Ljubljana - brezvezno mesto?

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.501
2.859
113
v lokalni ostariji
a si zalezovalec? reference ti pokažem brez problema... marsikdo jih je videl... nič se ne razburjam.

res pa da ne delam na visokih gradnjah... moja domena so zemeljska dela...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Saj me ne zanima kdo si, ampak kakšne kompetence imaš...očitno le-njih ni kaj dosti
rolleyes-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.501
2.859
113
v lokalni ostariji
tukaj pa res ne bom razlagal kdo sem. si zalezovalec? očitno te res moški privlaačijo.
sem ti rekel da imam dovolj referenc. in zagotovo več kompetenc v gradbeništvu kot ti o zgodovini (vsaj glede na prebrano tukaj gor).

sploh pa kaj te muči? delo ni tvoja domena. drži se filozofiranja in pravličarstva o belih pa rdečih ter jla...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
tukaj pa res ne bom razlagal kdo sem. si zalezovalec? očitno te res moški privlaačijo.
sem ti rekel da imam dovolj referenc. in zagotovo več kompetenc v gradbeništvu kot ti o zgodovini (vsaj glede na prebrano tukaj gor).

sploh pa kaj te muči? delo ni tvoja domena. drži se filozofiranja in pravličarstva o belih pa rdečih ter jla...

kar sprenevedaj se...sem ti že enkrat lepo napisal, da me ne zanima, kdo si, ampak tvoje kompetence. Očitno jih nimaš kaj dosti.
grin1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.501
2.859
113
v lokalni ostariji
saj vem da si pravljičar in takoj ko nekaj ni po tvojem okusu obtožuješ pa iščeš izgovore... očitno so te začeli vzburjat gradbeniki (pri lovcih, vojakih in odvetnikih nisi imel sreče) pa te kar takoj razočaram da na žalost mene privlačijo samo ženske. proizkusi pri komu drugemu.

prosim ne zalezuj!
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.501
2.859
113
v lokalni ostariji
vemo? govorjenje v prvi osebi množine je bilo tipično za pripadnike komunistične partije... in luzerje....

vidim da zaradi razočarnja sedaj obtožuješ blefiranja... mi je žal zate. sej morda boš kdaj spoznal kakšnega primernega...
če kdo blefira blefiraš ti že celo življenje...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.501
2.859
113
v lokalni ostariji
tukaj se pa strinjam s teboj, upam, da ne dobiš kakšnega bizgeca (ker te bo hitro nategnil... morda tako in drugače). sem moral popravljati že za dostimi... pa nobenega nadzornika mi ni potrebno podkupovat. če boš delal mi dovolj zgodaj povej pa ti bom pomagal...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
ksz

LJ ni brezvezna, ni pa tudi ne presežek, jaz se vedno nasmejim, ko srečam kakšnega LJ-čana, ki se ima za bog ve kaj in si mislim svoje...Določeni deli prestolnice so lepi, predvsem tu mislim staro LJ, od stanovanjskih predelov mi je všeč Podutik in Koseze, recimo...Fajn je včasih it v šoping v LJ, pa v center na kakšno pijačo....Kul mi je še Cvetličarna pa Kino Šiška...
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:


jaz se vedno nasmejim, ko srečam kakšnega LJ-čana, ki se ima za bog ve kaj in si mislim svoje..

Lahko malo več poveš? V kakšnem smislu se ima za bog ve kaj?


Uuuuuu. Mislim, da se je nekdo prepoznal v opisu. mjau. Sam povem.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.105
6.917
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
tukaj pa res ne bom razlagal kdo sem. si zalezovalec? očitno te res moški privlaačijo.
sem ti rekel da imam dovolj referenc. in zagotovo več kompetenc v gradbeništvu kot ti o zgodovini (vsaj glede na prebrano tukaj gor).

sploh pa kaj te muči? delo ni tvoja domena. drži se filozofiranja in pravličarstva o belih pa rdečih ter jla...

kar sprenevedaj se...sem ti že enkrat lepo napisal, da me ne zanima, kdo si, ampak tvoje kompetence. Očitno jih nimaš kaj dosti.
grin1.gif

Ne vem sicer zakaj ti sam ne odgovori, ker se nima nicesar za sramovati: vec projektov nizkih gradenj v letu 2015 na obmocju vzhodne ljubljane (izvedbe kanalizacij), koordinacija delavcev po objektih (manjsa dela) ter izkopi in rusitve objektov na tedenski bazi. Ima v lasti svojo deponijo in nabor gradbene mehanizacije ki zadosti manjsemu gradbiscu.

Ti pa nehaj s takimi osebnimi napadi ker se ti v bistvu nihce ne rabi dokazovat.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Ti provincarji bi v Ljubljano samo delat prišli, pa šolat se, kak Dedek Mraz za novo leto in na kakšno tekmo/koncert. Po tem pa hop hitro domov (uff, parkirnino je bilo treba plačat eeeeeeeeee smrk, smrk, eeeeee), pa jamrat, kako gre vse v Ljubljano, V domači oštariji lokalni bjondi razlagat, kako je na "kmetih" lepo. Jutri pa spet v Ljubljano na šiht. Eh....
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.212
2.809
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Troll pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:


jaz se vedno nasmejim, ko srečam kakšnega LJ-čana, ki se ima za bog ve kaj in si mislim svoje..

Lahko malo več poveš? V kakšnem smislu se ima za bog ve kaj?


Uuuuuu. Mislim, da se je nekdo prepoznal v opisu. mjau. Sam povem.

sprasujem se.gif
Kaj pa tebi špila? V čem sem se prepoznal? Odgovora na moje vprašanje itak še nisem dobil. Me pa resno zanima zakaj naj bi se Ljubljančani imeli za bogvekaj, kako to kažejo in kaj govorijo neljubljančanom? In če ti je ljubše, kaj jaz počnem in govorim takega, da izpade, kot da se imam za bogvekaj samo zato, ker živim na območju MOL??
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ne gre se za osebni napad, glede na to, ker se rad oglaša v gradbenih temah, sem ga pač povprašal, da vidim, če je stručko, ki mu gre verjeti na besedo, ker pa se je očitno in neprepričljivo izmikal odgovoru, sem logično sklepal, da gre za bleferja. To je vsa zgodba.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
če se navežem na topic:


overall mi je totalno odvratno hodit v LJ, če res ni nujno. Vse so zasrali, od zaprtja centra mesta, do (dragih) parkirišč, enosmernih ulic, vpadnic v mesto...skratka to je enkratno samo za tiste, ki živijo v bližini centra mesta ali pa se vozijo z avtobusi, za vse ostale je pa totalen turn-off. V centru mesta sem bil v zadnjih dveh letih ravno ene trikrat, pa še to me je 2x od tega privabila odprta kuhna.

res ne razumem ljudi, ki onanirajo na te Jankoviæeve "dosežke" in jim ploskajo. Sam vidim res samo nekaj pozitivnih stvari, vse ostalo je en velik fail.

Dej pejt si ti [cenzura] mal v tujino pogledat glavna mesta....že 7 let žvim na Dunaju, pa kljub osvojitvi naslova za življenje najboljšega mesta na svetu ( že 6-ič zapored), je na stotine enosmernih ulic, smeti potleh, jeba je parkirat, vse je poscano...

...javni prevoz v Ljubljani je posledica več desetletnega urbanističnega debilnega urejanja...

[cenzura]
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Ti provincarji bi v Ljubljano samo delat prišli, pa šolat se, kak Dedek Mraz za novo leto in na kakšno tekmo/koncert. Po tem pa hop hitro domov (uff, parkirnino je bilo treba plačat eeeeeeeeee smrk, smrk, eeeeee), pa jamrat, kako gre vse v Ljubljano, V domači oštariji lokalni bjondi razlagat, kako je na "kmetih" lepo. Jutri pa spet v Ljubljano na šiht. Eh....
Res je, z Lublano je tak kot sekret, ko se mora it se pač mora, pol pa čimprej vun ko smrdi ko kuga
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
Sama foušija. Dejmo čimbolj skritizirat neki, česar sploh ne poznamo in vemo, da nikol ne bomo imel možnosti spoznat.

To je tko k "VAG avti so za en drek" Samo zato, ker si ga nikoli nisem mogel privoščiti in si ga nikoli ne bom, še ne pomeni, da je slab.