Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Aha. Itak Nemec. Vse drugo zanikamo in ni za javnost: vir policija.
Kot naprimer ko je bil TIČ ubit. Prve dni mediji navajali ime Štefan da je Slovenec. Čeprav so vsi vedeli da je srb in mu je ime Stefan. Ne Štefan. Ker bog ne daj da bi napisali da je srb saj je treba nujno o njih pisat samo pozitivno.
Pozneje korošice in druzinsko klanje med ženskami. Info je bila da so Slovenke in Slovenke in samo Slovenke. Seveda informacije brez imen kot se spodobi za medije če storilci niso Slovenci. Kakopak. Medtem pa po celem facebooku slika Bošnjakinje. In to je bilo zelo zelo zelo tezko medijem napisat da je migrantka klala v Sloveniji. Posebej če je uboga Bošnjakinja. Ker Bosnjaki so samo ubogi. Vsi drugi pa zločinci. In so zdaj vsi Nemci in vsi Slovenci.

Nemec pa Slovenec. To so za medije najbolj krvolocni ljudje. Vsi drugi pa nedolžni kot devica Marija.
Torej ti kar verjemi da je policaja zaklal Nemec...ker je več kot očitno tvoje miselno zavedanje in dojemanje na ravni bakrene žice.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Misliš, da se slovenskega jezika ne da naučiti? Kaj pa če bi kdo od migrantov vseeno delal, recimo kot frizer?
Seveda. Posebej če nezakoniti musliman dela na črno.
Medtem bodo pa Slovenki branjevki zaradi neizdaje računa na tržnici za kilogram fižola iztaknili oči in ji nabili nekaj tisoč kazni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.207
6.044
113
In kaj je drugače, če ti natančno do potankosti poznaš podrobnosti o rodbinskem drevesu storilcev? O sojenju Tičevemu morilcu so naprimer Slovenske novice poročale zelo podrobno. Francozi niso nič krivi, ker so ga šolali za morilca?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Misliš, da se dvig višine denarne socialne pomoči do konca leta ne bo nikjer poznal?
.
In to zdaj trdi malikovec spuzve Cerarja kateri trdi da je gospodarska rast 3x vecja kot je €U povprecje. Pa to ne moreš verjet da so v centralistični levosučni vladi popolnoma zbegani in ne vedo kje naj bi zbrskali jebenih 50 milijonov. In to ob neverjetni gospodarski rasti in ob rekordni nizki brezposelnosti. Da tako uspešno drzavo kot je Slovenija zjebe usivih 50 milijonov? Kako je to mozno saj so samo srbu jankoviču odpisali 16 milijonov pufa. No saj bi jih najraje jurčkovi mfiji še cez 20 milijonov saj so se banke odlocile da bi raje denar.
Super uspesna država na robu živcnega zloma zaradi 50 milijonov :aplauz:
Seveda bo spet Janša kriv ker je napisal presstitutke. To da pa super duper pravnik ni znal tudi pritozbe napisat ampak je vložil kr tozbo nekaj mesecev nazaj zaradi arbitraže je bil spet Janša kriv. In ga je treba izključit ker na twitterju ne kima skrajno radikalnim lobotomirancem.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Misliš, da se slovenskega jezika ne da naučiti? Kaj pa če bi kdo od migrantov vseeno delal, recimo kot frizer?
Seveda se ga da naučiti. Poznam kar nekaj ljudi, kateri so se ga naučili. Žal pa jih poznam še več, kjer se slovenskega jezika ni naučila niti druga generacija in še vedno zavijajo v nekem eksotičnem jeziku.

S frizerjem se dogaja ravno to, kar sem zapisal nekaj nazaj. Sedaj ima neko slabo plačano delo s katerim si ne vplačuje v pokojninsko blagajno niti ne zasluži dovolj, da bi dajal v nogavico prihranke na stara leta. Ko bo star 50...60...70... let misliš, da bo še vedno zanimiv za avtonomno območje Metelka (ali kaj je že sedaj) ali se bo pridružil ostalim 280.000, kateri živijo pod pragom revščine.

Lažni humanitarci in uničevalci usod ljudi pa se ob tem še naslajajo? Bi se vprašl. če je lahko še kaj bolj pokvarjeno, pa je to brezveze, ker itak je. Komunist in komunistek sta še hujša.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
In kaj je drugače, če ti natančno do potankosti poznaš podrobnosti o rodbinskem drevesu storilcev? O sojenju Tičevemu morilcu so naprimer Slovenske novice poročale zelo podrobno. Francozi niso nič krivi, ker so ga šolali za morilca?
Daj ne nabijaj laži saj ste se novinarji zbrali in zahtevali da se ne poroča popolnoma nič. Da je javnost popolnoma izključena. Da ni moralno. Da je treba gledat na njegove otroke. Potem ko pa vas je sodnik zajebal in odločil da bo sojenje javno ste pa sedeli v prvi vrsti na sodišču da so vas od tiča otroci videli.
Francoska vojska? Oni krivi zdaj ? S tem tvojim blebetanjem si trenutno vse slovenske vojake in vojakinje označil za morilce. Pa tudi vse sovenske policiste in policistke saj tudi nosijo pištole. Pa kuharji tudi nosijo hladno orožje nože...
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
...Francoska vojska? Oni krivi zdaj ? S tem tvojim blebetanjem si trenutno vse slovenske vojake in vojakinje označil za morilce. Pa tudi vse sovenske policiste in policistke saj tudi nosijo pištole. Pa kuharji tudi nosijo hladno orožje nože...
Označil je za morilce vse pripadnike vojske. Tudi vrhovnega poveljnika takrat ko je to bil. Le kaj o tem poreče njegov mali rdeči murgelski idol? erikson bo zagotovo deležen vsaj partisjke kritike, če ne še kaj več:valjamse::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
I

Izbrisan uporabnik #9334

.
... Pa kuharji tudi nosijo hladno orožje nože...

Nož je orodje, ni nikakršno orožje. Jaz npr. nosim vedno in povsod s seboj svoj kjuratz in te lahko z njiim v vsakem trenutku nategnem, celo fentam, če se mi zahoče. Pa ga ni na svetu sodnika, ki bi mi lahko okarakteriziral, da je moj kjuratz "orožje".

Ker sem človek, vzgojen v človeško družbo. ZATO je to zame "orodje" ! Zate, ki pa vsakodnevno tule gor dokazuješ, kako nisi vzgojen v človeško družbo, je pa "orožje".
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Jaz npr. nosim vedno in povsod s seboj svoj kjuratz in te lahko z njiim v vsakem trenutku nategnem, celo fentam, če se mi zahoče.
To da si rdeči đihadist itak dokazuješ vsak dan s svojimi komentarji. Seveda so grožnje z ubojem dovoljene na tem forumu. Krasno.
 

Priponke

  • Screenshot_20180619-220556_Gallery.jpg
    Screenshot_20180619-220556_Gallery.jpg
    173,6 KB · Ogledi: 162

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Nož je orodje, ni nikakršno orožje. Jaz npr. nosim vedno in povsod s seboj svoj kjuratz in te lahko z njiim v vsakem trenutku nategnem, celo fentam, če se mi zahoče. Pa ga ni na svetu sodnika, ki bi mi lahko okarakteriziral, da je moj kjuratz "orožje".

Ker sem človek, vzgojen v človeško družbo. ZATO je to zame "orodje" ! Zate, ki pa vsakodnevno tule gor dokazuješ, kako nisi vzgojen v človeško družbo, je pa "orožje".
Tudi orodje, če je funkcionalno (kar glede na tvoje zapise in globino ideološke indoktrinacije dvomim, da je še) je lahko orožje. Znano je ničkoliko primerov, ko zmagovalci z orodjem posiljujejo poražence z namenom dokončnega ponižanja. Torej orodje uporabljajo kot orožje.
To so dobro vedeli tudi komunsitični zločinci. Nad mičkoli žrtvami so se "junaški" partizani zverinsko izživljali z orodjem preden so jih s kakšnim krampom oz. orožjem zločinsko pobili.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.992
4.271
113
Misliš, da se dvig višine denarne socialne pomoči do konca leta ne bo nikjer poznal?

Mene bi sicer bolj skrbelo, da je Nemčija znižala oceno rasti za letos. To lahko vpliva tudi na Slovenijo.
http://www.rtvslo.si/svet/evropa/merklova-in-macron-za-skupno-evropsko-omejitev-migracij/458502

Končno kura dojema, da z stoko ni druzga kot stošek in pizdarije. Čudno da ni uradnega podatka koliko je zaposlenih? To me izredno čudi.

Tudi ni skrivnost, zakaj je v Afriki vse narobe, folk je len ko fuks. Je veliko napisanega od vojakov tujske legije. So jim dal stroje, tehnologijo stvar identična.
Samo daj, daj... Imajo oblast in je še slabše. Na koncu je to dojel tudi pokojni Mandela, kateri je 3/4 lajfa preživel v zaporu za tako imenovano pravičnost in svobodo pred aparheidom.

No dočakal je genocid in anarhijo, ter neverjetno korupcijo. Znameniti stavek preden je umrl, nisem vedel da bo to brat delal bratu.
Dojemanje tega je težka stvar za neke utopične človekoljube.

Zdej zgleda dojemajo še najbolj oprani, kot recimo naši luftarski Rogovci, ki bogu cajt kradejo in ne vejo kaj bi sami s'sabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Adria airways:
V skladu s predpisi za varovanje zračnega prometa, v varnostno območje omejenega gibanja in v potniško kabino letala ni dovoljeno prinesti naslednjih predmetov:

Vseh vrst strelnega orožja (v to skupino poleg pištol, revolverjev, pušk in šibrovk sodijo tudi lažno strelno orožje, zračne pištole in puške, signalne pištole, startne pištole, otroške pištole, industrijske pištole za vijačenje, samostreli, harpune in podvodne puške, vžigalniki v obliki strelnega orožja ...)

Koničastega orožja, orožja z rezilom in drugih ostrih predmetov (v to skupino sodijo sekire, puščice za lok in pikado, dereze, harpune in kopja, ledni cepini in klini, drsalke, vse vrste nožev, mačete, nezaščitene britve in klini, sablje, meči, skalpeli, škarje z rezili nad 6 cm, smučarske, sprehajalne in pohodne palice, orodje kot so vrtala, svedri, žage, izvijači, kladiva, klešče ...)

Topih predmetov, s katerimi je mogoče povzročiti poškodbe (kot so kij za bejzbol in softball, palice ali gorjače, kiji za kriket, palice za golf, hokej in lacrosse, vesla, rolke, biljardne palice, ribiške palice, pripomočki za borilne veščine ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: paci

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
https://www.24ur.com/novice/slovenija/azilni-dom.html

Kako lepo bi blo to slišat za naše ljudi. Poglej opravilnega fuksa na kolesu. Holiday all inclusive.
Naši pa hodjo na štrik!

Kakšna država in seveda smo v vrhu v tem.
Želimo jim prikazati, da je to njihov dom oz. drugi dom in tako, kot moramo mi doma opraviti razna opravila, jih morajo tudi oni tukaj. Njihove naloge so čiščenje sob, skupnih prostorov, urejanje okolice, pleskanje ...
In kdo meni da doma 2-4 eur da počistim svojo sobo, pa kuhinjo ....? Da bi se počitili kot doma, bi morali vse to zastonj delat se mi zdi.
Pa somalijka, država ji plačuje vrtec, verjetno sama nima časa pazit na svojega otroka, ker čisti okna :) - s papirnim robčkom (ki ga je verjetno dala novinarka da na sliki izgleda bolj verodostojno).
Pa je teh 2-4 eure/ uro delo na črno, ali prijavijo dohodek, tako kot ga mora vsak slovenec?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.969
5.620
113
A bi ti lahko prosim te svoje insinuacije v zvezi z mano zadržal zase? Najdi mi en sam zapis kjer podpiram migracije.
Zanimivo to zajodlaš vsakič ko te pri tvojih nebulozah o migrantih stisnemo v kot... Potem jih pa takoj čudežno nikoli nisi podpiral-a....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.969
5.620
113
https://www.24ur.com/novice/slovenija/azilni-dom.html

Kako lepo bi blo to slišat za naše ljudi. Poglej opravilnega fuksa na kolesu. Holiday all inclusive.
Naši pa hodjo na štrik!

Kakšna država in seveda smo v vrhu v tem.
"Pri nas je vojna divjala, še preden sem se rodil, razmere so obupne, zato sem pobegnil v lepše življenje," pa pravi Palestinec Fadi Qaddoha in doda: "Zdaj ga imam!" Njegova ciljna država je bila Avstrija, a so ga deportirali nazaj Hrvaško. Po letu dni in pol je ravno v teh dneh dobil status pri nas. Za to je hvaležen, pravi, a tukaj ne želi ostati, kljub temu, da so ga ljudje lepo sprejeli. Njegov namen je dobiti dobro plačano službo v Avstriji ali Nemčiji."700 evrov ni dovolj niti zame, kaj šele za vas, Slovence. S tem denarjem ne morete plačati najemnine in stvari, ki jih potrebujete za življenje," je ocenil realno.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.