Google Event: Android 4.4 in Nexus 5

I

Izbrisan uporabnik #488

Potegni dol in nam napiši tutorial
smile-1.gif
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
@undefined, koliko zanesljiva pa je ta informacija, da bo Nexus 5 od petka na Telekomu
@nUUb a tebi je tudi tička na veji povedala, kakšna bo cena ali gre zgolj za ugibanja

Se vam zdi 16Gb različica dovolj (če ne pretiravaš z glasbo, fotografijami in video posnetki), če uporabljaš še storitev v oblaku (recimo še enkrat toliko)?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.831
657
113
Uporabiš spodnji postopek:

Citat:
Put your device into air-plane mode (i.e. disable all connectivity options)
Go to Settings -> Apps -> All (tab) -> Google Services Framework
Click on Clear cache (if enabled)
Click on Clear data (and OK the warning)
Click on Force stop (and OK the warning)
Disable air-plane mode (e.g. enable WiFI)
Check that you have access to the network
Wait (usually no more than a couple of minutes)
Optionally, go back to Settings -> About Phone/Tablet -> System Updates -> Check now
You should get a prompt to apply the new update (assuming there is one available for your device)

Flight mode je ključnega pomena. Jaz sem (za en prejšnji update) na mojem vsaj 5x probal in ni šlo, potem pa sem upošteval še flight mode in je šlo v prvo.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.831
657
113
Citat:
Uporabnik yogy pravi:
@undefined, koliko zanesljiva pa je ta informacija, da bo Nexus 5 od petka na Telekomu
@nUUb a tebi je tudi tička na veji povedala, kakšna bo cena ali gre zgolj za ugibanja

Se vam zdi 16Gb različica dovolj (če ne pretiravaš z glasbo, fotografijami in video posnetki), če uporabljaš še storitev v oblaku (recimo še enkrat toliko)?

Na nexus 4 16GB nimam nekaj dosti multimedije (~1,5GB muzike, ~1.5GB slik) in pa navigacijo z ~1GB in imam prosto še 5,9GB.

Je pa res, da mi nekatere aplikacije zelo dosti porabijo za cache (youtube preloading, google maps precaching, chrome web cache ipd.) Ta cache bi lahko po potrebi tudi malo sčistil, če bi seveda res potreboval dodaten prostor.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik philips pravi:
Uporabiš spodnji postopek:

Citat:
Put your device into air-plane mode (i.e. disable all connectivity options)
Go to Settings -> Apps -> All (tab) -> Google Services Framework
Click on Clear cache (if enabled)
Click on Clear data (and OK the warning)
Click on Force stop (and OK the warning)
Disable air-plane mode (e.g. enable WiFI)
Check that you have access to the network
Wait (usually no more than a couple of minutes)
Optionally, go back to Settings -> About Phone/Tablet -> System Updates -> Check now
You should get a prompt to apply the new update (assuming there is one available for your device)

Flight mode je ključnega pomena. Jaz sem (za en prejšnji update) na mojem vsaj 5x probal in ni šlo, potem pa sem upošteval še flight mode in je šlo v prvo.

To pri meni ne dela. Oz. ni nič
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.831
657
113
Imaš wifi only verzijo Nexus 7 oz. 10? Lahko da še ni update zunaj. Pač danes enkrat bo, mogoče po našem času celo jutri zjutraj.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.831
657
113
Koliko gledam komentarje po drugih straneh še ni. Probajta pozno ponoči/jutri zjutraj. Ker za Nexus 4 so rekli da bo "very soon" ampak "not tonight". Torej lahko da bo današnji update komaj zvečer po njihovem času, oz. v ranih jutranjih urah po našem.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Nič ni zastonj na tem svetu in vse se plača, tako ali drugače, vse te akcije pa imajo namen zmesti kupca
evil.gif
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Verjameš al ne, sm pogledal, pa si reku: Pusti, pa poglej, kako boš dobil bon za siol in šu iskat n5.
Cela N family...
smile-1.gif

Ampak akcija za bon je samo do 10.11.2013, ali pač?
confused-1.gif
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.540
922
113
Da ne bo nejasnosti glede bonov - bon se lahko še unovči (so kar precej podaljšali) po 10.11. medtem ko novega bona ni možno več pridobiti po tem datumu (če se vežeš pri siolu za 1 oz. 2 leti).

Sicer pa rahlo dvomim v ceno, ki se omenja - za 16€ mesečno. Glede na to, da sta po karakteristikah si z LG G2, ki je 21€ mesečno, "skor" identična, skoraj ne verjamem, da bi bilo med njima 5€ razlike. Pa če se prav spomnim, je bil Nexus 4 dražji (17€ mesečno).
 
Nazadnje urejeno:

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Lahko podaljšajo kolikor hočejo, če bona ne morem več dobiti. Sam sem pa tudi skeptičen glede cene. Bolj realno se mi zdi 19 oz. 20 EUR na mesec za 16Gb različico. Če bo pa manj pa se seveda ne bom branil.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.831
657
113
Nexus 4 je bil v štartu 420€, potem so znižali na 408€, na koncu pa še na 360€. To je bilo v roku nekje pol leta, potem pa so ga kar odstranili iz ponudbe
bonk.gif