Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Kaj ti ni jasno?
smile-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik map pravi:
2012 ima tudi moja žena. Podatkov ne uporablja, samo klice in sms. Ta cena je dobesedno rop. Razmišlja o TUŠ Premium S (klici in sms/MMS neomejeno, podatkov ni) za 9,9 EUR, eventuelno se še doplača 2, 90 za Mobitel roaming. Primerljivi paket na Mobitelu je Neomejeni A za 19, po podražitvi pa 19,95 EUR.

Roaming že roaming, kako pa je potem z LTE prenosom podatkov? Enako pri Simobilu, saj imajo solidne pakete ampak LTE se začne pri tistih "malo boljših"...
smile-1.gif
Nekdo bo rekel kaj bos s tem LTE-jem, no jaz sem se ga navadil in sem ga pogrešal ko sem imel en čas aparat ki je bil 3G... vseeno stvari malo drugače skačejo.

LTE ful hvalite, ampak 3G je lahko tudi kar fajn hiter, zlasti ko primerjate novejše tehnologije od TM in starejše od TS. Tak da v tem kontekstu z 3G na neki modernerjši tehnologiji od telekoma tudi ni tak slabo bit. Pa še cene so drugje prijaznejše od telekomovih.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.468
109
63
40
Malo tu,malo tam :)
Obvestilo o spremembi Posebnih pogojev za širokopasovne storitve SiOL in za dostop do storitev

13.11.2014
Obveščamo vas, da bomo z dnem 15. 12. 2014 spremenili Posebne pogoje za širokopasovne storitve SiOL in za dostop do storitev (v nadaljevanju PP), ki so dostopni na spletni strani http://www.telekom.si in v Telekomovih centrih.

PP so objavljeni na spletni strani: http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora

Naročniki bodo o spremembi obveščeni tudi na računih, ki jih bodo prejeli v decembru.

Naročniki, ki se s spremembami PP ne strinjate, imate do uveljavitve spremembe pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Prav tako imajo naročniki možnost izbire, da pred potekom obdobja vezave vrnejo terminalsko opremo, ki so jo kupili po akcijski ceni in zahtevajo vrnitev kupnine, operater pa jim zaračuna uporabnino za čas uporabe, ali pa obdržijo terminalsko opremo in plačajo sorazmeren del celotne vrednosti prejete terminalske opreme in plačajo sorazmeren del celotne vrednosti prejete terminalske opreme. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.

Dodatne informacije so na voljo na www.telekom.si, na prodajnih mestih Telekoma Slovenije in na brezplačni telefonski številki 080 8000 ali 041 700 700
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:
Obvestilo o spremembi Posebnih pogojev za širokopasovne storitve SiOL in za dostop do storitev

13.11.2014
Obveščamo vas, da bomo z dnem 15. 12. 2014 spremenili Posebne pogoje za širokopasovne storitve SiOL in za dostop do storitev (v nadaljevanju PP), ki so dostopni na spletni strani http://www.telekom.si in v Telekomovih centrih.

PP so objavljeni na spletni strani: http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora

Naročniki bodo o spremembi obveščeni tudi na računih, ki jih bodo prejeli v decembru.

Naročniki, ki se s spremembami PP ne strinjate, imate do uveljavitve spremembe pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Prav tako imajo naročniki možnost izbire, da pred potekom obdobja vezave vrnejo terminalsko opremo, ki so jo kupili po akcijski ceni in zahtevajo vrnitev kupnine, operater pa jim zaračuna uporabnino za čas uporabe, ali pa obdržijo terminalsko opremo in plačajo sorazmeren del celotne vrednosti prejete terminalske opreme in plačajo sorazmeren del celotne vrednosti prejete terminalske opreme. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.

Dodatne informacije so na voljo na www.telekom.si, na prodajnih mestih Telekoma Slovenije in na brezplačni telefonski številki 080 8000 ali 041 700 700

in kaj je novega?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Samo za info, a so se spremenile kakšne nastavitve pri Mobitelu za maile? Namreč na Androidu imam nastavljen Amis mailbox in maile normalno sprejemam, dohodnih mailov pa mi ne gre ven pošiljat. Imam pa nastavljeno odhodni strežnik na smtp.planet.si, Vrsta zaščite: Brez ter vrata na 25. Zahtevaj prijavo imam izklopljeno. No na te nastavitve mi je delalo zdaj sigurno kakšno leto? A ve kdo v čem je težava? Hvala
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tafrishnzelen pravi:
ksz... Vse tisto, kar je na poslovnem segmentu TS pridobil z dumpinško ceno in ustvaril negativno maržo, bodo plačali ostali uporabniki...

telekom bo podrazil za domace uporabnike ker je pocenil za podjetja

Če so ovce, razen tistih, ki nimajo morda "druge" izbire naj plačajo. Izbire na trgu za sedaj je precej na vseh treh omrežij in ni nujno, da mora položnica prihajati od TS-a.

P.S.
Kot da bi tile iz tujine bili ovce in bodo zaradi tega sedaj ponudili več za TS
hysterical-1.gif
. KOt da kupec ne bio pogledal iza končne črte ter analizo podjetji, ki pristopajo in kakšen zaslužek bodo lahko imeli glede na stroške istih.

Lp.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Kam torej iti dol z mobitela, da ostaneš na mobitelovem omrežju, ker tale podražitev me pa jezi, da bom po nekih 15+ letih šel iz mobitela.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.542
924
113
Od naročniških imaš Debitel, od predplačniških Izimobil (npr. Izimesec).

Grejo pa te podražitve tud men že počas na organ (sem ravno pred kratkim zaradi podražitve starega paketa menjal na drug paket), tudi malo razmišljam o menjavi operaterja (ampak verjetno ne pred potekom aneksa).
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.857
390
83
Jaz nimam nobenih aneksov, saj nimajo nikoli nobenega ugodnega telefona, bil sem na 2012, zdaj mi bodo dali na 2014 kar bi mi ustrezalo, ne pa tudi podražitev ki so jo potihem uturili zraven.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Jaz nimam nobenih aneksov, saj nimajo nikoli nobenega ugodnega telefona, bil sem na 2012, zdaj mi bodo dali na 2014 kar bi mi ustrezalo, ne pa tudi podražitev ki so jo potihem uturili zraven.

+1

Banda
10.gif
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
KSZ

Mene je tale vnovična podražitev razkurila in sem se prestavil nazaj na Simobil. Dobim tam bistveno več za manjšo ceno. Zakaj ne bi izbiral, komu gre moj denar, če pa to trg omogoča.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.