Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Mah sej meni je obvezno pri vsakem telefonu imeti vsaj neko "oblekco" za telefon. Če ne drugega, vsaj silikonski ovitek, če ti kak petek zvečer pade na tla.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Kakšen je pa kaj zvočnik, je dovolj glasen - glede zvonjenja in predvajanja glasbe? Ker po podatkih zgleda bolj švoh...
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Groza...te folije ipd. drek.

S telefonom delam kar lepo, ampak če razpada in se spraska pri moji uporabi brez dodatne zaščite potem je telefon sranje in ga nočem imet.

K sreči pri Lumiah ni tako.
wink-1.gif
Moja je še skoraj brezhibna, enkrat je letela na ploščice, ekran pa nima sledov uporabe sploh,

467716-post_slo.gif

Meni grejo tudi te zadeve na zivce. Vsi gledajo milimetre, potem ga pa v neko usnje dajejo. Nalepke se tudi zdrsajo veliko hitreje kot zaslon. In potem zgleda vsa zdrsana.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Na papirju je marsikaj
smile-1.gif

V praksi težko rečem, da bi bil tišji od drugih konkurentov, nikakor pa ni pretiho, če imaš do konca glasnost. Za kvaliteto enako, meni za telefonski zvočnik zadostuje. Sicer ima malo bolj poudarjene nizke tone oz. nekoliko manj visokih. Je pa definitivno boljši zvok kot na mojem prejšnjem Galaxyu.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Meni je na moji n9, rahlo pretio. Tako med klicanjem, kot med zvonjenjem. Med zvonjenjem ker je v etuiju se rahlo zaduši, med klicem je pa itak evropska prepoved za višjo glasnost, tako da ne smejo imeti višje.
Tiste teste, katere si gledal so tuji in ne iz EU. Torej vsi ti telefoni v EU imajo maximalno visoko decibele za klicanje in muziko.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
To ravno ne bo držalo, da imajo maksimalno visoko glasnost vsi telefoni. Imam tudi sam N9 in mi je zelo prepotiho, sploh za poslušanje glasbe in če okoli ni čista tišina. In točno tega se bojim, da pri tej 920 zvočnik ni kaj dosti boljši. Prijateljev S3 ima dosti močnejše zvočnik, je razlika še kako opazna. Pa tudi razni drugi telefoni nižje klase imajo dosti močnejše zvočnike..in se enostavno nočem več nategnit s telefonom, ki ima neuporaben zvočnik.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
To pa je best buy ta hip!
Navali narode
grin1.gif


Je pa to definitivno priprava na "naslednika" Lumia 925, ki prispe k Mobitelu v kratkem.
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
moja napaka sicer, samo ... WTF ?

Kaksna bedarija ... tri leta za leseno žlico :D lol
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.733
6.910
113
Ja kdaj pa je 920 prišla...čez pol leta al še več...

Slovenistan pač. Saj je blizu meja...na aneks pa se itak ne jemlje več dandanes "dragih" telefonov.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
bela, rumena in črna so pri Mobitelu.
Ostale barve pa res ne... Oz. preko tuje strani ni možno na obroke po 10 eur / mesec, kar marsikomu olajša nakup...
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
883
23
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik kreden1 pravi:
Tisti problem z maili pa je, ko forwardiraš sporočilo, ki ima priponko, ti priponke ne pošlje naprej ali nekaj podobnega. Naj bi bilo iz varnostnih razlogov, ampak je občasno moteče. Se sicer da zaobiti tako, da shraniš dokumente, prekopiraš tekst v novo sporočilo in pripneš dokument, ampak ja, je malo moteče.

ce hoces da pri forwardu pripne datoteko jo prvo preneses na telefen (klik na datoteko). Potem gre tudi pri FW. Problem je ker prej telefon datoteke sploh nima.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.733
6.910
113
Tipični user error potem, nekaj se bunijo, da ne dela, a sploh ne vedo, kako bi naj zadeva delovala. jao.