Honda Accord 2.2 i-CTDi (l03-06)

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.032
829
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Seveda je sramota. Dnevne luči imajo avti za 8 jurjev, hudiča ... Mi je popolnoma vseeno, a je kriv uvoznik ali tovarna. Sramota je za znamko.

Menda sem že napisal, da lahko v drugih državah voziš brez luči. In to je pomoje narejeno namesko, ker so "samo" pri nas obezne dnevne luči.
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
In namensko lahko to zelo enostavno, poceni in sam spremeniš. Tako, da ni problema. Je celo bolje kot samo softverska varianta, tam rabiš računalnik.
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
AvtoFun verjemi da vem kakšni avti so pri henderjih in kakšno je stanje s km.
Če naredima tako da bo obema prav
cheer.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Heh lej vse kar se lupi je plastika pri odpiranju za okna, tisto je bolezen vseh VW prav tako Audijev. Torej če z ostrimi nohti drkaš gor se začne lupit. To pa zato ker ni gladka plastika temveč je neke vrste nalita guma oz. podobna zmes. Na določenih modelih facelift je to popravljeno. Npr. moja bivša A6 letnik 2000 je imela gladke gumbe in šalterje (se ni nič lupilo), facelift od 2002 dalje pa je zopet imel tisto gumo ki sicer zgleda bolj "edel" saj je mat ampak se začne s časoma lupit če dost z nohti gor tolčeš. Ok pustimo zdaj to, dejstvo je v tem da zaradi par tipk ki se lupijo ne moreš govorit o tem da je cel avtomobil gor vtrgan...

No to še.. Tudi nove šestice od 2004 dalje imajo to gumo ki se "lušči" od 2006 naprej ko je bila neka prenova kao facelift pa je zopet gladka plastika... Tako da nonostop to nekaj menjujejo.

sedim v olupljenem audiju..k i bil zraven olupka grenivke. držim se glih tko
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.157
1.187
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Seveda je sramota. Dnevne luči imajo avti za 8 jurjev, hudiča ... Mi je popolnoma vseeno, a je kriv uvoznik ali tovarna. Sramota je za znamko.

Menda sem že napisal, da lahko v drugih državah voziš brez luči. In to je pomoje narejeno namesko, ker so "samo" pri nas obezne dnevne luči.

Če Honda prodaja vate v SLO, naj se SLO prilagodi (kot so se ostali proizvajalci).
In ne, Slovenija ni edina država z obveznimi lučmi. Daleč od tega ...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
Vag koncern ima v prostoru za varovalke stikalo s katerim se to vključi. Ni treba nič limat.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Softi potem pa mi je žal zate, nevem kak Audi imaš to
smile-1.gif
Pa brez zamere! Samo pogovarjamo se!

PS:. Pa bog ne daj, nisem eden izmed tistih ki poveličuje svojo znamko. Priznam, Audi je eno srednje sranje v premium segmentu, nič posebnega. Delali so grde kikse, najbrž še jih tudi kdaj bodo ampak jebiga, ko spoznaš določeno znamko v nulo se da poceni popravljat...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
ni bolj bednega kot to
smile-1.gif
Pa to ma večinoma švabskih avtov.

2009-audi-a4-allroad-qua.jpg

Aja, če že objavljate neke "primerljive" slike, potem objavite sliko Audija kjer ni gor opreme v vrednosti cele honde (pa še tale stane 10k več kot honda)

9999_970_2_gr.jpg
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Vag koncern ima v prostoru za varovalke stikalo s katerim se to vključi. Ni treba nič limat.
evil.gif

Vem , VW ima tako dostopno narejen pokrov varovalk zaradi zelo pogostega odpiranja za odpravo napak. Pa tudi če ti ga šenkajo so isti problemi, ne samo pol ceneje.
evil.gif
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ooo še lepše! Honda nima za burek, mislim da smo sedaj vse dvome razblinili!
cheer.gif

Čefurji imajo za burek, ostali pa za konkretno pojedino.
wink-1.gif
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Softi potem pa mi je žal zate, nevem kak Audi imaš to
smile-1.gif
Torej zadnji moji avtomobili so bili VW Passat => Audi A6 ter zdaj zopet Audi A6 in presentljivo se noben ni lupil kljub lepi lepi kilometrini. Pri Passatu je bilo okoli stikala za odpiranje stekel fejst pokrampano, da pa bi se kje kaj "lupilo", niti slučajno! .

Pri prejšnjem Passatu l.2002 se je začela lupit plastika okoli držala na voznikovih vratih in okrog ročne zavore. Pa ne spadam med tiste ki kupijo rabljene. Ena redkih pomankljivosti v notranjosti.
Nov ima zdaj gladko plastiko na vratih, ročice ročne zavore pa itak nima
hysterical-1.gif
.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Pri mojem Leonu se je tudi olupilo, v Ibizi prej tudi, v zdajšnji od žene tudi. Vse lpo in prav, pač španski ponaredek itd... A kaj ko sem videl enako tudi v passatu in golfu pri sodelavcu. Tista "gumirana" plastika je zgleda res problematična.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Pusta sivina, vse prazno, volan plastičen in brez komand, špegli na roko, ploski sedeži, brez naslona za rokemono-zaslon brez računalnika in polavtomatska klima? In to za 30+ k eur za motor z 120 konji?

hysterical-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Jap problem je guma ampak samo v primeru da imaš nohte. Npr. če bi gumbe vsi pritiskali samo z blazinicami se ne bi nič obrabilo, tako pa imajo vsi svinjske parkle (nohte) in vsi z nohti not drkajo in se res prehitro olupi...

Konec koncev so to avtomobili za fine ljudi in ne za prašiče. Problem je edino če si ti Brajtling zahakla za ročno, pol res gumo dol dobiš
hysterical-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
Citat:
Uporabnik miha72 pravi:
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Vag koncern ima v prostoru za varovalke stikalo s katerim se to vključi. Ni treba nič limat.
evil.gif

Vem , VW ima tako dostopno narejen pokrov varovalk zaradi zelo pogostega odpiranja za odpravo napak. Pa tudi če ti ga šenkajo so isti problemi, ne samo pol ceneje.
evil.gif
Izredno konstruktiven odgovor.
cheer.gif

uooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooondaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaŠ.press
stupid-1.gif
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Pusta sivina, vse prazno, volan plastičen in brez komand, špegli na roko, ploski sedeži, brez naslona za rokemono-zaslon brez računalnika in polavtomatska klima? In to za 30+ k eur za motor z 120 konji?

To misliš Hondo Accord?
evil.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Don_kugla ti ki se oglašajo me ne motijo, jaz se zanašam na svoje lastne izkušnje in ne na forume v stilu "baba čula baba rekla". Dopuščam možnost da se nižjim rangom VAGov to dogaja, saj pravim 3 zadnji avtomobili so bili VAG in noben se ni lupil res pa je da nisem imel nič iz gume (torej gladka plastika, kjer se nima kaj lupit samo oguli se lahko do bele plastike). Edino kar se mi je na Passatu in na prejšnji A6 zdrkalo je bila tista ročka od znojtraj kjer so stikala za stekla.. Pa še to sem dobil že zdrkano pri nakupu...

Lp