Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Musliman, ki si lahko privošči pet žen ima denarja kot peska in ga na Bledu gotovo pusti precej več kot pet katolikov z eno ženo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.158
4.488
113
Jutri, ko boste šli v cerkev, župniku povejte, da vas motijo ljudje, ki javno izkazujejo svojo vero. Me prav zanima, kaj vam bo odgovoril.
Mislim da ti umska sposobnost ne dovoli dojeti da nas večina ni katolikov, niti ne hodimo v cerkev. Toleriramo, ker se zavedamo da se populacija teh ZMANJŠUJE in se jih bomo po naravni poti rešil. Po drugi strani imamo pa vero kjer se ji populacija povišuje, in zaradi tega imamo težave.
Ampak kot rečeno, dvomim da si/ste sposobni to dojet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Končno, pravi migracijski val.

Migranti.jpg
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Mislim da ti umska sposobnost ne dovoli dojeti da nas večina ni katolikov, niti ne hodimo v cerkev. Toleriramo, ker se zavedamo da se populacija teh ZMANJŠUJE in se jih bomo po naravni poti rešil. Po drugi strani imamo pa vero kjer se ji populacija povišuje, in zaradi tega imamo težave.
Ampak kot rečeno, dvomim da si/ste sposobni to dojet.

Ne jim ni jasno, ker so tako ozkogledni kot tele muslici ki jih tako zagovarjajo. Reces da verjames v boga in on te ze vidi kako si vsako nedeljo pri masi prvi v vrsti in kako rines 50evrov v tist mosnic k ga posiljajo na okoli pol pa se vsaj 1x mesecno vabis zupnika na nedeljsko kosilo. Seveda v svoji ozkoglednosti in neumnosti ne ve da obstaja vec dominacij kot samo rkc tako da posplosuje in mece vse v isti kos. Njega moti samo to ko slisi krscanski bog, ne moti ga pa alah in muslici ki javno opravljajo svoje obrede na ozemlju kjer to ni bilo nikoli v tisocletni zgodovini normalno. To so izdajlci in nic drugega!
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.201
6.036
113
65512897.jpg


EU želi begunske centre na severu Afrike, kjer to možnost večinoma zavračajo

Medtem ko Evropska unija razmišlja o vzpostavitvi begunskih centrov oziroma centrov za pridržanje prebežnikov v državah Severne Afrike, tam to idejo praviloma zavračajo.

Glede gradnje begunskih centrov za zdaj omenjajo predvsem Maroko, Libijo, Tunizijo, Alžirijo, Egipt in Niger. Omenjalo se je tudi Albanijo, a je njen premier Edi Rama konec junija to možnost kategorično zavrnil. Kot je dejal, pomenijo takšni centri "odlaganje obupanih ljudi kot toksične odpadke, ki jih nihče ne želi".
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.201
6.036
113
Mislim da ti umska sposobnost ne dovoli dojeti da nas večina ni katolikov, niti ne hodimo v cerkev. Toleriramo, ker se zavedamo da se populacija teh ZMANJŠUJE in se jih bomo po naravni poti rešil. Po drugi strani imamo pa vero kjer se ji populacija povišuje, in zaradi tega imamo težave.
Vidiš 8888, tudi tebe se hočejo znebiti.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

cappy :


Uporabnik erikson je napisal:

Jutri, ko boste šli v cerkev, župniku povejte, da vas motijo ljudje, ki javno izkazujejo svojo vero. Me prav zanima, kaj vam bo odgovoril.

Mislim da ti umska sposobnost ne dovoli dojeti da nas večina ni katolikov, niti ne hodimo v cerkev. Toleriramo, ker se zavedamo da se populacija teh ZMANJŠUJE in se jih bomo po naravni poti rešil. Po drugi strani imamo pa vero kjer se ji populacija povišuje, in zaradi tega imamo težave.
Ampak kot rečeno, dvomim da si/ste sposobni to dojet.

Mislim da - ali bereš samo skozi kontekst (maloumnost), ali pa splošno nastopaštvo. Pojdi k župniku, kot ti je Erikson naročil, povej mu tudi da si prepričan ateist, pa potem poročaj tule, kaj si izvedel. Mislim da boš precej presenečen, pa še nekateri tvoje baže tudi :D.
Potem čez leta, ko te bo pa začelo življenje yebat, (čisto vsakega začne enkrat vohat ... :oops: ), pa se spomni in tudi pojdi k župniku po nasvet. Me zanima, kakšen ton v pogovoru boš pa takrat uporabil.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.158
4.488
113
Kaj hočeš povedat da si ti veren človek (kot kaže musliman) al kaj? Ne prenešat tega še na druge, kako bom pa v takih situacijah odreagiral pa tudi ne veš.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj hočeš povedat da si ti veren človek (kot kaže musliman) al kaj? Ne prenešat tega še na druge, kako bom pa v takih situacijah odreagiral pa tudi ne veš.

Poglej kako se motiš! Bereš samo napol in iz tega si upaš sklepati :eek: !

Da, sem veren človek. Mi je življenje dokazalo da je tako prav. Verujem v Boga, ne verujem pa v čisto nobeno cerkev kot institucijo, kar jih imamo na tem svetu. To sem že večkrat povedal tudi tule, če te zanima. Zato ti pravim, da se nikar ne norčuj iz verovanja, saj boš s tem "dregnil v osir". Ranil najgloblja človeška čustva.
In če misliš, kako si ponosen ateist - tudi jaz sem bil nekoč v to prepričan. Nikar ne misli, kako vas je (ateistov) skozi čas čedalje več, ker vas ni. Ker takrat ko ti Matilda koso brusi, ne boš več ateist, je v človekovi naravi tako. :D

Sedaj pa še enkrat poišči, kaj je Erikson hotel povedat, morda boš takrat doumel, kako bedasto pripombo si postavil. Ker - od vseh vernikov v RKC (če se skličem samo nanjo ker jo pač najbolj poznam) je ravno župnik daleč najbolj prizemljen. ;) Razen tistega famoznega Altermosta iz Senovega ... :valjamse:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.