Cineplexx, cene in razlike med regijami

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.183
2.800
113
Lublana
Obišči stran
no, tale prvi stavek je že v osnovi precej zgrešen, ampak to je druga tema.
In kaj je tako zgrešenega?

Ja, pač ti ne paše. Ko voli nek izvoli. Ne pa nabijat, da so to vsilile neke korporacije.
Ja ne paše mi, saj točno to sem napisal že večkrat. Nisem pa napisal, da so vam vsilile korporacije ampak naučile, navadile.. z reklamami, kako je to pač nuja ob ogledu filma... Ali če hočeš, navadili so vas podjetni trgovci.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.135
354
83
Daj, preboli že da eni pač uživamo malo drugače od tebe, ki greš v kino na umetniški dogodek gledat Deadpool in Wolverine. Ne se jebat no :valjamse:
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.183
2.800
113
Lublana
Obišči stran
Daj, preboli že da eni pač uživamo malo drugače od tebe, ki greš v kino na umetniški dogodek gledat Deadpool in Wolverine. Ne se jebat no :valjamse:
Jaz nimam kaj preboleti. Saj sem napisal, da ne hodim več v kino in vi imate lahko svoje veselje naprej in s tem sem popolnoma pomirjen in me nič ne boli. Mislim, da morate vi preboleti, da obstaja nekaj posameznikov, ki nam ne paše biti zgolj samo še en osebek v čredi, pardon v vrsti za kokice.

Filmov, ki si ga omenil jaz ne gledam. Bognedaj, da grem za kaj takega v kino. To mora biti pa res polna dvorana nevzgojene govedi. :valjamse: Pa kino tudi jaz nikoli nisem jemal za nek umetniški dogodek. imam pa rad svoj mir ob gledanju filma, sploh, če sem si zato vzel čas, se zapeljal do kina in plačal karto. Saj kokice same po sebi še niso problem ampak, ko dodaš še čips in pijačo pa to potem pari ali skupine tovorijo v dvorano. potem pa šumijo srkajo, hrskajo...potem pa še debate med sabo, kje so kokice, pa a boš še kaj spila, pa kdo je pojedel ves čips... potem pa še po telefonu brskat... pa spet debata kje je pijača, pa zakaj si vse stresel ... Ne hvala, vi pa kar veselo. če vam je to gušt.