"Kraja" avtobusa in youtube video

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.588
9.439
113
Sem videl uno, k policaju skrijejo osebno, pol mu pa rit kažejo. Včasih se je take dripce s pendrekom vzgojil.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
@RagnarZ jebeš šolo. Čefurček kr dobra ko£a vozi :/

@kalbo čakam, da se @Apollo8 oglasi, če lahko tudi tvoje dripce (otroke) s pendrekom vzgaja
wink-1.gif
(navezujem na temo o ciganih in da je potrebno z njimi v rokavičkah...)
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Kako ne? Do dnarja očitno zna pridet. Kar je pa glavno danes.

Sej ne da me zares zanima kak avto vozi, ampak mi vseeno povej kaj so zate "dobra kola"? A je to kategorija 60.000€ +, al je to kategorija "bmw e93 320d coupe"?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
začel si ti, da model nima šole, jst sem pa samo povedal, da je ne rabiš, če znaš brez nje pridet do €. Pa nima veze al je to 60.000 al pa 10.000€. Kaj in koliko ima sedaj nimam pojma. Včasih se je nekaj hvalil...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.565
15.587
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Kako ne? Do dnarja očitno zna pridet. Kar je pa glavno danes.

Po tvoje je torej voziti boljši (ne dober) avto enako kot imeti denar?
A ti povem kako gre pri večini ljudi tipa tega attention whore-a? Kredit / leasing / avto od mami ali očija ali pa služben oz. sposojen od kolega. Sem ter tja pa si ga kak celo dejansko kupi z lastnim denarjem, nič ne rečem, tudi to se kdaj zgodi. No kakorkoli že - če se voziš naokoli z nekim avtom to pač še ne pomeni, da si avto lastiš ali pa da si pri denarju.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Včasih se je nekaj hvalil...

To mi vse pove kolk je uspesen...kot je ze nekdo pred mano napisal, kaksen avto mas nima veze kolk si uspesen. Kredit al pa lizing ni neki tezko dobit, od nekoga si avto sposodit je pa se lazje. Vglavnem uboga sta na umu, za njima pa itak "vojska" 14 -17 letnih cefurckov. Edini ki jim je tako obnasanje do konca hudo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.588
9.439
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
@RagnarZ jebeš šolo. Čefurček kr dobra ko£a vozi :/

@kalbo čakam, da se @Apollo8 oglasi, če lahko tudi tvoje dripce (otroke) s pendrekom vzgaja
wink-1.gif
(navezujem na temo o ciganih in da je potrebno z njimi v rokavičkah...)
Baje sem narobe razumel. Prosim usmeri me na temo o ciganih, da si lahko ustvarim mnenje.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.014
1.233
113
42
Mene pa ne moti kar delata. Sej ne da upam da jih dobijo ampak nekak izziv pa je. In mogoče bi morali njuni nasprotniki na nek drugačen način pokazat nestrinjanje. S kako kontra akcijo recmo
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.499
2.856
113
v lokalni ostariji
kar sem zaenkrat videl kakšne hujše škode ne delata(škode v smislu vandalizma, uničevanja, kraje...) če se spomnite so jackass-ovci kar dobro služili z delanjem bedarij...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.918
2.629
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kar sem zaenkrat videl kakšne hujše škode ne delata(škode v smislu vandalizma, uničevanja, kraje...) če se spomnite so jackass-ovci kar dobro služili z delanjem bedarij...

Preberi prvo stran te teme. Če je napisano resnično niso tako zelo neškodljivi.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.357
5.636
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Bo zanimivo ratalo ce zacnejo lastniki objektov vlagat tozbe zaradi motenja posesti.

ja itak. krivi bojo spet si drugi pa država pa nevem kdo vse, ker so se zaj na njiju spravli. Ona dva pa nič kriva in nič ne delata narobe.
pa bosta spet živela v banani republiki pa podobno.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.032
830
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kar sem zaenkrat videl kakšne hujše škode ne delata(škode v smislu vandalizma, uničevanja, kraje...) če se spomnite so jackass-ovci kar dobro služili z delanjem bedarij...

Po nesreči sta enkrat zakurla brezdomca.