem ne strinjaš, ti pač zadet ali pa ne upš odpret oči.

Jaz simpatiziram s tistimi, ki genocida nimajo za seboj, premisli še ti, s kom simpatiziraš.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.575
9.423
113
Bogve kje ti živiš, če sem jaz v preteklosti. Prosim definiraj te tvoje strani, mogoče mi pa odpreš oči.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.624
5.816
113
Kaj o prehrani v šolah smo že katero rekli?

Moj pubec pride danes domov, in pravi da jim razrednik razlaga, da letos bo pa vse drugače, žal ne na bolje. Zraven razšijenega programa in drugih bedastoč, se bo sprmenila tudi prehrana. "Vsega bo manj" so bile njegove besede. Da svinjine zaradi "đihadistov" ni na jedeilniku to je že jasno, bo pa mesa nasplošno manj. Najraje bi baje da ga sploh nebi bilo.

Pa kaj smo normalni? A bomo pustili da degen od Goloba in njegova kurba krojijo prehrano in razvoj naših otrok????
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.575
9.423
113
Najbolj neproduktivno bo če se tukaj pizdiš na Goloba in njegovo kurbo, sicer precej upravičeno, sam tole boš moral reševat v šoli z razrednikom, ravnateljem in vodjo prehrane.
Problem s šolsko prehrano pa ni nov, ima že sivo brado, seveda pa implementiranje Tincninih idej ne pomaga. Sem pa kar vesel, da se s tem ne rabim več ukvarjat.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.099
3.838
113
Da ne bo samo jamrovanje, mam dva predloga:
- 1/2: sponzorušo za en mesec na dieto z eno samo postavko: lečin bolonjez
- 2/2: iz vseh svetov staršev izločit predstavnice vrtčevskih oddelkov
- 3/2 (ups): pogoj za predstavnika v svetu staršev mora biti kromosom xy