Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Rooki

Zelenc'
10. dec 2007
18
0
1
Hi.

Zanima me, kako dolgo vam drži baterija oz. kdaj vas prične opozarjati, da je baterija skoraj prazna ???

Meni se je zgodilo to, da me je po cca. 2,5 h začelo opozarjati, opozarjalo me je kako uro, po vsem
tem, pa še je baterija zdržala pol eno celo uro.

To opozarjanje je bilo kar moteče, če pa sem pogledal status baterije, pa sem videl dve črtici.

Hvala.

Lep pozdrav.


P.S.: Naprava posodobljena in ima naloženo zadnjo ver.2.6
 

niko

Zelenc'
18. feb 2008
3
0
1
Kupil bi Nuvi 760 vendar me zanima kako je s kartami za ameriko. Se jih da dobiti na emluli ali kaj podobnega, ali pol sploh pol to dela ? Vsak nasvet dorodošel.

LP Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne sprašuj o nelegalni opremi.

Drugače pa City Navigator North America 2008 NT dela normalno na Nuviju 760.
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
936
128
43
Živjo,

v tejle temi sem že opisal svojo težavo
https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/231472/an/0/page/0#231472

pa bi še tebe vprašal - a ti je POI iskal na City Navigator North America? Meni jih namreč ne. Lepo išče po adresah, POI pa kot da ni nobenega.
V Mapsource sem označil pretežno vzhodni del ZDA - a bi to lahko bil razlog?

Poskusil sem na nuvi 760 in na 200 - v obeh primerih isto.

Na pomoč!
cry12bpy.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nisem se s tem ubadal. Zdi se mi pa da POI išče v okolici kjer se nahajaš, torej če je gps bil logiran v Sloveniji jih išče okoli "tebe".

Moral bi pogledati...
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
936
128
43
Hvala, res je tako!

Garmin išče POI od najbližjega do najbolj oddaljenega - ampak izgleda ima neko omejitev (500 km?)... tistih od zelo daleč ne išče
smile-1.gif

Zdaj sem mu dal, naj išče okrog Washington DC in jih je nametal ven cel kup!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Seveda je tako kot sem rekel
smile-1.gif
Hecno da te je ločil do rešitve uganke en sam gumb, na katerem piše "Blizu"...

89.png
93.png
96.png


100.png
104.png
108.png


120.png
122.png
130.png


135.png
138.png
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
kupiti si nameravam Nuvi 760 zanima me ali prednaložena karte europe ima tudi HR BIH in ostale države kot AR da so enako uporabni, ali mi priporočate nakup dodatne AR
 

ZextoExiLoN

Zelenc'
28. feb 2008
5
0
1
Bom kar tu vprašal. Mogoče veste kako kaj vreme vpljiva na GPS? Če je npr. oblačno vreme ali da pada dež a to kaj moti gps in daje manj natančne podatke?
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.603
707
113
Citat:
Uporabnik ZextoExiLoN pravi:
Če je npr. oblačno vreme ali da pada dež a to kaj moti gps in daje manj natančne podatke?

Moti kadar se nabere voda na anteni, ali pa če ga imaš v nahrbtniku in se nahrbtnik močno zmoči.
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Snecer, ne vem sicer, kdo tala tele ALT-eke, ampak za tvojo razlago in vso pomoč, ki jo nudiš samo v tem postu (za Garmin 760 - za ostale niti ne vem), bi si za moje pojme zaslužil veliko veliko več, kot 50 kosov, ker se že od daleč vidi, da se zelo trudiš in opisuješ na način, ki je dojemljiv vsem, hkrati pa s svojimi izkušnjami pomagaš lažje izbrati podobnim, kot sem sam, ki se šele ubadajo z nakupom navigacijske naprave.
Ob tej priložnosti bi te rad vprašal, kaj meniš o TEJ zadevi, ki naj bi jo Garmin spravil na trg v drugi polovici letošnjega leta. Prepirčan sem, da si že slišal za to. Se splača počakati, kajti vse v enem, mislim, da je v tem prihodnost, skrbita me edino dve stvari: poskusni zajček in pa cena. Ravno zaradi tega bi te rad slišal, kaj misliš.

pozdrav
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
ALTe mu tudi sam lahko dodeliš. Klikneš na napis Dodaj nagrado (desno zgoraj pri odgovoru) pa bo.

Snecer je itak v teamu OSEBJE in med nami je, ko dodeljujemo ALTe dogovor, da se gibljemo med 50 in 100 ALTi za top prispevke in kot si opazil, je večina njegovih predstavitev nagrajena, tako, da V denarja mu ne manjka.

Rade volje, ga pa dodelimo tudi komu drugemu in ti si že lahko med njimi, ki bi s svojim znanjem/ prispevkom prenesel del svojega znanja na bolj nevešče uporabnike, pa področje niti ni važno.

In ne, ne motim se, že dlje časa spremljam tvoje prispevke in moram reči, da so dobri. Torej bo nekaj več?
grims-1.gif
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Kolikor sem zdajle zapravil časa za iskanje tega DODAJ NAGRADO, bi lahko odpostal že 2x, pa vseeno ne najdem
bonk.gif
.
Je pa res, da sam osebno nisem obremenjen s temi aLT-i, rad pa najdem tako dobre prispevke in razlage, kot je ta, zato sem pohvalil Snecerja.
Cifra, če ti čisto odkrito povem, pa nimam toliko časa, da bi se spravil odpirat temo, ki bi bila širše zanimiva, enostavno mi ne znese - časovno. Sem ter tja se oglasim, če pa me bo potegnilo v nakup GPS-a, bom še več spraševal...

pozdrav
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ops,

napaka, uporabniki se morate odpraviti v Banko.

Če bo pa zneslo (časovno) si pa dobrodošel.

Off
252866-tole.jpg
 

Priponke

  • 252866-tole.jpg
    252866-tole.jpg
    22,5 KB · Ogledi: 317

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Ja dobra zadeva je tale NuviFon ....
wink-1.gif

Smo tukaj že na začetku januarja debatirali in se čudili zadevici: https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/216379/an/0/page/2#216379


Smo "nakazali Snecerju"

Glede na to, da mi je HITMAN posredoval LINK, v katerem se da rzbrati nekaj osnovnih mnenj o Nuvifonu, me zanima glede 760 sledeče:

Ker bi GPS uporabljal v 2 avtih, kakšen LINK, kje se da kupiti samo nosilec+avtoinstalacijo (za v drugi avto) ?

thx
 
Nazadnje urejeno: