Vojna v Ukrajini 2

Success

Fizikalc
5. sep 2010
536
174
43
NATO vojaki bodo stopili v Kursk v Rusijo? :)

Lepo šolanje, če bodo S. korejci samo v Kursk regiji pokali, nihče jim nič ne more na "domačem" ozemlju.

Ne sodelujejo v Ukro vojni.

Pošolali sistem. Drončeke pa bodo hitro obvladali.

Meni je Ukrajina farsa z dezerterji in pobeglimi domačini, ki jim ni za rov. Ker ne dojemajo tega konflikta kot domače vojne.

Ker jim ni jasno za koga bi se sploh borili ...

OMG, ne morem verjet, da kako neumno razmišljanje. Kakšno teslo. Svašta. Že Mirsi ima zblojena prepričanja, ampak ti si vsaj dva razreda nad njim.. ali je to troll, ali pa si res poden od podna, brez empatije. Niti sanja se ti ne, kaj vojna je in da pač niso vsi ljudje za te strahove. Dokler se ne zgodi tebi, ne obsojaj drugih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Success

Fizikalc
5. sep 2010
536
174
43
na zahodu pa itak ni kadra, k bi z veseljem šel v ukrajinske rove, sploh ob dejstvu koliko domačih ukroso je pobegnilo ali dezertiralo
Spet govoriš o stvareh, ki jih ne razumeš. Veš koliko ljudi bi plačalo, da bi šlo lahko v Ukrajino. Se sploh zavedaš, koliko % vojakov je v vojski zato, ker bi radi ubijali? In verjemi mi, te ljudje bi takoj prišli v Ukrajino, da potešijo svoje potrebe.
 

cerveza

Pripravnik
9. sep 2012
39
13
8
Si lahko prepričan, da je takih na ruski strani več.
Poleg tega se pa tudi tuji plačanci nimajo več veselja boriti za Ukrajino, ker je prenevarno. Sovražnik niso neorganizirani talibani, na katere lahko pošlješ letala in helikopterje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zwergschnauzer
OMG, ne morem verjet, da kako neumno razmišljanje. Kakšno teslo. Svašta. Že Mirsi ima zblojena prepričanja, ampak ti si vsaj dva razreda nad njim.. ali je to troll, ali pa si res poden od podna, brez empatije. Niti sanja se ti ne, kaj vojna je in da pač niso vsi ljudje za te strahove. Dokler se ne zgodi tebi, ne obsojaj drugih.

bliža se kurilna sezona pa pogreša ruski plin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.742
33
48
Valparaiso
Spet govoriš o stvareh, ki jih ne razumeš. Veš koliko ljudi bi plačalo, da bi šlo lahko v Ukrajino. Se sploh zavedaš, koliko % vojakov je v vojski zato, ker bi radi ubijali? In verjemi mi, te ljudje bi takoj prišli v Ukrajino, da potešijo svoje potrebe.
Ne poznam niti enga z željo po ukrajinskh rovih ...

V blatu se plazijo reveži, ki jim je edini izhod plačilo, ki ga prejmejo ali pa prisilno mobilizirani.

Konflikt je sovjetska zadeva in ne stvar zahoda, lepo razdelit Ukrajino in stvar bi bila zaključena.

No, saj delno je že razdeljena in tako bo tudi ostalo.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.742
33
48
Valparaiso
OMG, ne morem verjet, da kako neumno razmišljanje. Kakšno teslo. Svašta. Že Mirsi ima zblojena prepričanja, ampak ti si vsaj dva razreda nad njim.. ali je to troll, ali pa si res poden od podna, brez empatije. Niti sanja se ti ne, kaj vojna je in da pač niso vsi ljudje za te strahove. Dokler se ne zgodi tebi, ne obsojaj drugih.
Dezertrjev in moških za boj sposobnih videvam v našem mestu kar veliko. Prej jih ni bilo ...

Kapital jim je omogočil bežanijo na zahod.

Za mene si pa ti debil, če podpiraš, da zahod financira neko Ukrajino, da z zahodnim orožjem tolče po Rusiji itd. in pritlehno priliva olje na ogenj.

Očitno znaš samo žalit, ko kdo ne piska po tvojih tonih.

Še enkrat, svernokorejska vojska v Rusiji je tam povsem legitimna.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.851
2.226
113
Ne poznam niti enga z željo po ukrajinskh rovih ...

V blatu se plazijo reveži, ki jim je edini izhod plačilo, ki ga prejmejo ali pa prisilno mobilizirani.

Konflikt je sovjetska zadeva in ne stvar zahoda, lepo razdelit Ukrajino in stvar bi bila zaključena.

No, saj delno je že razdeljena in tako bo tudi ostalo.

Na RU strani je isto, nimajo želje biti v rovih...

V RU imaš isto, reveže v kanalih, žene na koncu dobijo kamen ali pa vrečo krompirja za pokojnega moža. Ostalo iz plakata je bla bla bla, lepe odškodnine, lepe plače....bla bla bla.

Če nebi Zahod podpiral UA, bi danes bila UA nova Belorusija 2. Bi to rad?

Pa ne pozabi na vojne dobičkarje, še v vsaki vojni so bili;) Češka, Poljska, ZDA...dobro služi na račun vojne oz. vojaške industrije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.742
33
48
Valparaiso
Na RU strani je isto, nimajo želje biti v rovih...

V RU imaš isto, reveže v kanalih, žene na koncu dobijo kamen ali pa vrečo krompirja za pokojnega moža. Ostalo iz plakata je bla bla bla, lepe odškodnine, lepe plače....bla bla bla.

Če nebi Zahod podpiral UA, bi danes bila UA nova Belorusija 2. Bi to rad?

Pa ne pozabi na vojne dobičkarje, še v vsaki vojni so bili;) Češka, Poljska, ZDA...dobro služi na račun vojne oz. vojaške industrije.
meni je povsem vseeno, če bi v nasprotnem bila ua belorusija... tam je mir, država je urejena, po svoje...

v zda je lepo ob enormni revščini? ki ni c mcdonalds plakatih?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.851
2.226
113
meni je povsem vseeno, če bi v nasprotnem bila ua belorusija... tam je mir, država je urejena, po svoje...

v zda je lepo ob enormni revščini? ki ni c mcdonalds plakatih?

Tebi je vsejen, nekaterim pa ni, zato je tvoje mnenje nepomembno ;)

Ja seveda, imajo dokaj iste mehanizme kot RU, da ne prihaja do protestov...itd. Počakajmo da ¨bajsek¨ odleti/umre, vsak ima rok trajanja.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.742
33
48
Valparaiso
si ziher? vedno več municije gre proti UA za čiščenje tvojih.....
Da, ziher sem, da zahodnjaki ne pošiljajo 10.000 vojakov v rove, pa svojih letal s piloti ...

In kar naenkrat so neki rusi in korejci moji :) popolnoma vseeno mi je za njih, Slovenija nima nič s tem

Mi moramo gledati na svoje interese in blaginjo in se ne vtikat v konflikte pa pametovat.
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
36.614
10.303
113
Da, ziher sem, da zahodnjaki ne pošiljajo 10.000 vojakov v rove, pa svojih letal s piloti ...

In kar naenkrat so neki rusi in korejci moji :) popolnoma vseeno mi je za njih, Slovenija nima nič s tem

Mi moramo gledati na svoje interese in blaginjo in se ne vtikat v konflikte pa pametovat.
Ko ti bo rus ukrajinske dobrine drago prodajal, bos tanko piskal ko scene, oz. bomo vsi, samo ti tega ne ves, ker imas pac neko mrznjo v sebi... bi res rad, da bi rus nadzoroval 60% ukrajinskih dobrin, ki pridejo v eu??
Si pri sebi?