Logitech Harmony 600 in 650? Katerega?

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
thx. ampak ne podpira chroma:(

sej imam program, samo zanimalo me je, ker jst nisem nikjer našel. Pa da vidim, če kej drugač zgleda kot program:)
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Še eno vprašanje, ki me že dolgo muči:)

Ali se da v program ali spletni vmesnik vpisat kombinacijo tipk od Pc-ja?

Primer:
Na pc-ju naštimam shortcut, da mi odpre en program alt+F3.
Ali lahko kako sedaj na daljinca vpišem ta alt+F3?

IR sprejemnik že imam.
Neke ukaze sem že naučil preko IR learning. Ker imam pocen kitajsi pc daljicn, pa me jezijo te kombinacije dveh ali več tipk.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
DA, seveda. Dodaš si recimo MCE keyboard, ali pa ima že media center PC ki ga dodaš v osnovi, to že notri. Jaz imam tako nastavljeno, dela b.p.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
lahko prosim malo več poveš:)
Pod devices že imam dodan Media Center PC.
Če dam od tega mojga MC PC potem settings pa sem že vse probal pa mi nikjer ni jasno kam naj potem ta ukaz vpišem.

Kako pa dodam potem MCE keyboard?
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Pod media center PC imam jaz vse te kombinacije že v samem softweru v tistem 'dropdownu'. Tako, da samo še na določeno tipko mapiraš in je. Keyboard se pa doda na isti način kot media center, vpišeš MCE keyboard.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem dodal: media center pc + microsoft + mce keyboard
pa tudi nekaj drugega sem na koncu napisal namesto mce keyboard in pri nobeni varijanti nisem dobil možnosti za ctrl+alt+poljubna tipka
Če hočem windows programu dodat bljižnico za zagon programa s kombinacijo tipk, se mora vsaka začet s ctrl+alt+poljubna tipka. Razen če si odkril kako drugo foro;)?
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Misliš bližnjico iz taskbara? Tist maš recimo bližnjico win + 1, recimo. To pomeni prva bližnjica v taskbaru in tako dalje..Jaz imam nastavljeno tako. A te bližnjice imaš win + x ?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
a o tem govoriš:)?
http://www.winsupersite.com/article/faqtip/access-the-taskbar-with-keyboard-shortcuts

priznam, nisem poznal te fore z win+št.
redface-1.gif

ja te bljižnice že imam, torej morem sedaj v daljinca samo še vnest win+št. To pa mislim, da bo šlo
grin1.gif


Jst sem poznal samo bljižnice;
desni klik + lastnosti + tipke za bljižnjico In v tem primeru deluje samo kombinacija ctrl+atl+poljubna tipka. Te kombinacije pa v harmonyu nisem našel.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Ajaaa, sorry. ja, o tem govorim, to je pač en katk of short :). Za te kombinacije o katerih govoriš ti, pa nisem siguren če res obstajajo. neke ctrl + alt sem videl, ne vem pa če je to to. Bom doma pogledal.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem vedu, da sem se prehitro veselil
frown-1.gif


očitno moj IR sprejemnik ne podpira tega ukaza. Sem že imel v preteklosti nekaj težav zarad njega. Grem druzga naročit.
očitno sem naletel na slab ponaredek:(
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
bi reku, da so kr vsi no name ponaredki od microsoftovih.

mojga sem nabavil na dealxtreme.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
tak komplet. Se mi zdi, da je mal od sreče odvisno kater komplet si dobil. Eni imajo sredi pobarvano eni ne, enim spodaj piše ime firme enim ne...
http://www.dealextreme.com/p/d...aa-27596?item=3

Sem upal, da bom s kakim daljincem vred pršel skozi za tak denar kot si ti dal IR sprejemnik. No samo če preverjeno dela, pol ni glih velik za ramzmišljat;)
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Na enem drugem forumu sem videl, da je ta IR605Q kompatibilen z logitechi. Potem nisem nič več experimentiral
smile-1.gif