Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
Po fotkah sodeč je njegova spolna usmerjenost več kot očitna.


To nerad pišem ampak kar sem v zadnjih 5 letih spremljal vojno v Siriji, Iraku in sranje v Libiji ti povem da sem na žalost tudi veliko preveč posnetkov gejev videl kako so leteli s streh , bili kamenjani... Danes ti bolniki vse posnamejo na twite.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

U Dubrovniku su neki od optuženih vođeni ulicama vezani, pa čak i bili kamenovani, dok su se neka od najgorih suđenja odvijala u Rijeci, gdje su neki homoseksualci čak bili i ubijeni. Slali su ih s ostalima koji su smatrani “neprijateljima sistema” u kaznene logore u Novoj Gradiški i na Golom Otoku, a drugi koji su se bojali su počinili samoubojstvo ili su pobjegli u Zapadnu Europu, navodi Vuletić.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/homoseksualci-su-za-partizane-bili-‘nakaze-koje-treba-strijeljati’/2818916/
Povojna oblast je marsikaj počela, in to ne samo s homoseksualci. Ne samo naša, represalije so se dogajale povsod po Evropi in svetu.
Zanimivo branje v linku.

https://www.telegram.hr/price/kako-...ovjekom-koji-je-upravo-doktorirao-na-tu-temu/
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #15304

To nerad pišem ampak kar sem v zadnjih 5 letih spremljal vojno v Siriji, Iraku in sranje v Libiji ti povem da sem na žalost tudi veliko preveč posnetkov gejev videl kako so leteli s streh , bili kamenjani... Danes ti bolniki vse posnamejo na twite.
ne moreš enačiti islamistov z muslimani.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.766
5.896
113
ne moreš enačiti islamistov z muslimani.
BvjIFy-CQAAXZ9P.jpg



Islam = nacizem & fašizem, razlika je samo v tem, da sta zadnja dva prepovedana v večini normalnih držav.


Kdor všečka islam lahko všečka tudi Mongole pod Džingiskanom.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

:aplauz: no daj mi razloži razliko med islamom kot vero in muslimanom :fredi:. Torej povej katera država je muslimanska po tvoje in katera islamska če to tako definiraš.
Moja napaka. Mislila sem na razliko med islamom in radikalnim islamizmom, torej med muslimani in radikalnimi islamisti.
Je zdaj bolj razumljivo?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
Moja napaka. Mislila sem na razliko med islamom in radikalnim islamizmom, torej med muslimani in radikalnimi islamisti.
Je zdaj bolj razumljivo?


Kaj je zate radikalni islamizem. Če ostanemo pri gejih. Evo sem šel pogledat na net, v svetu je 11 držav v katerih je tudi smrtna kazen če si gej.
To je 200 milijonov ljudi.

Poglej si to sliko
https://www.theguardian.com/world/2017/jul/27/gay-relationships-still-criminalised-countries-report

zdaj pa še sliko

https://en.wikipedia.org/wiki/Muslim_world


opaziš podobnost.


Ektremni islamizem pač ne zagovarja samo eno vero vsi ostali so neverniki, kaj je kazen za njih si lahko predstavljaš. Za razliko od normalnih muslimanov ki jih večinoma ne motijo druge vere takih poznam sam veliko. Ampak še vedno se tisti "ekstremi" štejejo v desetinah milijonov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Poglej, na lastne oči sem marsikje videla da je drugače, kot nam prikazujejo da bi naj bilo. Sicer pa ne govorimo o meni.
Vidiš, tu pa se povsem strinjava. Čeprav veš, da so stvari drugačne, kot jih nam kažejo še vedno podpiraš ilegalne migrante, da lahko svobodno hodijo preko državnih meja do cilja, kjerkoli v EU?
Drugače pa- kakšno je torej tvoje mnenje o 280.000 državljanov, živečih pod mejo revščine? Kako pa se boriš zanje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.578
15.610
113
Poglej, na lastne oči sem marsikje videla da je drugače, kot nam prikazujejo da bi naj bilo. Sicer pa ne govorimo o meni.

Tudi sam sem marsikaj videl, da je drugače kot nam prikazujejo. Predvsem drugače kot nam situacijo hočejo prikazati strpni liberalni levičarji. Sicer pa tako kot o tebi tudi o Flokiju ne govorimo.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Vidiš, tu pa se povsem strinjava. Čeprav veš, da so stvari drugačne, kot jih nam kažejo še vedno podpiraš ilegalne migrante, da lahko svobodno hodijo preko državnih meja do cilja, kjerkoli v EU?
Drugače pa- kakšno je torej tvoje mnenje o 280.000 državljanov, živečih pod mejo revščine? Kako pa se boriš zanje?
Kje sem napisala da podpiram ilegalne migracije?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
Jaz osebno nimam nobenih težav z nobeno vero tudi ne z Islamom, vsiljevanje vere ali še slabše kaznovanja v njenem imenu pa ne podpiram .......nikjer.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.578
15.610
113
kaj točno imaš v mislih?

Cel kup zavajanj in laži o ilegalnih migrantih, ki se zadnja leta ilegalno prebijajo skozi državne meje. A veš to so tiste mase ljudi, ki so jih bolj kot ne vsi mediji najprej imenovali begunci, ko pa so ugotovili, da se ta laž pač ne bo prijela kot so računali, pa so počasi vse spremenili terminologijo na bolj primerno resnici. Evo, to je prva laž, ki je bila raji lansirana, nato pa jih je sledilo še malo morje. Tako da če se bova pogovarjala o točnih, konkretnih primerih zavajanja si lahko odpreva kar novo temo.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Cel kup zavajanj in laži o ilegalnih migrantih, ki se zadnja leta ilegalno prebijajo skozi državne meje. A veš to so tiste mase ljudi, ki so jih bolj kot ne vsi mediji najprej imenovali begunci, ko pa so ugotovili, da se ta laž pač ne bo prijela kot so računali, pa so počasi vse spremenili terminologijo na bolj primerno resnici. Evo, to je prva laž, ki je bila raji lansirana, nato pa jih je sledilo še malo morje. Tako da če se bova pogovarjala o točnih, konkretnih primerih zavajanja si lahko odpreva kar novo temo.
Aha, to. Se strinjam s tabo.
Pa saj veš, vsi mediji prirejajo resnico, tudi t.i. desni.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.745
799
113
toti Maribor
"Nimaš kaj tipično slovensko. Popljuvaj kaj se da:bonk:Eni ste res prave budale. Pa kaj sploh gledate, če vas tako moti?"
"Kako naj imam v kretenski sloveniji varnostno razdaljo, če pa se že pri razdalji enega avta vrivajo."
"Kaj gre tem žabarjem v nos ta magna je že pravi absurd. "
"Potem, pa glej tam kjer živiš, nas pa pusti s temi debilizmi. Ti bo lažje v življenju;)"
"Očitno ste malo nevoščljivi. Stalno večji debili ste, vsako temo zaserjete do konca.:gorjaca:"

............................



Glede na tvoje moraliziranje?
A to je ta nivo, na katerega se naslanjaš?

?
Od nekaj več kot 5200 postov si privlekel na plan mojih 5 s katerimi se neprimerno izražam. Mi je žal, da sem tako napisal, vendar to še vedno ni primerljivo z nekaterimi ksenofobnimi izpadi tu gor kot so opice, zažganci, črnuhi itd. Bom sedaj zaključil to temo, ker je itak brezveze.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.992
4.271
113
Od nekaj več kot 5200 postov si privlekel na plan mojih 5 s katerimi se neprimerno izražam. Mi je žal, da sem tako napisal, vendar to še vedno ni primerljivo z nekaterimi ksenofobnimi izpadi tu gor kot so opice, zažganci, črnuhi itd. Bom sedaj zaključil to temo, ker je itak brezveze.

debil, kreten, osebna diskreditacija... lahko ti jih najdem za celo stran.
in potem tvoje moraliziranje

jest vsaj ne moraliziram....

ps tvoja kulturnost sem vidu samo na par straneh iskalnika, če bi jih šu iskat vse dobimo roman...
No zdej se pa zakopljii in nastavi ogledalo, preden greš moralizirat.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.