Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.542
924
113
Je opcija združiti, ampak napiši več podatkov (točno katerga trojčka imaš + oba mobilna paketa in koliko za vse to zdaj plačuješ).
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Novim naročnikom na paket Neomejeni C za dva uporabnika (Neomejeni C + Druga številka) smo v akcijskem obdobju do 31.1. 2016 omogočili kar 10 GB prenosa podatkov, ki jih lahko porabite v Sloveniji. Obstoječi naročniki paketa Neomejeni C za dva uporabnika, ki ste sklenili naročniško razmerje pred 20. 10. 2015, pa si lahko k obstoječim 3 GB brezplačno vključite dodatnih 7 GB prenosa podatkov v Sloveniji tako, da pošljete SMS z vsebino AKCIJA 7 GB na 1918 in si do preklica zagotovite brezskrbno brskanje po spletu v domačem omrežju s kar 10 GB za oba.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.664
6.370
113
Je rekla, da že ene pol leta ne velja, da je predčasno prekinjen aneks mesec pred koncem zastonj. Plačala 6,5€ ali koliko oziroma bom z naslednjo položnico. Ni da bi človek spreminjal odločitve, če je že šel na mobitel, ampak zastonj pa ni...
 

Ping

Pripravnik
10. jul 2014
99
3
8
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Je rekla, da že ene pol leta ne velja, da je predčasno prekinjen aneks mesec pred koncem zastonj. Plačala 6,5€ ali koliko oziroma bom z naslednjo položnico. Ni da bi človek spreminjal odločitve, če je že šel na mobitel, ampak zastonj pa ni...

Včasih so imeli aneksi mesečno pogodbeno kazen in si plačal ta znesek za vsak preostali polni mesec (če je bilo torej manj kot mesec dni do izteka nisi plačal pogodbene kazni).
Ampak od tega je minilo že več kot dve leti, sedaj imajo vsi aneksi določeno dnevno pogodbeno kazen in če imaš 20 dni do konca plačaš pač "20 dni x dnevna PK".
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ampak to je neumnost. Če ti kupiš spet pri njih telefon in spet podaljšaš pogodbo z njimi (ta pogodba začne veljati KO se izteče tista prejšnja..vsaj po logiki bi moralo biti tako), potem je ta kazen res neumna...sam se pa ne čudim, da jo dajejo...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.800
635
113
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Novim naročnikom na paket Neomejeni C za dva uporabnika (Neomejeni C + Druga številka) smo v akcijskem obdobju do 31.1. 2016 omogočili kar 10 GB prenosa podatkov, ki jih lahko porabite v Sloveniji. Obstoječi naročniki paketa Neomejeni C za dva uporabnika, ki ste sklenili naročniško razmerje pred 20. 10. 2015, pa si lahko k obstoječim 3 GB brezplačno vključite dodatnih 7 GB prenosa podatkov v Sloveniji tako, da pošljete SMS z vsebino AKCIJA 7 GB na 1918 in si do preklica zagotovite brezskrbno brskanje po spletu v domačem omrežju s kar 10 GB za oba.

Tole velja tudi za poslovni neomejeni C za dva.
 

Ping

Pripravnik
10. jul 2014
99
3
8
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Ampak to je neumnost. Če ti kupiš spet pri njih telefon in spet podaljšaš pogodbo z njimi (ta pogodba začne veljati KO se izteče tista prejšnja..vsaj po logiki bi moralo biti tako), potem je ta kazen res neumna...sam se pa ne čudim, da jo dajejo...

Če vzameš novi aneks, se seveda lahko marsikaj dogovoriš.
Ampak včasih je bilo "en mesec prej brez PK" splošno pravilo in si lahko tudi prekinil naročniško razmerje ali pa prenesel številko k drugemo operaterju in nisi plačal pogodbene kazni.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Lopovi na Telekomu so spet kar za 100% podražili Moneto.
Zdaj stane že kar 12 evrov letno plus dodatni stroški 10 centov za vsako transakcijo.

Kar je pa višek je pa to, da moraš za nakup čez sto evrov pokazati še osebni dokument.

Pridem zadnjič na Petrol nabavim za cca 120 evrov, plačam z Moneto, nato pa zahteva osebni dokument.
Smisel Monete je pa ravno v tem, da ti ni več treba naokrog nositi denarnice in je seveda nisem imel.

Potem začne trgovka komplicirati, da izdelkov ne more dati, cela trgovina me začne gledati kot največjega kriminalca, potem sem se spomnil na vozniško v avtu in sem moral ponjo, cela trgovina me je pa gledala kot kriminalca.

Res višek predrznosti.

Zdaj je šlo pa res čez vse meje in bom Moneto enostavno odjavil in lepo spet plačeval z gotovino brez vseh komplikacij.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.800
635
113
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zdaj je šlo pa res čez vse meje in bom Moneto enostavno odjavil in lepo spet plačeval z gotovino brez vseh komplikacij.

Do tega sklepa sem jaz prišel takoj, ko so jo začeli zaračunavati.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.664
6.370
113
moneto rabim izključno za parking v ljubljani. To pomeni da mi bodo vsak dan odšteli pri parkingu še 10 centov, poleg 1€/mesec. Zdaj se moram pa še za Urbano pozanimati. A ni bila celo ena aplikacija nekdaj za Androide. Ne bom je odjavila, je že fajn, zaradi tistega 1€ me tudi ne bo konci, za izredne razmere razmere tudi ni problem tistih 10c, ampak vsak delovnik, to pa ne...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Šest evrov letno je še bilo sprejemljivo, 12 evrov je pa že nek znesek(za ta denar dobiš že 20 pirov:)

Morda bi to še požrl ampak tega, da bi moral pa odslej za vsak nakup imeti pri sebi še denarnico z osebnimi dokumenti pa ne bom požrl.

Za varnost naj se vsem vključi pin koda, ne pa zahtevati osebni dokument.

Koliko Moneta stane pri Simobilu???
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
moneto rabim izključno za parking v ljubljani. To pomeni da mi bodo vsak dan odšteli pri parkingu še 10 centov, poleg 1€/mesec. Zdaj se moram pa še za Urbano pozanimati. A ni bila celo ena aplikacija nekdaj za Androide. Ne bom je odjavila, je že fajn, zaradi tistega 1€ me tudi ne bo konci, za izredne razmere razmere tudi ni problem tistih 10c, ampak vsak delovnik, to pa ne...

Meni bi bilo ok, če bi enostavno računali samo 10 centov za vsako plačilo in nobenega drugega stroška.
Pri vsakdanjih stroških recimo 50 plačil mesečno se pa tudi tu nabere kar ogromnih pet evrov mesečno.

Škoda, ker se s plačljivostjo Moneta poslavlja, pa veliko je obetala.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Sam nimam niti ene kreditne kartice.

Edino brezplačno BA imam in z njo večino stvari lahko plačam.
Moneta mi je bila fajn, ker imam telefon vedno pri sebi, denarnice pa ne.

Zdaj bom pač moral spet malo misliti še na to-me pa v zameno vsaj manj skrbelo, če telefon izgubim ali pa mi ga kdo ukrade saj sem imel 250 evrov limita....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.