Kentucky Fried Chicken

guardy

Guru
3. avg 2007
8.483
1.050
113
Obišči stran
Berem ocene na gugl zemljevidih, da je vse mrzlo, napačna naročila, slabo pečeno pa da se čaka pol ure in dlje...
Koliko je tega res? Ali so se unesli?

V soboto sem čakal 16 min, s tem da sem "popizdil" ker sem imel številko nižjo od kasnejših naročil, ki so imeli podobne artikle.
Pri naročilih tudi dajejo narobno število kosov v buckete, tako da reviewom kr verjamem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.785
-441
113
V Šentilju delajo odlično. Pa McDonald's se skrije proti tem, če že mora človek izbirati. Tist enkrat do dvakrat letno ko se gre se v KFC vsaj naješ pa še okusno je.

no ja... kle te morem popravit. Smo šli probat KFC na Šentilj, ker smo bili ravno v tistih koncih, začetek leta enkrat...

Ta KFC se lahko skrije pred MC. Dobr, se je pijača zastonj, samo je pa tok neokusna, da ti itak ne paše več kot en kozarec spit. Hrana res na hitro skupaj zmetana, za šankom se vidi, da so vsi zmedeni in nezorganizirani. Prostori zanemarjani - se vidi promet, ker je gužva non-stop. Pa ta KFC laufa že hohoho let. Mi smo bili razočarani.

Enako v Ljubljani. Ok, plac je lep, ker je nov, ampak organizacija za šankom... katastrofa. Burger mrzel. Prvič sem dobil mrzel burger! V MC se to nikoli ni zgodilo! In pol nimajo vsega kar naročiš in ti reče, al boste bucket al pa je za čakat pol ure... Ja, v fastfood grem zato, da bom čakal...

Berem ocene na gugl zemljevidih, da je vse mrzlo, napačna naročila, slabo pečeno pa da se čaka pol ure in dlje...
Koliko je tega res? Ali so se unesli?
Pa pejt probat, mogoče so se do sedaj že kaj unesli... Men tudi sicer ni neki kej dost okusnega... tist cvrtje bolj hrusta, to je pa to... grem vseeno raje v mc. za probat pa je, mogoče ti bo všeč...
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.136
354
83
Probal enkrat in zelo verjetno nikoli več. Edino kar je tam dobro je slurpi (za nas sladke ljudi). Meni je v KFC v principu zanimiv samo ajmar. Potem pa razočaranje, ko za 25 eur dobiš pol praznega, pa že v osnovi ni posebej velik (dva, mogoče tri litre?). V menijih pa vsaj jaz nisem našel koliko kilaže pripada za to ceno. Burgerji me pa itak ne zanimajo (tud v McD ne). Glede na cene so absolutno premajhni.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.030
3.549
113
41
Lj
Zdi se mi kot da hočejo tekmovati z ostalimi gostilnami, vsaj po ceni, namesto da bi se osredotočili na budget, kar tudi so, enako kot McD.