Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Vi res ne štekate zakaj je hitrost znižana, še vedno sveto verjamete da zato ker so pri Mobitelu prasci in zdaj ste jih pa vi dobili, veste kje je hakel
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Podpis @AvtoFun!
Res ne vem kaj je problem. Jaz sem sedaj sklenil ta paket, džabest na polno in močno dvomim, da bom porabil 4GB. Do sedaj sem imel džabest 2000, pa sem max. porabil 1,3GB, pa še to je bila res izjema, da sem toliko porabil. Ponavadi sem prišel malce čez 1GB. Sedaj bom imel verjetno stalno vključene podatke, pa bom videl do kje bom prišel. Itak pa imam omejeno na telefonu, da se mi sedaj po 3,9GB ustavi prenos podatkov, po treh GB pa me opozori. Za porabit 4GB moraj VSAK dan pokurit okrog 130MB, kar ni tako malo.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Ko sem bil še upravičen do Itak Džabest, sem za 19 € imel 1000 min v Mobitel omrežje, 1000 SMS/MMS, 100 MB in 200 min v druga omrežja ... In primerjajte to z današnjo ponudbo, vi večni nezadovoljneži...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:
Sprememba Pogojev uporabe storitve Moneta

Obveščamo vas, da bomo z dnem 1. 3. 2015 spremenili Pogoje uporabe storitve Moneta, ki so dostopni na spletnem mestu http://www.telekom.si in v Telekomovih centrih.

V kolikor nas do 28. 2. 2015 ne obvestite, da novih pogojev ne sprejemate, se bo štelo, da s spremembo Pogojev uporabe storitve Moneta soglašate. V kolikor se s spremembami ne strinjate, imate pravico, da pred datumom uveljavitve prenovljenih Pogojev uporabe storitve Moneta izključite storitev Moneta ali odpoveste pogodbo za uporabo storitve Moneta.

Izklop ali odpoved je mogoča prek izpolnjenega obrazca v vseh poslovalnicah Telekoma Slovenije, d.d.

Kaj bodo spet naredili z Moneto?

Že 50 centov naročnine na mesec je preveč, če pa mislijo še kaj bom pa pač naročnino pri Mobitelu ukinil-itak jo imam samo še zaradi Monete, ki jo Tuš nima.

Bi pa moral pri takih obvestilih biti objavljen celoten link, ne pa da kakšno uro zgubiš, da na njihovi spletni strani najdeš želeno informacijo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
A ima kdo kake informacije, kako je z zalogo navadnih 6k 64 gb ali 128 gb verzij v črni barvi pri telekomu? Bi vzel eno, morda v decembru ali pa potem v januarju, mi še računovodkinja sporoči, kaj je boljše :p Bom jutri klical, ampak če kdo danes ve...
grin1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
A ima kdo kake informacije, kako je z zalogo navadnih 6k 64 gb ali 128 gb verzij v črni barvi pri telekomu? Bi vzel eno, morda v decembru ali pa potem v januarju, mi še računovodkinja sporoči, kaj je boljše :p Bom jutri klical, ampak če kdo danes ve...
grin1.gif

Menda je bolj slabo... Kaksno 16ko se se da mogoce kje dobiti... Ali pa kaksen iPhone 6 Plus 128... To je pa vse... Pa kot pisejo na jabuku, naj jih ne bi bilo vsaj do sredine januarja...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Se da kje pri nas dobit 6 64gb v črni? Kupil ga bom brez vezave, rabim pa račun na firmo. Pa kaj je fora, da se na bolhi jih par prodaja za recimo 700-750 eurov? Čeprav so v prosti prodaji 800?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ker rabim račun na firmo in je pri spletnih nakupih to bolj tako tako, sploh, ker mora potem šef/računovodkinja plačat vse skupaj.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ker rabim račun na firmo in je pri spletnih nakupih to bolj tako tako, sploh, ker mora potem šef/računovodkinja plačat vse skupaj.

se zapelješ v mediamarkt in tam nabaviš, kot sem storil sam.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
KSZ: Ne vem če je tole že kdo objavil ampak če povežeš račun za mobitel in siol imaš do 31.12.2015 zastonj deezer: klik
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.486
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Nimajo črnega 64/128 navadnega na zalogi.

pol pa pojma nimam kak ti pomagat. Majdič še morda,..

Za crno sestico a 64 ali 128 GB bo treba pomoje imeti precej srece, ker je trenutno ocitno pomanjkanje... in bo pomoje se najboljsi nacin, da se nekje naroci in pac pocakat da jih dobijo... Ali pa poiskati preko oglasov...

Na bolhi ima recimo tale napisano, da lahko izstavi tudi racun na firmo... pa se cenejsi je kot v Apple Store >> http://goo.gl/2yz9vK ...
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:
Sprememba Pogojev uporabe storitve Moneta

Obveščamo vas, da bomo z dnem 1. 3. 2015 spremenili Pogoje uporabe storitve Moneta, ki so dostopni na spletnem mestu http://www.telekom.si in v Telekomovih centrih.

V kolikor nas do 28. 2. 2015 ne obvestite, da novih pogojev ne sprejemate, se bo štelo, da s spremembo Pogojev uporabe storitve Moneta soglašate. V kolikor se s spremembami ne strinjate, imate pravico, da pred datumom uveljavitve prenovljenih Pogojev uporabe storitve Moneta izključite storitev Moneta ali odpoveste pogodbo za uporabo storitve Moneta.

Izklop ali odpoved je mogoča prek izpolnjenega obrazca v vseh poslovalnicah Telekoma Slovenije, d.d.

Kaj bodo spet naredili z Moneto?

Že 50 centov naročnine na mesec je preveč, če pa mislijo še kaj bom pa pač naročnino pri Mobitelu ukinil-itak jo imam samo še zaradi Monete, ki jo Tuš nima.

Bi pa moral pri takih obvestilih biti objavljen celoten link, ne pa da kakšno uro zgubiš, da na njihovi spletni strani najdeš želeno informacijo.

Pri Moneti ne bo nobenih sprememb za uporabnike! Gre le za dodatno spisana pojasnila uporabnikom na zahtevo Banke Slovenije.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.