"Kraja" avtobusa in youtube video

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.044
65
48
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Kje pa pise da nesmes v merkator z avtom? Pise sam na rolerje sladoled pa psa😂😂😂

e4a05acb042e5affeb9ce2da9c66d67b.jpg
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.499
2.856
113
v lokalni ostariji
dej no mtl... ne pretiravej. zadeva je dobro zračena... sej nista peljala v 1x1m hiško... kaj pa plinski viličar ne proizvaja co2 in co?

drugača pa ja, zihr promocija za kakšn mercator itd.. .sej veš, gliha vkup štrika:,)

sta pa vsaj podjetna postala:)
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.505
305
83
Kras
www.mtl.si
Dejmo počakat še par mesecev, pa mi boš povedal, koliko ''podjetnikov'' bo še to naredilo. AW je ogromno v Sloveniji, pa da vidimo, kaj se bo sedaj začelo dogajat. Če bi tadva dobila lekcijo, se bi to ustavilo, tako pa me prav zanima, kaj se bo dogajalo v prihodnje...
PS: Jaz sem pa mislil, da so tisti osebki, ki pred Hoferjem parkirajo 1m od vrat, bedaki (okrog pa prazno parkirišče), pa vidim, da bi se jim moral še klanjat, ker so bili toliko uvidevni, da niso šli direkt do blagajne...
smile-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Heh... Crknil bom od smeha.
Me zanima, če bi tole šlo čez po parlamentu... Bi verjetno hitro našli ustrezne ''zakone'' ali podzakonske akte ali whatever, ki to prepovedujejo...

Še nekaj: torej vožnja v zaprtem prostoru z ogromno ljudi z avtomobilom, ki proizvaja ogljikov monoksid, ni povzročanje splošne nevarnosti ali karkoli se že temu reče v zakonu? Oz. z malo domišljijje bi lahko rekli, da gre za NAČRTOVAN poizkus umora.

Samo res crkujem od smeha, naši organi si očitno ne zaslužijo drugega, kot da se človek poščije na njih: te ustavi v prometu in ne najde drugega, pa ti gre štet žarnice v prvi pomoči, da bi ti kazen napisal, tukaj dobijo pa vse na pladnju in [cenzura]... ga, ne morem nič naredit.
Kapo dol, ni kaj.
Parlament je varovan objekt v katerem se nahaja vecje stevilo varovanih oseb. Za odvrnitev napada bi policisti najverjetneje uporabili orozje.

Sicer pa sem ti napisal - lahko bi slo za povzrocitev splosne nevarnosti - ce bi jo povzrocila. Ce pa se peljes 3km/h pa nisi nikogar ogrozal. In ce dobro pomislis je prav da se ljudi obsoja na podlagi realnih dejstev in ne domislije
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.505
305
83
Kras
www.mtl.si
Ok, razumem.
En bi moral imeti jajca in se postavit pred avto in se mu NE UMAKNIT, potem bi imeli povod za reakcijo.
Pač realna dejstva...

Eno vprašanje: bi en na trgu republike lepo nastavljal avto in ga ciljal direkt v vrata od parlamenta. Si lepo čelado gor dal, preverjal, če bo ''zneslo'', itd. A bi ga policaji lahko ustrelili prej ali šele, ko bi se razkantal v vrata.? Morda že takrat, ko bi ''letel'' čez cesto in sekundo prej, kot bi dosegel vrata? Kdaj je točno tisti čas?

Sedaj pa naslednje vprašanje: kako veš, da oseba, ki se s 3km/h vozi z avtom po nakupovalnem centru polnem ljudi ni psihično bolna in morda ne išče le prave gruče ljudi, katero bi povozila? A potem bi lahko reagirali?
Aja, saj vem, nič se ni dalo narediti, čisto presenečenje, se je pač 10 minut vozakal po centru, nekaj čisto normalnega, to vsak zdrav človek počne. Potem je pa kar pospešil. Jajc ne, splet okoliščin, se ni dalo predvidet. Morda se mu je pa le gas zataknil... Dejansko je žrtev, najbolje, da se kar MB toži zaradi tega...

Crknil bom od smeha, v kakšni državi živim.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.499
2.856
113
v lokalni ostariji
mtl, moj prispevek je šel na del o co2 itd. ker plinski viličarji vozijo po halah (skladiščih:)) cele dneve torej tudi tale prdalica ki se je zapeljala not in ven ne bo potamanila ljudi...

sej sta že "udirala" v diskoteke itd itd...

zdaj kaj je normalno in kaj ne pa...
 

ivano

Pripravnik
17. jan 2015
125
9
18
Vdor v diskoteka je bil naročen s strani lastnika. Skok v Ljubljanco pa s strani Collegiuma. Fanta delata to kar najraje počneta že od malega-pizdarije, pa še služita zraven. Važno, da mali čefurčki ne vejo, da gre za marketing in da so 12-letnice mokre, ko vidijo novo objavo. Znajdla sta se skratka.
aplauz.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.458
6.584
113
pri taščici
Očitno se nismo od sleparjev v nemčiji, Franciji... naučili ničesar...
Če bi pa otroku ena čungalunga piskala v žepu, bi bil pa cel protokol okoli tega.... me zanima če bi takole zapustil trgovino.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.505
305
83
Kras
www.mtl.si
To je seveda nekaj popolnoma drugega in takrat je to običajno razvidno že iz videa
wink-1.gif
.
Ravno tako so tudi morebitni kupci tam prekleto opozorjeni na to. A si predstavljaš tožbo, če bi komu slučajno zapeljal malo čez rob čevlja?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
Ma jaz dvomim da bi mercator to narocil. Iz preprostega razloga - prevelika in preokostenela firma da bi se kdo upam kaj takega odobrit
smile-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.992
1.439
113
Če je to dogovorjena akcija, je potrebno imbecila, ki je dal soglasje za kaj takšnega, potrebno takoj odpustiti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.565
15.587
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Sicer pa sem ti napisal - lahko bi slo za povzrocitev splosne nevarnosti - ce bi jo povzrocila. Ce pa se peljes 3km/h pa nisi nikogar ogrozal. In ce dobro pomislis je prav da se ljudi obsoja na podlagi realnih dejstev in ne domislije

Torej se lahko vozimo po trgovinah z osebnimi avtomobili ampak zgolj, če to izvajamo previdno in peljemo počasi?
confused-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.505
305
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Torej se lahko vozimo po trgovinah z osebnimi avtomobili ampak zgolj, če to izvajamo previdno in peljemo počasi?
confused-1.gif
Izgleda, vendar moraš pazit, da ne bi slučajno kaj potrobil, ker potem pa boš dobil kazen za neupravičeno uporabo zvočnih signalov.
evil.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Torej se lahko vozimo po trgovinah z osebnimi avtomobili ampak zgolj, če to izvajamo previdno in peljemo počasi?
confused-1.gif
Izgleda, vendar moraš pazit, da ne bi slučajno kaj potrobil, ker potem pa boš dobil kazen za neupravičeno uporabo zvočnih signalov.
evil.gif
Ne bos, ker nisi udelezen v prometu...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.565
15.587
113
Dobro luknjo v zakonu je torej našel ta "naš" Repiæ, ni kaj...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ma jajce dam stran, če ta dva nimata neke veze pri taplavih ali še kje višje.
Ma da normalen človk nardi eno tako pizdarijo, ga oberejo do konca.

Pustmo zdej zadnje tri njune primere, ki so nekateri zgleda, da bili sponzorirani. Kaj pa vse prej??

In glede na to kako ju naš Apollo zagovarja, ga imam na sumu, da točno ve kaj je v ozadju.
Če se grem jst čez TC z avtom zapeljat, mi tudi nič ne bote mogli?
Če sem bom pa 40km/h peljal čez cono 30 ob 2 zjutri bom ogrožal varnosti pol slvoneije in kasiral pike in €... fak of mi s takmi!!