Okolju prijazni avtomobili

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
393
-870
28
Dej a bi mi prosim nehal že pošiljati slike svojega oneta na ZS.
Glej če imate z mavričnim Bojančkom in jellotom take fetiše, da si pošiljate slikce preko zs potem to počnite :valjamse: samo mene ne zraven vabit ker me to ne zanima:fredi:
Me pa zanima kdaj boš ti že zbral tolk poguma in dokazal kaj ti pošiljam al boš samo opletal s svojo gofljo :fredi:
Aja ne boš, ker vsi že vemo, da si potuhnjen lažnivček in trollček tako da šc k mamici pa na dudo ,dete malo pokakano.
Saj vem, da bi ti pasalo, da bi ga fasal in videl toda za to se boš moral zmenit s svojim bratcem Bojančkom :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: jest5

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
393
-870
28
No sonček, pokaži s čim sem recimo jaz zasral to temo.
Sonček je bil tvoj foter ker te je naredil tako butastega.
Že to da se oglašaš z takimi butastimi pripombami (in ne samo v tej temi) je dovolj velik dokaz, da si še bolj butast kot pa tistih par pacientov, ki po cele dneve sračkajajo (se ve za katere mislim)po tem forumu in mislijo da so požrli vso pamet tega sveta.

Boh ne daj, da kdo reče kaj kar ni po njihovem mišlenju, ga takoj napadejo in spljuvajo. Ti in podobni pa še pomagate da lahko še naprej stresajo to gnojnico po forumu. Namesto, da bi jih enkrat za vselej zbrisali iz foruma, da bi se lahko ostali normalno pogovarjali.
A bo šlo a ti še narišem sonček!
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.569
1.018
113
Se strinjam. Kaksna greznica je tale alter, res. Ocitno res sami toplovodarji. Od kalbota (samoklicani zar majster, k ga bomo se prosil da kej napise, hahaha), jest5 & co. dalje.
 
  • Haha
Reactions: ViLiam in jest5

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Se strinjam. Kaksna greznica je tale alter, res. Ocitno res sami toplovodarji. Od kalbota (samoklicani zar majster, k ga bomo se prosil da kej napise, hahaha), jest5 & co. dalje.

Ja, sem tudi jaz že to študiral, tukaj jih je kar dost gori, čeprav tega ne obsojam, to je vse super za mene. Ko v neki temi nanese beseda o tem kako se je komu zdel uvodni del (kao show) olimpijskih iger in da določeni vedo vse o tem in spremljajo vse trače potem vemo kje smo. Prav tako ko se začne muška debata o evroviziji. Skratka nič hudega, zgolj zanimivo.
 
  • Ljubezen
Reactions: ViLiam