Ljubljana - brezvezno mesto?

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.820
2.058
113
Kaj potem z gradnjo stolpnice na Bavarskem dvoru, teče ali stoji?
smile-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.238
10.579
113
smo videli včeraj, Zoran nagovarja na govorih vse s Tovariši in Tovarišice. Epsko.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.581
15.618
113
Nagovor primeren volilni bazi. Žal nič novega oz.presenetljivega.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
jaz se vedno nasmejim, ko srečam kakšnega LJ-čana, ki se ima za bog ve kaj in si mislim svoje..
Lahko malo več poveš? V kakšnem smislu se ima za bog ve kaj?

- Sem čisti Ljubljančan, ne pritepenec.
- Od rojstva na istem naslovu v najstrožjem centru, kjer je kvadrat naprodaj od 2600 do 3500 evrov, pa tudi več.

Ampak ..... nikakor ne mislim, da sem zato kaj več!
Le nekaj več bom dal v žep, ko bom prodajal, ker počasi odhajam v kakšno mirnejše mesto...

Odhajam pa predvsem zato, ker ob tanjšem spanju ne želim ob treh zjutraj poslušati koncerte mladcev z neizpraznjenimi jajci in izjemnimi pevskimi kvalitetami stila: Slovenija nima talenta.

Sam dobro vem, da če bi nekdo ob treh ponoči koncertiral v Mengšu, v Kamniku, na Brezovici, bi mu kdo razbil lape. Kar je (sicer) edino prav!

Kdo bo prišel namesto mene stanovat sem, me boli đoka. Mogoče tisti zafrustriranci, ki govorijo, kako smo Ljubljančani polni sebe....
evil.gif


In ti isti liki potem nekje po šesti, sedmi zvečer z avti napolnijo center Ljubljane. Kajti kava na Slovenski cesti je vendar dosti boljša, kot tista v Črnučah, ali v Domažalah...
bonk.gif


In tako po 18. uri spet ni prostih parkingov, tako, kot jih ni dopoldne...

Torej me dejansko večerni pritepenci držijo za jajca (nezmnožnost parkiranja), ne pa jaz njih...
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
smo videli včeraj, Zoran nagovarja na govorih vse s Tovariši in Tovarišice. Epsko.

Saj.
V sedemdestih smo Karlu Marxu rekli (iz zlobe) Karl May, Engelsu pa (piši kao govoriš) kar - Englez...
hysterical-1.gif

In ju s tem "umestili" v zgodovini na mesto, ki sta si ga zaslužila...

Še naš veliki "tovariš", ki ima očitno rad vse pod kotrolo:


2398249-DSC02135_resizeBlur.jpg
 

Priponke

  • 2398249-DSC02135_resizeBlur.jpg
    2398249-DSC02135_resizeBlur.jpg
    47,2 KB · Ogledi: 172
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.501
2.859
113
v lokalni ostariji
v horjulu je bila tudi diskoteka, prej pa v ribčah tudi in še marsikje drugje in so tam krulili ter peli mladci s polnimi jajci (morda si bil tudi ti med njimi johanes), pa sedaj tudi v kakšnih vaseh ob gostilniah itd se dela "kraval" ter skozi okno nepotešen stari možakar da ne rečem ostarel jebač ki ne more spati se dere ter svoj gnev stresa na mladino, katera ga moti ob zasluženem počitku.

eh.. ja...

tovarištvo drugače ni nič slabega. je pa tovariš/tovarišica dobilo slab prizvok...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.238
10.579
113
lahko bi rekel tudi kolegi kolegice, prijatelji ljubljane itd, v glavnem dosti primerhnih nevtralnih izrazov ne pa direktno navezovanje na slab režim.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Kot sem že večkrat napisal (in kot si že nekaj časa želim), bodo sledilci slabega režima morali spokati.

Zakaj? Zato, ker ni bilo lustracije in jih ne mislimo gledati še 10 let, ne njih, ne njihove kontaminirane otroke.

Zakaj spokati? Samo iz enega vzroka: ker so naredili tako malo za bogato Slovenijo! Naredili praktično nič. Le kradli, grabili, kopičili.

Naredili nič za Slovenijo, kjer bi bila najslabša plača najmanj 750 evrov. Kjer bi bilo brez dela le 50 ali 60.000 Slovencev.

Zakaj spokati? Ker še vedno "pobirajo", kjer je to možno.

Ker na tak način (imeli so možnost 25 let, da kaj naredijo, da nas po štandardu približajo Avstriji, da zmanjšajo veliko razliko) NE BOMO NIKOLI prišli iz dreka.

In tudi zato, ker so v veliki manjšini. V večini niso že dolgo. Odtod tudi Hanžkova ideja o 200.000 novih volilcev...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Ti provincarji bi v Ljubljano samo delat prišli, pa šolat se, kak Dedek Mraz za novo leto in na kakšno tekmo/koncert. Po tem pa hop hitro domov (uff, parkirnino je bilo treba plačat eeeeeeeeee smrk, smrk, eeeeee), pa jamrat, kako gre vse v Ljubljano, V domači oštariji lokalni bjondi razlagat, kako je na "kmetih" lepo. Jutri pa spet v Ljubljano na šiht. Eh....
Res je, z Lublano je tak kot sekret, ko se mora it se pač mora, pol pa čimprej vun ko smrdi ko kuga

Res je, ostali izven Lj nosite drek v Lj....saj bi ga lahko pri sebi doma pustili.
rolleyes-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
ksz

Opazil sem, predvsem na rtvslo.si, prav agresivno kampanijo razglašanja Ljubljane za največji čudež pod soncem. Zelena Ljubljana, najlepša Ljubljana, ljubljana ovo, ono, lepo jim Zoki podmaže. Ljubljanski fuzbal naj naj, ljubljansko to naj naj.

Kot Štajerc rečem, da je LJ čist kul, samo to pretirano hvaljenje po medijih ji že malo škodi, ono, kot da Turka srečaš, pa ti začne, da je Istanbul najboljše mesto. Če si ok, te bodo že drugi hvalili.

Tudi Maribor ima lep park, lepe predele, Tri ribnike, Lisico, fuzbalerji so nam igrali v LP, imamo Borštnikovo srečanje, pa še kaj, pa zdaj ne delamo agresivne kampanije, kot da smo ne vem kaj.

Ljubljanski novinarji, znižajte malo tempo hvaljenja LJ; ker izpade posiljeno, nepristno...