Novo pri Telemachu II.

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.970
2.376
113
Ja, s tem da novi je moral vzeti prvo po "navadni" ceni.

Jaz sem takrat vzel le 1. Ostale so bile na free2go in se ni štelo, da prenašam od drugod.
Fre2go je Telemach.

Kupil si najcenejšo drugo simko in prenesel. ;)

Ja res je, da je moral bit popust vezan na eno polno naročnino, si pa lahko na njo obesil mislim da tri s popustom.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.203
1.479
113
Samo nisi mogel prenesti svoje številke. V pogojih akcije je bilo pa zapisano, da če to narediš kasneje in je bila številka v trajanju akcije pri TM, ti pa vzamejo popust.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.970
2.376
113
Daj pojasni to ker te ne razumem.

Številka je morala bit pri drugem operaterju magari 5 minut, ni važno čigava je bila.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.203
1.479
113
Številka ni smela biti na Telemachu v času akcije. Če kupim novo in prenesem ok, ampak potem svoje iz free2go ne morem prenesti na to novo v Telemach kakšen mesec kasneje. Da imam pa eno x številko na TM, mi pa ne koristi za drugo kot za internet za kar sem vzel eno.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.970
2.376
113
Ja seveda ne. Telemach (F2Go) ne moreš prenest na to prenešeno.
Klavzula pa je za tiste, ki so (lukavo) prenesli aktivno TM številko k drugemu za par dni in potem nazaj na TM z znižano naročnino.

Jaz sem ravno rabil eno za internet in sem prenesel z BOBa s tem, da so mi tam zavrnili prekinitev ker sem jaz podpisal za ženo ;) , pa sem potem novo BOB cifro vrgel na 4c BOB.

Pa tasta in taščo smo selili z A1 in ju priključili na ženino polno naročnino.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Telemach ima v ceniku še vedno zapisano, da prenos predplačniške številke k drugemu operaterju stane 5 €. Kako je to možno?
https://telemach.si/download/terms/cenik-mobilnih-storitev-veljavno-od-1-8-2024/12219 (2.6.)



Uporabnik lahko kadarkoli preneha uporabljati predplačniške storitve. V primeru zamenjave ponudnika storitve lahko
predplačniški uporabnik zahteva povrnitev preostalega dobroimetja na njegovem predplačniškem računu skladno s
5. odstavkom 196. člena ZEKom-2. Predplačniški uporabnik lahko zahteva vračilo preostalega dobroimetja v roku 45
dni od dneva prenosa predplačniške številke k drugemu ponudniku storitev s pisno zahtevo, v kateri navede najmanj
predplačniško številko, PUK kodo, znesek vračila, ime, priimek in naslov uporabnika ter številko transakcijskega računa,
na katerega naj Telemach izvede vračilo. Uporabnik lahko pisno zahtevo posreduje priporočeno na naslov Telemach
Slovenija d.o.o., Brnčičeva ulica 49a, 1231 Ljubljana Črnuče ali na elektronski naslov info@telemach.si. Telemach bo
vračilo dobroimetja izvedel v roku 3 delovnih dni od prejema popolne zahteve, pri čemer se zahteva šteje za popolno,
če so v njej pravilno navedeni vsi zahtevani podatki. Uporabnik v celoti odgovarja za pravilnost navedenih podatkov.
Telemach nepopolnih zahtev za vračilo dobroimetja ne bo upošteval. Za izvedbo vračila dobroimetja se uporabniku
zaračunajo administrativni stroški vračila
, določeni s Cenikom, ki jih bo Telemach obračunal neposredno ob izplačilu
dobroimetja. V dobroimetje ne spadajo bonus enote, ki jih Telemach predplačniku podari ob prvi aktivaciji in drugih
akcijskih ponudbah.
https://telemach.si/download/terms/...lacniskega-sistema-veljavno-od-1-8-2024/12211

Koliko znašajo ti administrativni stroški? Jaz ne najdem ali pa sem spregledal...
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.099
-869
83
SPAR , 1.8. do 31.8 katalog vse za šolo
1722246136001.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

Sasek

Pripravnik
25. feb 2023
82
2
8
27
Maribor

Skupina United z Eutelsatom razvila novo platformo satelitske televizije​



Telekomunikacijska in medijska skupina United Group bo kmalu začela ponujati novo generacijo satelitske platforme. V Sloveniji je bila doslej prisotna s Total TV, po novem pa bodo vsi operaterji v skupini imeli enotno tehnologijo, temelječo na satelitih podjetja Eutelsat.

»S to potezo bodo satelitske storitve naslednje generacije skupine United Group na voljo 40 milijonom strankam preko operaterjev Telemach, NOVA, Bulsatcom, VIVACOM, SBB in TOTAL TV v osmih državah, kjer skupina deluje (Grčija, Bolgarija, Bosna in Hercegovina, Hrvaška, Severna Makedonija, Črna gora, Srbija in Slovenija),« so zapisali v Unitedu. Z Eutelsatom so se povezali za poenotenje platforme in njeno izboljšanje. Med drugim poudarjajo »izkoriščanje novih standardov za prenos signala in tehnologij kompresije, povečanje prenosne zmogljivosti, večje število programov, boljšo kakovost izkušnje ter nove storitve.«

Satelitska televizija naslednje generacije bo pomenila enega operaterja za celotno skupino in uporabo dveh satelitov na dveh orbitalnih pozicijah – 16° vzhodno in Hotbird –, ter tudi enoten enotni sprejemnik in sistem za pogojni dostop (za »zakljenjene« programe), enotno velikost TVRO ter satelitsko središče za nalaganje vsebin. Prehod na novo platformo naj bi izvedli do konca prihodnjega leta.

Željko Batistić, podpredsednik za področje tehnologije v skupini United Group, je ob tem v pripravljeni izjavi izpostavil: »Ponosni smo, da bomo kakovost svoje ponudbe satelitskih televizijskih storitev dvignili na višjo raven. Ta prehod je ključnega pomena, če želimo čim bolj povečati doseg v državah, kjer smo prisotni.«

Laurence Delpy, predsednica poslovne enote za video storitve v skupini Eutelsat Group, pa je dodala: »Poleg tega, da ta sporazum krepi dolgoletno sodelovanje z enim od naših ključnih kupcev v regiji, dokazuje tudi, da je satelitski sistem še naprej pomemben pri uresničevanju spreminjajočih se potreb naših naročnikov. Potrjuje tudi, da je Eutelsat vodilni operater, ki dosega 70 odstotkov gospodinjstev s satelitsko anteno.« Sateliti Hotbird namreč pokrivajo 130 milijonov gospodinjstev po vsej Evropi. Poleg tega satelit Eutelsat 16A zagotavlja več kot 600 televizijskih programov v različnih jezikih za več kot 25 milijonov gospodinjstev v srednji in vzhodni Evropi.
 

Priponke

  • prenos.jpeg
    prenos.jpeg
    6,1 KB · Ogledi: 25

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.512
2.991
113
Se vidi, da je PR zraven. Veliko so napisali a nič uporabnega povedali, kaj to sploh pomeni za naročnike.
 

Sasek

Pripravnik
25. feb 2023
82
2
8
27
Maribor

T-2 bo na trgu še naprej krepil svojo blagovno znamko​


T-2 bo kot pomemben operater na slovenskem trgu in kot vodilni ponudnik optičnih FTTH priključkov s ponudbo interneta, televizije in telefonije svojim naročnikom še naprej samostojno in neodvisno zagotavljal kakovostne telekomunikacijske storitve. Kot najbolj prijazen operater bo na trgu tudi v prihodnje razvijal ugled blagovne znamke T-2 ter svojim cenjenim komitentom zagotavljal kar najboljšo uporabniško izkušnjo. Nekatere novosti v svoji ponudbi bo javnosti predstavil že letošnjo jesen.
Mag. Robert Erzin, predsednik poslovodstva v družbi T-2, ob tem poudarja: »V T-2 smo na trgu prepoznani kot zaupanja vreden operater z najbolj zadovoljnimi naročniki, zato so naši strateški cilji ob doseženi finančni stabilnosti družbe celostno usmerjeni v prihodnost in nadaljnji razvoj blagovne znamke T-2 ter kontinuirano rast na vseh segmentih prodaje. Za naše naročnike se v prihodnje ne spreminja nič, vsi pogoji poslovanja in razmerja s strankami ostajajo še naprej nespremenjeni. Intenzivna skrb za naše naročnike ostaja še naprej naša prioritetna naloga, prav tako tudi naša vidna vloga pri digitalni preobrazbi podjetij ter razvojnih nadgradnjah tehnoloških platform za pametna mesta in skupnosti. Na tej poti bomo z naprednimi storitvami in odlično tehnično podporo še naprej uspešno krepili svoj potencial in na zahtevnem domačem trgu izboljševali svoj konkurenčni položaj. Že jeseni bomo javnosti predstavili nekaj novosti v naši paketni ponudbi ter izpostavljali in opozarjali na pomembnost internetne varnosti rezidentov, intenzivno pa se bomo posvečali tudi zaščiti poslovnih okolij pred vse pogostejšimi kibernetskimi napadi. Uporabnike bomo še naprej navduševali z ugodnostmi v naši ponudbi telekomunikacijskih storitev in jih plemenitili s privlačnim obročnim nakupom pametnih telefonov, televizijskih sprejemnikov ter računalniške in druge opreme uglednih svetovnih proizvajalcev prek T-2 Kluba.«
V družbi T-2, ki letos obeležuje 20. obletnico svojega obstoja, bodo o podrobnostih glede novosti v paketni ponudbi javnost obvestili v mesecu septembru.
1000013448.png