Ljubljana - brezvezno mesto?

guardy

Guru
3. avg 2007
8.483
1.050
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Zanimivo je tud to, da stanvanja v centru se vedno drzijo ceno, kljub butasti prometni ureditvi. Pac enim pomeni mobilnost malo manj kot drugim, itn...

Ena stvar je oglaševana, druga prodana cena...
Pa če nisi opazil malo klientele v centru si poglej... Stare ženičke, ki so ostale same v 100+ kvadratih, od ostalijh so pa tu kvazi SLO zvezdniki, ki seveda morajo biti "IN".
 

DOMEK

Fizikalc
11. dec 2013
628
56
28
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Od kje pa sedaj vila na Cipru?? Največji del premoženja je pa pridobil z delnicami Mercatorja, ki jim je s poštenim delom desetkratno povišal vrednost.

Poštenim delom?
hysterical-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.809
-439
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Zanimivo je tud to, da stanvanja v centru se vedno drzijo ceno, kljub butasti prometni ureditvi. Pac enim pomeni mobilnost malo manj kot drugim, itn...



Ena stvar je oglaševana, druga prodana cena...
Pa če nisi opazil malo klientele v centru si poglej... Stare ženičke, ki so ostale same v 100+ kvadratih, od ostalijh so pa tu kvazi SLO zvezdniki, ki seveda morajo biti "IN".

Kaj te zdej moti, prebivalci al nedostopnost?? Al samo isces ene razloge za proti jankovicu? Ma dost drugega masla na glavi, raje tam kej najdi, center naj pa ostane zaprt.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Od kje pa sedaj vila na Cipru?? Največji del premoženja je pa pridobil z delnicami Mercatorja, ki jim je s poštenim delom desetkratno povišal vrednost.

Kako je že kupil delnice?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.483
1.050
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:

Kaj te zdej moti, prebivalci al nedostopnost?? Al samo isces ene razloge za proti jankovicu? Ma dost drugega masla na glavi, raje tam kej najdi, center naj pa ostane zaprt.

Dostopnost. Stanovalci bi morali imeti možnost dostopa z avtom, sploh tisti, ki imajo dvorišča in garaže. Če si lahko šerif naredi parkplac praktično pred mestno hišo, naj to omogoči še drugim. Ali pa naj pač parkira tam kjer je dovoljeno in hodi peš
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Me zanima, kaj bi rekli zagovorniki take politike, če bi se jim recimo jutri preprečilo dostop z avtomobilom do njihove hiše, ni problema 400 metov peš, pa je plačljivo parkirišče...
evil.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.483
1.050
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Me zanima, kaj bi rekli zagovorniki take politike, če bi se jim recimo jutri preprečilo dostop z avtomobilom do njihove hiše, ni problema 400 metov peš, pa je plačljivo parkirišče...
evil.gif

No evo, recimo ti bi bila sprejemljiva politika, da ti omogočijo nekje brezplačno parkirišče, če ti zaprejo dostop do svojega...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.809
-439
113
Hja, ocitno jih ne moti tok ful, ker so stanovanja se kar polna...

Sicer pa, kakor vem, lahko vsak kandidira, tko da so vam vsa vrata odprta, da center spremenite v celovsko...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.016
1.233
113
42
Sicer a ni fora zivljenja v centru da ne rabis avta? Za kake vecje stvari imas pa itak vsak dan dostop do vrat...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.483
1.050
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej imajo dostop do blokov. Vsak dan med 6 - 10.

Kje v centru si ti videl kake bloke?
bonk.gif


Za ta dostop je potrebno pridobiti dovolilnico, ki se je do mojega zadnjega leta tam plačevala. Edino zadnje leto ni bila plačljiva ( no ja, taksa je bila...). Kako je sedaj s tem ne vem.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.483
1.050
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Hja, ocitno jih ne moti tok ful, ker so stanovanja se kar polna...

Sicer pa, kakor vem, lahko vsak kandidira, tko da so vam vsa vrata odprta, da center spremenite v celovsko...

Ker smo slovenci zelo znani po tem, da se izredno radi selimo, ane?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.809
-439
113
Ne, sam ti si se ocitno preselil, glih tko kot se lahko vsi ostali, k jih to moti.

Hocem rect, da nekaterih to ne moti, sicer bi bil vecji pomp okoli tega, preverjeno bi bil vsak teden tam, svet bi naredil svetovno tragedijo iz tega, itn...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.016
1.233
113
42
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej imajo dostop do blokov. Vsak dan med 6 - 10.

Kje v centru si ti videl kake bloke?
bonk.gif


Za ta dostop je potrebno pridobiti dovolilnico, ki se je do mojega zadnjega leta tam plačevala. Edino zadnje leto ni bila plačljiva ( no ja, taksa je bila...). Kako je sedaj s tem ne vem.

Blok, vecstanovanjska bajta,whatever. Zame je vsaka stavba ka ma vec nadstropij in stanovanj blok.
A je tezko it na upravno enoto po dovolilnico...
Jaz bi sel lihk zarad tega v center da ne poslusam avtov... ti si pa ena navadna razvajena jokica ocitno
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Me zanima, kaj bi rekli zagovorniki take politike, če bi se jim recimo jutri preprečilo dostop z avtomobilom do njihove hiše, ni problema 400 metov peš, pa je plačljivo parkirišče...
evil.gif

Da je čudovit občutek, ko stopiš ven iz bajte in se lepo sprehodiš po mestu, ne da bi moral paziti kje bo priletel kakšen avto.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
No za to lokacijo bi pa tudi jaz rad vedel.
Če seveda ne gre za kakšna večja dvorišča.

Cankarjevo in Petkovškovo nabrežje, Nazorjeva...
 
Nazadnje urejeno: