Google Event: Android 4.4 in Nexus 5

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
No, še toliko boljše. Uvoznik pravi drugače, edino če so od ponedeljka malo pohiteli.

Če kdo trza na tablice, pridejo na Telekom zdej tudi novi Nexusi 7 in stari Nexusi 10.
 

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
460
3
18
Pa na Telekomu piše, da so akcijo z bonom podaljšali oziroma dali "nov datum" vir

Citat:
BON: Akcijska ponudba BON 250 EUR oziroma BON 100 EUR velja od 11. 11. 2013 do 31. 1. 2014 za nove in obstoječe nevezane naročnike storitev oz. paketov, ki vključujejo storitev internet SiOL, razen za paketa Trio osnovni in Trio neomejeni, ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev oziroma 12 mesecev. Bon lahko unovči zasebni uporabnik, samostojni podjetnik ali fizična oseba, ki opravlja registrirano dejavnost kot naročnik storitev Mobitel od 14. 11. 2013 za nakup izbranega mobitela ali tablice iz akcije SiOL BON v skladu s Pogoji akcijskega nakupa naprav. Ponudba za nakup mobitela ne velja za SOS paket, pakete Mobilni Internet, Enotni paket, Paket Skupaj A, Telemetrija, paket SIM 2, Avtotelefon in Internet Itak. Ponudba za nakup tablice velja samo za pakete Mobilni Internet M, Mobilni Internet L in Mobilni Internet XL. Bon je prenosljiv na drugo osebo; unovčljiv en mesec od datuma izdaje bona; vrednost bonov se ne sešteva.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
@Kejsi : Ja nevem, 24x16€
smile-1.gif
?

@chancey :
Citat:
Akcijska ponudba BON 250 EUR oziroma BON 100 EUR velja od 11. 11. 2013 do 31. 1. 2014 za nove in obstoječe nevezane naročnike storitev oz. paketov, ki vključujejo storitev internet SiOL, razen za paketa Trio osnovni in Trio neomejeni, ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev oziroma 12 mesecev.
Tole mi zveni, kot da lahko bon koristi samo tisti, ki ima Siol doma? Torej, če na svojem naslovu nimam Siola, potem nemorem? Tudi, če sem M@ naročnik? Al si narobe razlagam
smile-1.gif
?
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
tisti, ki ima siol lahko samo pridobi bon, koristi pa mislim, da ga lahko kdorkoli. Saj se celo na bolhi boni prodajajo, so pa veljavni mislim, da en mesec.
 

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
460
3
18
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
@Kejsi : Ja nevem, 24x16€
smile-1.gif
?

@chancey :
Citat:
Akcijska ponudba BON 250 EUR oziroma BON 100 EUR velja od 11. 11. 2013 do 31. 1. 2014 za nove in obstoječe nevezane naročnike storitev oz. paketov, ki vključujejo storitev internet SiOL, razen za paketa Trio osnovni in Trio neomejeni, ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev oziroma 12 mesecev.
Tole mi zveni, kot da lahko bon koristi samo tisti, ki ima Siol doma? Torej, če na svojem naslovu nimam Siola, potem nemorem? Tudi, če sem M@ naročnik? Al si narobe razlagam
smile-1.gif
?

Malo si narobe razlagaš. Bon lahko pridobi nekdo, ki ima Siol doma in se veže, potem pa lahko ta bon podari komurkoli (boni niso personalizirani), ki ga uporabi pri @M za mobitel. Zato pa jih folk tudi prodaja po bolhi.
cool-1.gif
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Kje vi preberete vse te informacije, na Telekomovih straneh ni nič (ne izključujem pa možnosti, da sem jaz zahojen in ne najdem). A bo Nexus 5 tudi na bon?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Ljubljana, 14. novembra – V teh dneh bo Telekom Slovenije uporabnikom ponudil številne novosti v ponudbi storitev SiOL in Mobitel. Tako bodo odslej uporabnikom paketov SiOL TopTrio za enako ceno na voljo višje internetne hitrosti, pripravljen je nov paket za storitve Mobitel – Paket 2014, prenovljena je ponudba paketov Mobilni Internet, nova je storitev SiOL TViN Shramba in še marsikaj. Poleg tega bo Telekom Slovenije kot prvi operater v Sloveniji v petek, 15. novembra, uporabnikom ponudil težko pričakovani pametni telefon LG Nexus 5.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
No, temu jaz rečem uradna novica. Hvala
Fantje ne preveč navalit na telefon, da bo še zame kateri ostal :)
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Uradna, pravkar preverjena informacija za Nexus 5 na Telekomu:

Cena:
24 x 16 € ali 24 x 5,58 € z bonom

Imajo ga v vseh večjih centrih (Telekomovih seveda)
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.831
657
113
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Na mojem n7 wifi 2013 ne dela. Bravo google res bravo
bonk.gif

Update ne dela? En sodelavec ima ravno zraven N7 2012 pa tudi ne najde updejta. Javim kako pa kaj, če nam slučajno uspe zrihtat
tongue-1.gif

Za N4 pa je zunaj že system image, ampak za OTA pa še ni nič znano. Lahko da bo danes.

Če bi kdo rad ročno flashal (s tem tudi izgubiš podatke), je tukaj zbran seznam uradnih ROMov: http://arstechnica.com/gadgets...-now-available/
 

Brooks

Pripravnik
1. maj 2012
75
0
6
Kupljen v Telekom poslovalnici v centru Ljubljane. Cena drži in tudi kupon 100 oz. 250 je možno unovčiti. Zaenkrat nekaj klicev in na hitro nekaj minut browsanja. Dela super, zaslon odličen. Končno android telefon, ki odpre aplikacijo 'klici' tako kot to odpira iPhone - v trenutku.

Hvala za inside info o začetku prodaje.
 
Nazadnje urejeno:

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Na mojem n7 wifi 2013 ne dela. Bravo google res bravo
bonk.gif

wtf? res misliš da bo google pushnil update vsem naenkrat?? mal common sensa pa ja lahko imaš, ne bo te konec če boš moral počakati, da prideš na vrsto.