Ljubljana - brezvezno mesto?

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.761
4.905
113
v bistvu je pa Božič samo en večer pa en dan, mi ga pa tankamo cel december
in to čist nediskramitorno, ateisti, katoliki, pravoslavci pa še muslimani... no, tisti tastari bosanci, kao... pr nas tud muslimani niso tko kot na zahodu... k sreči
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in BuDi

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.382
3.696
113
v bistvu je pa Božič samo en večer pa en dan, mi ga pa tankamo cel december
Po svetu se reče adventni čas z adventnimi sejmi.
Ampak mi smo boljši. Svetilnik pač.

Samo potem nas pač ni niti na spisku evropskih adventnih sejmov...
... ampak itak te kapitalistične anomalije ne rabimo, ker "tujega nočemo, svojega ne damo". Naj grejo ljudje, ki jih tišči denar zapravljat v Celovec ali Zagreb, tukaj jih res ne rabimo če ne morejo ostat z družinami doma - sicer pa ne da nimajo čevapov in trubačev, kaj bi še radi, golazen razvajena. Očitno jim preveč denarja za neumnosti ostane, bi jih lahko še obdavčil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.761
4.905
113
Po svetu se reče adventni čas z adventnimi sejmi.
Ampak mi smo boljši. Svetilnik pač.

Samo potem nas pač ni niti na spisku evropskih adventnih sejmov...
... ampak itak te kapitalistične anomalije ne rabimo, ker "tujega nočemo, svojega ne damo".

človk napiše dejstvo in dobi prst dol, hvala ti hvala

sicer pa mi nimamo adventnih sejmov, kje si ti vidu adventne sejme v komunistični vukojebini?
vesel bod, da maš lučke... ko sem bil jest mlad jih ni blo... smrekc pred božičem niso prodajal, smo jih ponoč iz hoste vlekl, bunke in lučke pa švercal iz avstrije, dokler ni blo depozita
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.382
3.696
113
Kaj je zdaj to?!

GCgVkYhWcAALMlq.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.564
15.586
113
Ma to se je en fuŁ zmotu. Kot pravi kraŁj - ŁubŁana je najŁepše mesto na svetu, ne pa da ne pride med prvih dvadesetipet, de.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.197
10.544
113

krko

Guru
5. sep 2010
2.664
1.378
113
Lansko leto je šlo v centru LJ dokaj tekoče pa smo potem vsakodnevno stali na obvoznici zaradi del. Zdaj bo pa kontra.
Kar se mene tiče bo končni potovalni čas enak oz. max. + 5 min :)